انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: هیونگ جونو با خوندن اینا کامل میشناسی از دستش نده.
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پسر بچه ای كه در یك روز تابستونی در سال 1987.8.3 به دنیا آمد .. اسم هیونگ یعنی خیلی تیزهوش و مستعد، اون فرزند
بزرگ خانواده بود .. اون عاشق مادرشه .. و حاضره برای مادرش هر كاری كنه … اون در
مدرسه شبانه روزی با یكی از اعضای گــروه (( جونگ مین )) هم كلاس بوده … كسی از كجا
نمی دونست این پسر بچه لاغر اندام یك روز عضو كوچك یكی از گــروه های پر طـــرفدار آسیایی
میشه …

صدای اصلی گــروه هیونگ جون … خیلی
مهربون و احساساتیه .. كسی كه نمی تونه جلوی اشكاش رو بگیره .. دوست نداره بزرگ بشه
و همیشه از سنش كوچیك تره .. اخلاق بچه گونه ای داره …

اول از همه وقتی DSP تصمیم میگیره یه گــروه پسرانه جدید تشکیل بده فردی رو به عنوان منیجر اصلی انتخاب میکنه تا کارای انتخاب اعضا و همه چیز رو انجام بده...اسم منیجری که گــروه رو بوجود میاره کی هیون هست.

زمانی که دی اس پی کارآموز میگرفته، پدر هیونگ که با رییس اصلی دوست بوده درخواست میده و اونا هم از سال 2000 هیونگ جون رو به عنوان کارآموز میگیرن....
در اون زمان هیونگ جون خودش خیلی دوست داشت هم بخونه و هم برقصه و واسه همین ویدئوهای مختلف رو از اینترنت دانــلـود میکرد و جدااز تمریناتش توی کمپانی توی خونه هم تمرین رقص انجام میداد.
منیجر اصلی هیچ وقت نتونست درک کنه که چرا هیونگ جون از اون سن کم کارآموزش رو شروع کرده چون اولین باری که میبیندش مثل یه بچه کوچیک به نظـر میرسیده (خب13 سالش بیشتر نبوده)
در اون زمان هیونگ جون بخاطـــر کارآموزیش تو کمپانی خیلی کم به مدرسه میرفته،روزایی هم که مدرسه بود از خستگی چرت میزد در نتیجه به قول خودش تو دبیرستان هیچ دوستی نداشت و معلم ها هم نمیشناختنش...وقتی تکالیف رو میدادن با دیدن اسم هیونگ جون با تعحب میپرسیدن که هیونگ جون کیه؟
روزی هم که میخواستن هیونگ جون رو توی یه گــروه جای بدن منیجر ازش میخواد یه شعر سنتی بخونه و هیونگ هم بعداز خوندنش به عنوان کاراموز اصلی پذیرفته میشه.
اما در طـــول اون زمان میشه گفت 5 سال کارآموزی واقعا زیاده،اوقاتی هیونگ واقعا ناامید و خسته میشد و تمرین نمیکرد اما در نهایت تونست موفق بشه

جونگ مین و هیونگ جون

جونگ مین : هیونگ جون .. دوست داره كل كل كنه .. كم هم نمی یاره .. شیطــــــونی شلوغیش بگیره .. به به .. دیگه كسی نمی تونه جلوشو بگیره .. اما فكر كنم در این مورد رقیبش منم ….. هیونگ جون نباشه .. من مهترین چیزم تو زندگی رو گم كردم .. خیلی دوستش دارم .. هیونگ جون وسواس داره .. كمی به تمیزی .. درست مثل هیون جونگ .. اون نمی تونه جدی باشه .. جدی بودن رو دوستنداره اما گاهی وقت ها فكر كنم جدی بودن بهش لازم بشه

سال 2011 که گــروه جدا شد جونگ مین آلبوم not aloneرو منتشر کرد و هیونگ جون که اون زمان در موزیکال کافه بود برای ملاقات به سر صحنه فیلمبرداری موزیک ویدئو جونگ مین میره.

