انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اعترافات بدوبیا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام بچهها هرچیدارین بگیناینجامخصوص اونجایی که  اعتراف کنین 
                          شروع

سپاس نظر یادت نره
اعتراف میکنم که امروز از جیب بابام پول کش رفتمSleepyConfusedBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اعتراف میکنم یه بار یه دختر به دلیلی که نمیگم با اسپری فلفل دوید دنبالم اما شانس اوردم نتونست بگیره منوConfused
و اگر یکی از معاونین مدرسه این پست رو میبینه اعتراف میکنم من کابل برق مدرسه رو قطع کردم و من بمب بد بو سر کلاس انگلیسی انداختم با سپاسSmileWink
اعتراف می کنم من و دوستام زیر دوستم آدامس گذاشتیم
اعتراف ميكنم كه شب چهارشنبه سوري با داداشم پسر همسايمون رو چنان ترسونديم كه بدبخت رفت خونه ديگه نيومد بيرون و پدر مادرش دنبال مقصر قضيه ميگشتن كه منو داداشم اعتراف نكرديم مايمWink

(19-03-2014، 21:01)اشکان پیشرو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اعتراف میکنم یه بار یه دختر به دلیلی که نمیگم با اسپری فلفل دوید دنبالم اما شانس اوردم نتونست بگیره منوConfused
و اگر یکی از معاونین مدرسه این پست رو میبینه اعتراف میکنم من کابل برق مدرسه رو قطع کردم و من بمب بد بو سر کلاس انگلیسی انداختم با سپاسSmileWink

بيچاره معاون مدرسه تون چي ميكشه از دست توووووووووووووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اعتراف می کنم تا چند سال پیش فکر می کردم 5+1 پنج تا کشور بودن تو یه گروهی بعد ایرانم ببهشون اضافه شد شدن 5+1 Big Grin
شوخی کردما هنوزم نمیدونم 5+1 چیهTongue