انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گــفـتگـوے آزاد 【91】
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خدافظ^_^
من در عجبم...
من جزء کاربرانی هستم که هر کسی داخل میشه پاسخشو میدم خبرم میپرسم احوالپرسی هم میکنم
ولی نمیدونم چرا طوری شده که حتی دوستامم جواب سلام نمیدن
(19-03-2014، 20:51)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-03-2014، 20:47)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-03-2014، 20:43)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سال 92 سال پُر هیجانی بود .. پُر از استرس و پُر از مسخره بازی ..

چیزای جدیدی یاد گرفتم . |:

بُزُرگ شدم -_-

با دوستام تنهایی میرم بیرون و .. -_-

{: ویییی خدا کنه 93 خوب باشه ^_^

آیـــــــــــــتسان
توچخدر حرفای خوشمل میزنیــــــــــــ!
آی لاو یو
قُربونت اسمم آیسان هستش نع آیتسان |: ..

میدونم عیضم
ولی وختی میخوام شیفت و جی رو بگیرم که حروف کشیده شن بعضی اوقات ت فخط تایپ میشه!
ببخشید جیگر!
دلم برا خيلي ها تنگ شده
مثلا دوسم مونا (دختر خوبي نبود منحرف بود )ولي من خيلي دوسش داشتم
كنكورشو داد الان مشهد در حال درس خوندن
دلم برا استادم تنگ شده بهترين مربي دنيا بود معصوم بود (دماغش شكسته بود )نميرفت عمل كنه فقط تصوير بينيش تو زهنمه ا=
دلم نمياد برم><
دلم ميخواد برم اينقد برقصم ک از هوش برم ^_^ |:
برم؟؟
(19-03-2014، 20:51)DJ✘ Mona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
و اولين مدالمو اخرينشم گرفتم
متوجه شدم شايد بعضي ادما درزاهر مهربونو خئب باشن ولي باتنش ......وبلاكس
اولين سالي بود كه امتحان دينيمو 12 شدم
خالم كه داشت درس ميخوند تو سن كمي ازدواج كرد
عمم تسادغ كرد ومرد

عزیزمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
♥♥♥
ی انتقاد از من بُکنید .. |:
(19-03-2014، 20:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

دوستاتو تحویل نمیگیری|:
(19-03-2014، 20:53)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من در عجبم...
من جزء کاربرانی هستم که هر کسی داخل میشه پاسخشو میدم خبرم میپرسم احوالپرسی هم میکنم
ولی نمیدونم چرا طوری شده که حتی دوستامم جواب سلام نمیدن

دوست خوشگل منـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
♥♥♥
(19-03-2014، 20:56)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خيلي خري|:

خودم بيشتر از تو^_^