وقتی جونگ مین برای البومش فن میتینگ برگزار میکنه، هیونگ جون به روی صحنه میاد و بخشی از آهنگ if you cannot رو میخونه. و روی استیج ناگهانی گونه جونگ مین رو م.ی.ب.و.س.ه و جیغ همه بلند میشه.

هیونگ جون برای البوم girl فن میتینگی برگزار میکنه که جونگ مین به عنوان مهمان ویژه مدتی رو روی استیج میمونه.مجری ازشون سوالی میپرسه که اگه هردتون عاشق یه زن بشید آیا حاضرید بخاطــــــر دوستیتون از عشقتون بگذرید؟

چندبار اول جونگ میگفت بله و هیونگ هی میگفت نه... هر سری هم جونگ به شوخی قهر میکرد از رو استیج و هیونگ میرفت میاوردش. تا بار آخر که جونگ ناامید میشه میگه نه ولی هیونگ میگه بله و خنده حضار رو به همراه میاره وقتی هم جونگ میخواست از استیج پایین بره هیونگ جون رو در آغوش میکشه و یه دور میچرخونه

روز تولد هیونگ جون سال 2011 همه پسرها سرشون شلوغ بوده اون زمان. جونگ مین هم به هیونگ میگه کار دارم نمیتونم به فن میتینگی که برای تولدت برگزار کردی بیای. در نتیجه هیونگ به تنهایی اون میتینگ رو برگزار میکنه که یهو جونگ مین به طــــــور ناگهانی به روی استیج میاد. هیونگ هم که باورش نمیشد جونگ مین بیاد از خوشحالی گریش میگیره و میپرسه:تو واقعا اومدی؟

جونگ هم بغلش میکنه تا وقتی گریش تموم شد. بعد هم واسه هم پیشبند میبندن. ساندویچ درست میکنن و دهن هم میذارن و به اصرار فن ها همدیگه رو م.ی.ب.و.س.ن

................................................................................​​................

یه بار هیونگ صورت جونگ مینو با خودكار خطــــــ خطــــــی كرده بود...اون اثرای خودكار تا یه هفته از صورت مین پاك نشد جونگ مین خودش كشت تا اونارو پاك كنه...!
یه بار تو یه برنامه:
مجری: آخه چرا هویج؟
جونگ مینم در حالی كه به هیونگ نیگا میكنه هویج میخوره
هیونگ:ایییییی
جونگ مین:واس همین

هیونگ:یکبار بود که خواستم جونگ مین روبیدار کنم اما فهمیدم که اون غیبش زده بود.اون در واقع زیر پتو قایم شده بود و غذا میخورد

جونگ مین:بعد از اجرای سولوم رو صحنه بیشتر از همه به هیونگ جون و صد البته همچنین به اعضا فکر میکردم

هیونگ:اولین کنسرت شروع کارمون جونگ مین میکروفون رو انداخت زمین(یعنی افتاد) وقتی افتاد همونطــــــور با حالت رقص رفت تا اونو بگیره.اون میگفت این تقصیره مدل رقصمونه که باعث میشه میکروفون بیفته.اون همیشه اشتباه میکنه اما هیچوقت نمیپذیره

هیونگ و هیون

حرف هیونگ در سال 2011:امضای من همونیه که هیون جونگ واسم 5 سال پیش درست کرده ولی من هنوز ازش استفاده میکنم

هیونگ جون: قبلا هیون جونگ و جونگ مین خیلی اذیتم میکردن.ولی وقتی دیگه کسی پیدا نشد که اذیتم کنه (بعد از گــروه) خیلی حوصله ام سر رفت و احساس تنهایی کردم.

هیونگ جون : دوست دارم جای لیدر باشم چون همه ی توجه ها سمت ِ اونه.

هیون جونگ : دوست دارم جای بیبی باشم چون خیلی بامزه اس.

هیونگ و هیون هردوشون از حشرات می ترسن!!!

