انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: بیا جک های خنده ئار بی ادب هم داره سپاسسسسسسسسسسسسسسس
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
فارسه  وخارجیه توی هواپیما پیش هم میشینن خارجیه میگوزه میگه sorry فارسه میگه گوزیده رنگشم میگه Big GrinBig Grin

پسر : عزیزم امشب کجا غذا بخوریم ؟
دختر : هر جا تو بگی عشقم ! p:
پسر : بریم برج پیتزا بخوریم؟
دختر : نــــَـــــــــه ، رژیمم !!
پسر : خب بریم کباب بزنیم امشب ؟ :دی
دختر : نه اونم دیروز خوردم
پسر : بریم اون رستوران که تاز باز شددددددده ؟  
دختر : نه اونم دورِ
پسر : میخوای بریم ساندویچی هات داگ بزنیم ؟
دختر : ایشششش ، من ساند.یچ و اینجور چیزا نمیخورم
پسر : پس بلاااااخرهههههه امشب چی کار کنیییییییم ؟؟
دختر »: هر چی تو بگی عشقم

تلاش دانشمندان برای شناخت زنان همچنان بی نتیجه مانده اس

از مرده میپرسن چند سالته میگه 30  چند سال بعدمیان میگن چند سالته میگه 30 میگه چند سال بعد بودی 30 الان چرا 30 سالته  میگه حرف مرد یکی میشه 

روانی ها میرخسن به یکی از اونا میپرسن جرا نمیرخسی میگه من تازه وادم 

لره میره بیمارستان  دکتره چوب دهنش میزاره میگه بستنی رو خورده چوبشو به من میده 
با مزه بود ول +18 نداشت.
مسخره دوتا جوک بی معنی یعنی چی بی کیفیت
(23-03-2014، 19:12)☼ سلنا 1380 ☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولا نمی دونی بی کیفیت چیه   دومن    همش با معنی بودن بی کیفیت خودتی ها
بی مزه؛،بی کفیت،اههههههههههههه.بی..........ConfusedSadHuh
(23-03-2014، 19:21)tom odell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2014، 19:12)☼ سلنا 1380 ☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ادب اموز تا ادیب شوی
تو باید به نظر کاربران احترام بذاری*
(23-03-2014، 19:44)☼ سلنا 1380 ☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(23-03-2014، 19:21)tom odell نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

ادب اموز تا ادیب شوی
تو ادب نداری من دارم اخه حرف بیهوده مینویسی 
(23-03-2014، 19:44)☼ سلنا 1380 ☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]

ادب اموز تا ادیب شوی
گفتن ادب از که آموختی گفتن از بی ادبان  تو هم به نظر صاحبه پست احرام بذار بیچاره خیلی زحمت کشیده تا اینو جمع آوری کرده
م
گلم ممنون
قشنگ بود
خوب بود ولی چون من استقلالیمنمیدم سپاس
گلم عزیزم دستت درد نکنه موضوت عالیه دستات درد نبینه اله$یییییییییی
صفحه‌ها: 1 2