انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♥خاطرات عاشقانه♥
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام به همه♥خاطرات عاشقانه♥ 1
امیدوارم این موضوعی که میذارم تکراری یا بیکیفیت یا...بد نباشه
ازتون میخوام اگه هر کدومتون عاشق هستین, یه خاطره از بودن با عشقتون اینجا بنویسید...♥خاطرات عاشقانه♥ 1
اول هم خودم شروع میکنم
♥خاطرات عاشقانه♥ 1
قبل از اینکه بنویسم بگم که عشق من یه دختره..فکر بد نکنین!
اون یه آدم عجیب و فوق العادس..
تنها کسی بود که تونگاه اول تونس بفهمه چجور آدمی هستم!
1سال ازم بزرگتره ولی...کاش نبودSad
یادمه پارسال بود..یه روز بارونی,دلم بدجور گرفته بود ولی باهم قهر بودیمcryingدلم میخواس دستاش تو دستم باشه ولی اون بایکی دیگه بود..دستاش تو دست یکی دیگه بود.
انقد ناز و مهربون بود که تقریبا همه بچه های مدرسه 
عاشقش بودن!
از جلوش که رد میشدم بد نگام میکرد.. دلم تپش داشت و دستم لرزش..
یادم نیس چه روزی بود ولی یادمه یکی از دوستام بهم گل داده بود
تا آخرش تحمل کردم..زنگ آخر رسید
منتظر باباش بود و منم داشتم با دوستام خدافظی میکردم♥خاطرات عاشقانه♥ 1
یهو صدام زد..سرم پایین بود. رفتم کنارش.
اشک تو چشام جمع شده بود.گف گل میخوام..گفتم ببخشید یادگاریهTongue
آروم دستمو گرفت و گفت خیالی نی.. خوب میدونم که دستات میلرزن و قلبت تپش داره..سرمو آورد بالا و ذل زد تو چشام..
بعد از10دقیقه به هق هق افتادم..
شروع کرد به حرف زدن تا وقتی که باباش اومد آخ که چه روزی بود..دیگه حوصله نوشتن ندارم حالا دیگه شما بنویسید..Smile
(خوب میدونم که افکار و رفتارم بچگونه هس ولی..
من بچم و باید بچگی کنم...Tongueازم نخندید هر سنی یه دلخوشی داره)
♥خاطرات عاشقانه♥ 1♥خاطرات عاشقانه♥ 1
شروع....
ممممممممممممممنون آبجی آرمانBlush
خاطره از عشق ؟؟ اخه من تا الان نرفتم پیش عشقم تا باهم خاطره داشته باشیم ولی یادمه برای بدست اوردنش خیلی زحمت کشیدم و نمیخوام به این راحتیا از دستش بدم ...

همینجا میگم عشقم عاشقتم Heart

(19-03-2014، 20:40)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چییی ؟؟ ابجی ارمان یعنی چی ؟؟
خعلی قشنگ بود ...
من حال خاطره نوشتن ندارم|:
مرسی از نظراتون ولی..کاش شماهم همراهیم کنیدSmile
(19-03-2014، 20:45)زهرا10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من که همراهی کردم Smile
(19-03-2014، 20:42)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خاطره از عشق ؟؟ اخه من تا الان نرفتم پیش عشقم تا باهم خاطره داشته باشیم ولی یادمه برای بدست اوردنش خیلی زحمت کشیدم و نمیخوام به این راحتیا از دستش بدم ...

همینجا میگم عشقم عاشقتم Heart

(19-03-2014، 20:40)دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.sara.love نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چییی ؟؟ ابجی ارمان یعنی چی ؟؟
خب زهرا آبجی ته دیگه عزیز دلم Wink
منم عشقم عاشششششششششششششقتم بیش تر از تو Heart
(19-03-2014، 20:48)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-03-2014، 20:45)زهرا10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من که همراهی کردم Smile
مرسی که همراهی کردی ولی من منظورم توی نوشتن خاطره بودDodgyTongue
(19-03-2014، 20:56)زهرا10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(19-03-2014، 20:48)khooroos نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

من که همراهی کردم Smile
مرسی که همراهی کردی ولی من منظورم توی نوشتن خاطره بودDodgyTongue

اخه خاطره خاصی ندارم ابجی Big Grin
چرا هیچکس نمیاد؟؟؟؟ خب اگه موضوع بدیه مدیرا ببندنش...ینی تو این انجمن بین این همه آدم هیشکس خاطره نداره؟؟؟ای بابا
یکی بیاد این موضوعو ببندهSad
صفحه‌ها: 1 2