هیون:تو گــروه بیشتر از همه اعضا ء به هیون جونگ وابسته هست .. عاشق حیوانات خانگی هست و یك سگ داره به نام شكلات … از اخلاق های بدش میشه به بی فكر بعضی كارا رو كردن و زود عصبی شدنش اشاره كرد .. در این مورد هیون جونگ

میگه : هیونگ جون یهو یه حرفی رو میگه .. چند دقیقه بعد می فهمه اشتباه بوده .. سعی می كنه اشتباهش رو جبران كنه .. ما دیگه به این كارش عادت كردیم .. زود عصبی میشه و زود هم آروم .. وقتی عصبی بشه یا دادی میزنه .. میره اتاق درو می كوبه .. بعد 5 دقیقه بر می گرده انگار چیزی نشده … همه چیز از اول … همه رو خوب درك می كنه ..اون برادر كوچك منه كه عاشقشم ….

---------------------------------------------------

آیا می دانستید هیونگ جون به هیون جونگ وابسته هست چون که از وقتی که وارده گــروه شده همیشه در هر لحاظـــ ازطـــــــــــــرف هیون جونگ حمایت شده
یه بار هیونگ و هیون و جونگمین باهم رفته بودن شهر بازی.......اونطـــــــــــــوری که هیون تعریف میکرد یه گــروه کوچیک خیابونی تو اون شهربازی بساطـــــــــــــ گذاشته بودند و میخوندن(اینکار تو جاهایی مثل شهربازی غ قانونیه)
هیونگ اصرار میکنه برن و ببینن کارشون چطـــــــــــــوریه وقتی میرن کنارشون و کاراشونو میبینن خوششون میاد و وایمیسن و شروع میکنن صحبت کردن....یه مدتی میگذره و یه دفعه مسئول شهربازی با دوتا مامور میاد دنبال این گــروهه تا ببرشون ........ اونجا جونگمین و هیون و هیونگ چون نمیخواستن عکسی بیفته(مامورا در هر صورت داشتن اون گــروه خیابونیه رو دستگیر میکردن و اگه یه عکسی تو این شرایطـــــــــــــ می افتاد و اینا هم توش دیده میشدن شایعات شکل میگرفتن) به همین دلیل زودی بلند میشن و سریع و با عجله میرن کنار این حرکتشون برای اون مامورا مشکوک به نظـــر میاد و میرن طـــــــــــــرفشون ...... یکیشون میاد سراغ جونگمین و همینطـــــــــــــوری بهش نگاه میکنه هیون هم(حس لیدریش گل کرده بود) میاد جلو و میپرسه چی شده؟؟؟؟ اون ماموره هیونو که میبینه میگه من شما ها رو یه جا دیدم......حالا اینا میان که توضیح بدن کی هستن(ماموره نسبتا مسن بوده) اون یهو میگه من قبلا هم شما رو به خاطـــــــــــــر خوندنای غ قانونی دستگیر کردم مگه نه؟؟؟؟؟ اینجا اون 3 تا کپ میکنن این چی میگه(مرده قبلا تو تی وی اینارو دیده بود ولی اون لحظـــه فک میکرد ازینایی هستن که گــروه غیر قانونی دارن) ماموره میگه شما هم عضو این گــروهید و میخواستید در برید و همکارشو خبر میکنه هیون بیچاره هم شروع میکنه توضیح دادن شرایطـــــــــــــ ماموره هم گوش نمیده و میگه شما دوتا با این گــروهید؟
(الان دقت کردید چی شد طـــــــــــــرف کلا هیونگو ندیده بوده و فقطـــــــــــــ به جونگمینو هیون گیر داده بود)
خلاصه کلی زور میزنن و با بدبختی (نشون دادن عکساشون تو نت مـــوزیـــک ویـــــدیـــوها و بیو گرافی و هرچی که تصورشو بکنید) طـــــــــــــرف راضی میشه و میره
حالا این وسطـــــــــــــ همه چی به خوبی تموم شده ولی هیونگ تا چند وقت بدجووووووووووووووووووورر ازینکه چرا ماموره بهش گیر نداده بود دلخور بود!!!
هیون در مورد خساست ذاتی هیونگ میگه:
اولین باری که هیونگ جون با هیون جونگ آشنا میشن به یه رستوران میرن تا معرفی بیشتری انجام بگیره،غذا که تموم میشه هیونگ در میاد میگه:من کیف پولم همرام نیست هیون جا میخوره... ملاقات اول بود و این رفتار هیونگ جون براش عجیب میزد ولی حرفی نزد و گفت خودش پول رو پرداخت میکنه.که این در قرارهای دیگشون هم تکرارشد. 1775465290wan
هیونگ همیشه میگه پولی نداره اما هیون جونگ گفت یه بار توی فرودگاه تمامی اجناس معاف از مالیات رو خرید اما حاضر نیست که پولی خرج بقیه بکنه

