انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه خبر بد واسه طرفدارای امیر تتلو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
امیر تتلو که با دوستاش رفته بودن مسافرت،بهش با چاقو حمله شده و تو عید حال و روز عمو تتل اینه!!HuhAngryBlush

یه خبر بد واسه طرفدارای امیر تتلو 1
تتلو بهترین خواننده در سبک لاو و دیس لاوه ابن حقش نیس که این همه بدبختی ومشکلات می کشه اون با یک عالمه سختی موزیک رایگان می ده بیرون اگه از موزیکاش خوشتون نمی یاد به خودش چی کار دارین چرا بهش فحش می دین آخه اسب پیشکش رو دندونش رو نمیشمورن اگه خوشت نمی یاد گوش نکن چرا این کارو می کنن ایرانی جماعت همش همینطورن هیچ کدوممون چشم پیشرفت کسی رو نداریم اون یارو که این کارو کرده الآن پیش رفقاش نشسته به خودش افتخار می کنه اخه بدبخت به نظرت گنده لاتی ، لاتی به چاقو کشی نیس که هر کسی به جای امیر بود با این همه مشکلاتی که داش چند سال پیش از موزیک فرار می کرد اگه ایرانی جماعت یکم درک داشت نمی یومد با تحقیر یه نفر به خورش افتخار کنه تو سال جدید همه داریم کیف می کنیم و می ترکونیم اون بدبخت گوشه بیمارستان خوابیده حیفه بیایین این کامنت هارو برای اون بنویسیدوازش بد بگین |:
واقعا مایه تاسفه :l
باید میزد تو قلبش لعنتی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=97663&pid=1702370#pid1702370 هع :l
یه خبر بد واسه طرفدارای امیر تتلو 1
خدا بکشتشونcrying
ایشال ا خوب بشه ولی من طرفدارش نیستم :| ..
یه مشت ادم عقده ای ریختن تو این جامعه:|
اصلا نمیتونن ببینن یه خواننده به این با استعدادی داره پیشرفت میکنه
با این همه سختی!حتی دستمزدی هم بابت کاراش نمیگیره..
با عشق برا هوادارش کار میکنه
این حقشه?مایه تاسفه-__-
واقعا براشون متاسفم با اینکارشون نشون دادن ک نه فرهنگ دارن و ن از موسیقی چیزی میفهمن !!!!!!!!!!!!!AngryAngryAngry
واقعا بعضیا مایه تاسف این کشور و فرهنگ و هنر این کشورن.
اخه مگه تتلو چه هیزم تری بهشون فروخته..بابا خوشتون نمیاد چرا گوش میکنین مگه اومدن یقتونو گرفتن گفتن باید گوش کنین؟
واقعا متاسفم...ایشالا حالش هرچه زودتر خوب بشه...
ايشا الله كساني كه چاقو زدنا بكشه بي شرفاً پسر به اين خوبي ، من كه خيلي ناراحت شدم crying
صفحه‌ها: 1 2 3