انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34
(20-04-2014، 13:02)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 12:50)★★★ CHRISRONALDO ★★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 12:41)vma001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا صابر ما یه نفر نیستیم با هم دوستیم خونمون هم نزدیک همه به خاطر همین با هم یه جا بازی مکنیم من با لپ تاپ خودم اون هم با لپ تاپ خودش
ما چند ساله با هم دوستیم خیلی صمیمی هستیم به خاطر همین هم کلا پروفایلهامون یکی کردیم
اینو گفتم چون فک کردم شاید از روی اون گفتین یه نفریم

(20-04-2014، 12:43)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اه بابا این مشکل میره اون یکی میادDodgy
یعنی چی آخه...
فقط چون که پروفایل هامون عین همه این حرف رو میزنین که هر دو تاش یه نفر هستن؟!!

خیلی راحت میشه با یه کار که نمیگم با دو تا آی پی هم زمان آنلاین بود ..

|:
آفرین همه فهمیدن که تو هم از آی پی و اونجور چیزا سرت میشه...
دست بزنین واسش...Dodgy

کسی نخواست دست بزنین ... -_-

من واسه 20 تومن خودم رو نمیکشم .. Dodgy

(20-04-2014، 13:16)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در ضمن آقا صابر لازم نیست رکورد من رو حساب کنین....Smile
همین که داداشم بازی رو برد یعنی اینکه من بردم...Wink

هع |:

تو گفتی منم باور کردم ...

هر دو نفرتون یکی هستید به خاطر همینه کهتو پول نمیخوای ...

خود آقا صابر آی پی رو چک کنرده و میدونه که شما ها یه نفرید ...
من یه اعتراض دارم فک کردین اقا صابر ساده لوحه که میگید دوست صمیمی هستیم 7دقه بعد با یه نام کاربری دیگه میای فک کردی ما احمقیمDodgy
[quote pid=1802167 dateline=1397989496]

نقل قول: کسی نخواست دست بزنین ... -_-

من واسه 20 تومن خودم رو نمیکشم .. Dodgy
اول اینکه 25 تومنه نه 20 تومن..
دوم هم نداره...

نقل قول: هع |:

تو گفتی منم باور کردم ...

هر دو نفرتون یکی هستید به خاطر همینه کهتو پول نمیخوای ...

خود آقا صابر آی پی رو چک کنرده و میدونه که شما ها یه نفرید ...
[/quote]
داداش برو پی کارت گیر الکی نده... دیگه نمیخوام بحث کنم..
هر کی درمیاد واقعا فکر میکنه که زرنگ ترین آدم دنیاس... الان مثلا فکر میکنی که جیمز باندی چیزی هستی!!
برو عمو ما خودمون آخر خطیم دیگه الفبا رو به ما یاد نده که...
خب عقل کل اگه یه نفر بودیم چرا پروفایل هامون عین هم هستش؟!! هان؟!
یعنی واقعا اگه خودت بخوای دو تا اکانت بسازی هر دوشون رو یه جور میکنی؟!!! خب شاید خودت اینجوری هستی که به دیگران هم تهمت میزنی دیگه...
واقعا که...
بفرمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/10336435483114226873.png
(20-04-2014، 13:29)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من یه اعتراض دارم فک کردین اقا صابر ساده لوحه که میگید دوست صمیمی هستیم 7دقه بعد با یه نام کاربری دیگه میای فک کردی ما احمقیمDodgy
یعنی آدم میمونه که به شما چی بگه....
یعنی واقعا شما اینقدر ساده تشریف دارین؟!!
شما مردم رو واقعا احمق فرض میکنین؟!!!!Dodgy
حداقل تهمت نزنین که...
بابا زرنگااااااااااااااااا...

(20-04-2014، 13:33)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بفرمایید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.8pic.ir/images/10336435483114226873.png
شما برو یه چند پست قبلی رو بخون گفتم که نمیخوام.. بذار یکی دیگه نفر سوم شه...
ول نمیکنین که...
خب حالا بعدا میفهمین که یه نفر نیستیم... ولی اونموقع دیگه دیر شده...
(20-04-2014، 13:34)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 13:29)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حداقل تهمت نزنین که...
حوصله ندارم با تو کل کل کنم چون اقا صابر اینجاست حداقل یه محرومت میکنه ادم شی
(20-04-2014، 13:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 13:34)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
حداقل تهمت نزنین که...
حالا چرا باید محروم شم؟!!! مگه چی گفتم؟!!!
هع
10دقست افلاینه دوستتونDodgy
زراضافی هم نزن

(20-04-2014، 13:37)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(20-04-2014، 13:36)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
[ -> ]
حداقل تهمت نزنین که...
حالا چرا باید محروم شم؟!!! مگه چی گفتم؟!!!
کل کل کردن
اینجا مسابقست لطف کن برو کل کل نسخه4یاگفتگو
ولشون کن وحید بیخیال شو.........
هرچه قد بگی ماست سیاهه که سیاهه.....
ما هرگز واسه بیس سی تومن نمیایم آی پی عوض کنیم..........
کار های بهتر از اون رو هم میشه انجام داد تا هیشکی نفهمه ولی اون قدر ها هم نامرد نیستیم
(20-04-2014، 13:42)vma001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولشون کن وحید بیخیال شو.........
هرچه قد بگی ماست سیاهه که سیاهه.....
ما هرگز واسه بیس سی تومن نمیایم آی پی عوض کنیم..........
کار های بهتر از اون رو هم میشه انجام داد تا هیشکی نفهمه ولی اون قدر ها هم نامرد نیستیم
خخخخخخخخخخخخخ
حالا میگن اره آفلاین شد این اومد یه پست داد حالا هم این آفلاین میشه اون یکی میاد...25r30

نقل قول: هع
10دقست افلاینه دوستتوندهمین دوره مسابقات بزرگ رکورد زنی فلش خور شروع شد (با جایزه!!!) 29
زراضافی هم نزن
حب دیگه زر نمیزنم...خخخخخ ویولن میزنم خوبه...25r30
نقل قول: کل کل کردن
اینجا مسابقست لطف کن برو کل کل نسخه4یاگفتگو
من نمیدونم این چه قوانینی هستش... یعنی فقط من داشتم کل کل میکردم..عجبااااااااUndecided
خب اولش شما شروع کردین بعد من هم جوابتون رو دادم... شما به این میگی کل کل!!!
در ضمن اگه اینطوری باشه پس شما هم کل کل میکردین چون من داشتم با شما حرف میزدم دیگه...
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34