هیونگ و کیو

كیو جونگ : هیونگ جون .. احساساتی گــروه .. خیلی آرومه با همه كنار می یاد … زود اشكش در می یاد… مثل بچه هاست .. راحت می تونی بفهمیش … دوست داره احساساتش رو بروز بده .. من عاشق این رفتارشم .. كاش منم اونجور بودم …هیونگ جون عاشق دوستاشه .. حتی دوست نداره به تار موی یكیش هم چیزی بشه .. اون با اینكه رفتاری مثل بچه ها داره اما در واقع آدم سر سختیه .. خیلی شیطــــــــــــــونه و شلوغه .. وای عاشق كل كل كردنه ..

هیونگ مدتی بعد از جدایی: چند وقت پیش منو کیو جونگ باهم با تلفن صحبت میکردیم که اون گفت : من همیشه درام تورو تماشا میکنم بیا بعد از اینکه فیلمبرداریش تموم شد باهم بریم نوشیدنی بخوریم. بقیه ی اعضا هم رفته بودن خارج از کشور به همین خاطــــــــــــــر به جای زنگ زدن بهم پیام دادن.ما داریم زندگی پرمشغلمونو میگذرونیم به همین خاطــــــــــــــر زیاد وقت نداریم همو ببینیم مثل قبل. با این حال میدونم چقدر دلشون واسم تنگ شده

هیونگ در هنگام خداحافظـــــــی با فن ها در X Concert: کیو جونگ وقتی تنهاست خیلی فکر میکنه . . . همچنین فقطــــــــــــــ راجع به بعضی چیزا فکر میکنه وقتی تو خونه اس گریه هم میکنه . . . به خاطــــــــــــــر همین این خیلی ناراحتم میکنه (از نظـــــــر روحی بهم آسیب میرسونه ) اونو اینطــــــــــــــوری ببینم. اون یه دوستیه که من واقعا ازش ممنونم.دوستی که مثل یه برادر واقعی و تنی ازم مراقبت میکنه.لطــــــــــــــفا مراقب کیوئه ما باشید.اگه کیو نباشه واسم زندگی سخت میشه. ما خیلی کارهای سخت رو باهم انجام دادیم اون دوست خیلی خوبیه. مثل برادرای واقعی.میتونیم تا ابد باهم باشیم.کیوجونگ مثل یه عضو خانواده اس . امیدوارم همه ازش بخوبی مراقبت کنن
و بعد کیو گریه میکنهKpop-Fans (230)

