انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ஜ۩۩ஜ گــفـتگـوے آزاد 【92】ஜ۩۩ஜ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(20-03-2014، 17:36)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من چی کار کنم زن ندارم crying

دیگه خونه ما نیا من شوور نمیکنم -___-
سلیوم
من برم دوسِتان..

عيدتونم مبارکBig Grin
این همه آدم|:
سلام
باورتون میشـه من خونـه تنهـامـ...؟!-__-

سالـه 1393+تنهـآیـــی...|

چــه شَوَد!!Sleepy
(20-03-2014، 17:38)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چــه شَوَد!!Sleepy

منم تنهام|:
البته با آبجیمو و داداشم/:
(20-03-2014، 17:35)இFATEMEHஇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اونـم منـم ((:

نع |: ..

(20-03-2014، 17:35)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من

|: ..

(20-03-2014، 17:34)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
از مــــــــن؟!++

نع
(20-03-2014، 17:38)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

چــه شَوَد!!Sleepy
الهـــــــی بمیرم پری..cryingcrying
منم امسال فقط مامان بابامن...اجیام و داداشم نیستن....=((
خدافض
مرضیه آشتی کن میخوام برم ):
نفرت و کینه!!خو به هر حال
امیدوارم امسال منو ببخشه-_-
خودش میدونه کیه
ولی بدونه که دوستی که وختی اون یکی دوستش اعصابش داغونه دوست نی...از صد تا دشمن هم دشمن تره-_-
دنباله بحث هم نگیر خواهشا
به کسی هم نگو مخاطب حرفم تو بودی
کسی نباس متوجه شه من با تو بودم!!!Rolleyes

به هر حال!
سال خوب و خوشی رو واس همتون آرزو میکنم
دافظ تا سال بعد!!!