انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جومونگ 3
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
خلاصه
 این سریال افسانه ای هست که می گوید 2000سال پیش ،در امپراطوری نانگنانگ،طبل افسانه ای جامیونگی بود که زمان حمله دشمنان ،خود به خود صدا میداد. شاهزاده جامیونگ و شاهزاده ناک رانگ در یک روز و یک زمان از دو مادر و یک پدر متولد می شوند.
راهبه ها میگویند که یکی از این دو شاهزاده زن، ناجی کشور و دیگری ویران کننده ان می شود. مادر شاهزاده ناک رانگ از قدرت خانوادگی اش استفاده میکند تا بتواند دخترش را به عنوان ناجی کشور معرفی کند و به همه القا کند که دختر او ناجی است نه ویرانگر، اما شاهزاده جامیونگ که تهمت ویرانگر کشور را به او میز نند،با کمک مادرش از مرگ فرار میکند و در بین مردم عادی بزرگ میشود.وقتی می فهمد که اصل او به کجا برمیگردد به خانواده دربار برمیگردد و باعث دعوا ها و کشمکش 
زیادی بین درباریان میشود
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

شاهزاده هودونگ (پسر موهیول،نتیجه جومونگ) شاهزاده کشور دشمن و شاهزاده جامیونگ به یکدیگر علاقه مند می شوند اما دست تقدیر نمیگذارد با هم باشند. شاهزاده ناک رانگ هم به شاهزاده هودونگ علاقه پیدا میکند و سعی میکند با دادن طبل جنگی مرموزشان به شاهزاده هودونگ ،او را از ان خود و به خود علاقه مند کند ..شاهزاده جامیونگ برای نجات کشور میجنگد و در نهایت مجبور میشود شمشیرش را به سمت عشقش ، شاهزاده هودونگ

دراز کند 

مشخصات سریال کره ای جومونگ 3:
نام : Princess Ja Myung Go / Ja Myung Go 
نام فارسی : بازگشت جامیونگ ، بازگشت پرنسس جامیونگ ، شاهزاده جامیونگ ، جومونگ 3
كشور : كره جنوبي 
سال : 2009

بازیگران سریال کره ای جومونگ 3:
جومی ریونگ (بازیگر سریال های متشکرم - دوستت دارم - سانی)
جانگ ریو وون (بازیگر سریال های سام سون - تو از کدوم ستاره ای)
جانگ کیونگ هو (بازیگر سریال های گرگ و میش - متاسفم دوستت دارم)

راهی (خواهر جامیونگ)

<iframe src="http://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/JvEXB/vt/frame" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" height="360" width="640" ></iframe>
 این کد کلیپ مبارزه هودونگو جامیونگه
هودونگ سرقبر شاهزاده راهی رفت یه دفعه دید افرادی که برای گرفتن انتقام کشورشون اومدن بعه اونو محافظش حمله میکنن
جومونگ 3 1 لاهی مجبور میشه به کشورش خیانت بکنه برای همین جامیونگ میخواد جلوشو بگیره ولی موفقنمیشه
جومونگ 3 1 
این فیلمه خیلی قشنگیه از جومونگه 1_2 هم قشنگ ترتره
 امید وارم خوشتون بیادHeartHeartHeartHeart

ببخشید بعضی از عکساش نیومدBlush
سپاس+
باید عکساتو آپلود بکنی
گرچه جومونگ ارزش آپلود کردن رو هم ندارهBig Grin
اون سونگ ایل گوک بود این هودونگ نوه نتیجشه25r3025r30 بازم ممنون که اومدیHeart
ممممممممممممممممممممممممممممممممممرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییShyShyBig Grin
(24-03-2014، 17:13)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کی به شخصیتشون کار داشت
من با توجه به اسم تاپیکت گفتمBig GrinBig Grin
ممنونBig GrinBig Grin
ممنون Heart
(24-03-2014، 19:22)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-03-2014، 17:13)♥نیما ♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کی به شخصیتشون کار داشت
من با توجه به اسم تاپیکت گفتمBig GrinBig Grin
خو دست درد نکنهBig GrinBig GrinBig Grin
ما که چیزی ندیدیمUndecidedمسخره کردی
نمدونم چطو عکس اپلود کنم خو؟
صفحه‌ها: 1 2