در بعد از ظـــــــهر ۲۷ فوریه کیم کیو جونگ وقتی دوران سربازیشو میگذروند، یک عکس در تو.ییترخود آپلود کرد با این مضمون که من عشقم را ملاقات کردم هیونگ جون این همه راه را تا جئون جو آمده بود تا برای من خورش ماهی بخرد.لطــــــــــــــفا او را حمایت کنید به دلیل اینکه او اولین کنسرت انفرادی خود را در کــــــره در ۸ مارچ برگزار میکند.دابل اس فایتینگ
صحبت هایی که بین خبرنگارو کیو و هیونگ جون توی رستوران بعد از اولین کنسرت هیونگ توی سئول رد و بدل شده،
خبرنگار: من با شماها 2-3 بار وقتی که جزو اعضای دابل اس بودید مصاحبه کردم
هیونگ: خب حالا هم من عضو دابل اس هستم! (دمت گرم! خوب گفتی!)
خبرنگار: ss501 معروف ترین گــروه پسر توی کــــــره است.
هیونگ: بعله! ولی در حال حاضر من هات ترین آیدل هستم! ولی نه به اندازه قبل! که که که ^^
خبرنگار: میدونید، طـــــــــــــــــــــرفدارای دابل اس هنوز منتظــــــــــــر برگشت دوباره دابل اس هستند.
هیونگ: بله، میدونم! ما هم امیدوار هستیم. ولی این سخته برای اینکه قبل از برگشت همه ما باید به خدمت سربازی بریم. یونگ سنگ امسال میره..من سال دیگه و...هیون و جونگ مین به نظــــــــــــر میرسه سال دیگه قراره برن.
کیو: تا اون زمان نمیدونم طـــــــــــــــــــــرفدارا هنوز منتظــــــــــــر ما باشن یا نه! من میترسم فقطـــــــــــــــــــــ تعداد کمی از طـــــــــــــــــــــرفدارا منتظــــــــــــر ما بمونن( برای اینکه در حال حاضر تعداد زیادی گــروه پسر تو کــــــره شروع به کار کردن، کیو فکر میکنه طـــــــــــــــــــــرفدارا میرن فن گــروه های دیگه میشن )
هیونگ: لطـــــــــــــــــــــفا به ما کمک کنید که این خبر نوشته بشه که ss501 به زودی برمیگرده!
حتی اگر 5 سال 10 سال یا 20 سال آینده باشه! من همچنان امیدوارم!!!

هیونگ و یونگ

یونگ سنگ : هیونگ جون به عنوان برادر کوچیکم خیلی بامزه اس.وقتی با دوستام بودم خیلی ازش تعریف میکردم واسه همین یه مدت همه شک داشتن که من از مردها خوشم میاد
نشانه های خساست ذاتی هیونگ:زمانی که گــروه هنوز تشکیل نشده بود 5 نفری به همراه مربی اوازشون میرن به پارک برای تمرین ، هیونگ جون که گرسنش میشه ، به یونگ سنگ میشه که همراهش به دکه بیاد...وقتی به اونجا میرسن هیونگ دستش رو میکنه تو جیبش و میگه:هیونگ(برادر) من پول همرام نیست.یونگی چندلحظـه نگاش میکنه و بعد خودش مجبور میشه پول هیونگ جون رو بپردازه..درواقع هیونگ از عمد یونگ رو باخودش برد تا پولش رو اون بده.1775465290wan

هیونگ جون که اولین آلبوم سولوش رو میده موقع اولین اجراش هر چهارنفر برای حمایت از اون حضور پیدا میکنن و با دقت به کنسرتش نگاه میکنن و وقتی از هیونگ میپرسن که از همه رک تر ایرادتو گفت هیونگ جون بی هیچ مکثی میگه:یونگ سنگ
یونگ سنگ: هیونگ جون راحت میشه در سه كلمه توصیفش كرد .. بچه و احساسات و مهربان … این خصوصیات هیونگ جونه .. از بچه بچه تره .. اما در واقع خیلی مهربون و احساساتی ..نمی تونه جدی باشه .. اگه قیافه جدی به خودش بگیره .. خیلی خنددار میشه … دوست داره .. در همه چیز موفق بشه .. برای این هم همه كار می كنه … دوست دارم این اخلاقش رو .. هیونگ جون همیشه خودش رو نشون میده …هیونگ جون خوش خوابه اما راحت بیدار میشه .. خیلی پر خوره .. تندتند هم غذا می خوره .. عاشق مادرش هست .. خیلی هم به مادرش وابسته هست .. هیونگ جون همیشه یكی از حامیان گــروه بوده ..درسته مثل بچه هاست اخلاقش اما همیشه بهتر از بزرگتر ها بوده … اون عاشق دوستاشه.. در همه مدل از دوستاش حمایت می كنه و همیشه كنار دوستاشه

-----------------------------------------------

گــروه در این مورد مشتركه كه این خصوصیت هیونگ جون رو توصیف می كنه بچه بودنش و احساساتی بودنش …. هیونگ جون احساسات گــروهه .. هیونگ جون از تاریكی و تنهایی و جانواران دریایی می ترسه
اعضای گــروه البته به جز هیونگ براشون عادی بود که با هم برن حموم

