انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جاستین باعث از بین رفتن دوستی سلنا و تیلور
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
اون مال قبلا هستش
بابا بس کنید
چقده علافین
یکیمیره دشویی باش تایپک میزنین
شورودراوردین حال آدم بهم میخوره
[quote pid=1717086 dateline=1395870911]
(26-03-2014، 18:50)noosha joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چی؟ اون دخترک بی شعور تیلورو میگم باعث شد جاستین و سلنا از هم جداشن کلی هری رو اذیت کرد این اواخرم که از نایل سوء استفاده کردDodgyDodgyAngryAngryAngry خداروشکر که بهم زدن دوستی شونو تیلور لیاقت دوستی سلنا رو ندارهDodgy 
+جاستین و سلنا همدیگه رو دوست دارن و میخوان با همدیگه باشن چه دیگران خوششون بیاد چه نیادIdeaIdeaUndecidedAngel
یه چیز دیگه هم که یادم رفت بگم این بود که لطفا از زبون دیگران حرف نزنین.می گفته سلنا و جاستین همدیگه رو دوست دارن??¿¿
لیاقت هر دوشونم بیشتر از این نیست.پس لطفا اگه از همه چیز خبر ندارین الکی به بقیه توهین نکنین.
[/quote]
الآن وآس من نیفتآده سلی کی از نآیل سواستفآده کرد؟هآن/چرآ نمیدونی میحرفیDodgy
(10-05-2014، 12:26)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اولا سلناگومز اندازه خواهربزرگه جاستینه بادقت به تصویرنگاه کنید:
جاستین باعث از بین رفتن دوستی سلنا و تیلور 2 
اصلا بهم نمیان که باهم زن و شوهربشن
اگه همدیگرودوس دارن چراهی قهرواشتی میکنن؟
جاستین باهمه دخترا بوده الکی میگه سلنارو دوس دارهDodgy

فقط دوسآل ازش بزرگ تره مگه چیه؟
اصل عشقه
متاسفانه دلیل قهرو اشتیهاشونو فقط خودشون میدونن از نت نمیشه چیزی فهمید هرکی چرت پرت میگه
جآس بآهمه دخترآ نبوده با چن نفر بوده که طبیعیه این روابط تو خارج
من به جاستین حق میدم یه مدت من خودم دیوونش بودم الانم هستم اما اوموقع بدتر بود
خب تو خودتو بذار جای اون یه پسر بچه تحت تاثیر اینهمه عشق و محبت اونم پسر خب خودشو گم کرد دیه
یعنی به جان خودم اگه این جاستین و سلنا نبودن باید در اینترنت تخته کنن
(27-03-2014، 0:55)T@¥loor$wift*** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عزیزم اولا خود جاستین با اون کارایی که کرد باعث جداییشون شد.حتی سلنا هم توی یکی از مصاحبه هاش گفت که جاستین با اون رفتارش که مثل بچه ها میموند باعث جداییشون شد و گفت امیدواره که جاستین کوچولو یکم بزرگتر بشه.دومیشم این که تیلور که برای هری یه آهنگ هم خوند و حتی توی اجراش در مراسم گرمی گفت که هری رو دوست داره.اون وقت تو به این میگی اذیت??¿¿در ضمن اول برو یکم تحقیق کن اون وقت میبینی اونی که از نایل سو استفاده کرد سلنا بود که از نایل استفاده کرد تا دوباره به جاستین برگرده.در ضمن منم خوشحالم که تیلور دیگه با یکی مثل سلنا که جاستین رو به دوستیش و خونوادش ترجیح میده به هم زد..
پوفف تیلور آهنگ خوند واس هری که بگه دوسش داره ؟!

اون تو آهنگاش فقد هری رو تحقیر کرد !!

خدایی تا حالا رفتی ببینی تیلور با چند نفر از مـردهای هالیوود رابطه داشته ؟!

تنها چیزی که واس تیلور مهمه شهرته و جزو منفور ترین خواننده ها شناخته شده..
جاستین ادم مزخرفیه ولی خوشگله
سلنا لیاقتش بیشتره
(24-05-2014، 23:29)راتا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی به جان خودم اگه این جاستین و سلنا نبودن باید در اینترنت تخته کنن

راتا لایک داری........باهات موافقمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
جاستین همیشه گند میزنه!!
فدای تیلور
اووووف از هر سه تاشون بدم میاد ایش

درضمن پیشی مشکلی هم ندارم
فقط خواستم بگمWink
صفحه‌ها: 1 2 3 4