خود هیونگ از این خاطــــــــــره به عنوان خجالت اور ترینشون تعریف کرده وقتی14 سالش بود تو مدرسه مسابقه ی استعداد برگزار شده بود و اون برای خوانندگی ثبت نام کرده بودخودش کاملا مطــــــــــمئن بود که برنده میشه چون بین همه فقطــــــــــ یکی بود که میتونست باهاش رقابت کنه.... خلاصه کلی خودشو اماده میکنه و اونروز میرسه تمام شب رو بیدار مونده بود و روی زدن نت های بالا تمرین میکرد...... کاملا اعتماد به نفس داشت و روی استیج ایستاد و شروع به خوندن کرد توی شعر جایی بود که باید باصدای بلند میگفت اره من یه پسره عاشقم احمق... اینجا بود که بزرگترین اشتباه زندگیشو مرتکب شد به جای اون خوند اره من عاشقه یه پسرم احمق)حالا احمق به کــــــره ای میشه پابو و این نه تنها جمله رو کلا اشتباه گفت موقع تلفظــ پابو اونو جیغ کشید )
کل جمعیتی که تو اون سالن بودن تا 5 دقیقه بدون توقف میخندیدن....تا اخرین روزی هم که تو مدرسه بود دستش مینداختن خودش میگفت: بعضی اوقات که از کنارم رد میشدن میخوندن تو عاشقه یه پسرییییی پابووووووووووووووو
کلا بدجور گند زده بودم
از نشانه های خساست هیونگ1775465290wan: در طــــــــــی تمام سال هایی که پسرا هیونگ رو میشناختن به یاد ندارن که هیونگ اونا رو به غذا دعوت کرده باشه و همیشه هم وقتی 5 نفری میرن بیرون کیف پولش رو جا میذاره
-هیونگ جون عادت داره همیشه از ادمایی که میشناسه برای خرید چیزی پول جمع کنه اما در نهایت پول رو میذاره تو جیبش و اون چیز رو نمیخره

دخترعموی هیونگ جون یک بار گفت که هیونگ در بچگیش عاشق پله برقی بوده.اگه میرفتن یه جایی که پله برقی داشت بی مهابا به سمت پله ها میدوید و ازشون بالا پایین میشد.اگه تو یه ساختمون بزرگ بودن و هیونگ رو گم میکردن همیشه میدونستن باید به سراغ پله برقی ها برن.
هیونگ جون زمانی که برای تست به DSP ‌میره و ازش میخوان یه آهنگ رو بخونه " سرود ملی کــــــره" رو میخونه
هیونگ جون تا حالا دوچرخه سواری بلد نبوده اما به خاطــر برنامه تلویزیونی که اجرا می کرده مجبور شده بره دچرخه سواری یاد بگیره
هیونگ جون به سختی می تونه با حیوانات رابطــه برقرار کنه .. و حیوانات به سختی دوستش دارن .. اما عاشق حیواناته و یه سگ داره به نام شکلات ..
هیونگ جون در ۱۴ سالگی از روی سرسره افتاده و دو روز بیهوش بوده …
آیا می دانستید هیونگ جون از مدل دندوناش خوشش نمی یاد …

---------------------------------

در یک برنامه با حضور دابل اس:
-مجری: كدومتون بیتشر از همه فیلمای بد (+...18) نیگا میكنین؟!!!!!!!!
-(كه همه هیونگو نشون میدن )=)))))))))
-هیونگم سرشو انداخته پایین از خجالت....
-مجری:هیونگ جون شی؟!!!!!
-هیونگ:نخیرررررررررررم....من وقتی فیلم بد نشون میده چشامو میبندممممم =))
-مجریه:اها...پس یعنی صداشو گوش میكنی ؟!!=)))))))))))))))))))
-كیو:=))))))))))))))))))))))
-جونگ مین=)))))))))))))))))))))))))
-هیون=))))))))))))))))))))))))
-یونگ سنگ=))))))))))))))))))))))))

نرگس:هیونگ بابا تو دیگه کی هستی

هیونگ:دست شیطونو بستی!!!!
ممنون باحال بود
خیلی باحال بود ممنون
کی حوصله داره بخونهbathtime
خیلی لذت بردم ممنوننننننننننننننننن