انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: جوک خنده دار جديد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جوک خنده دار جديد 1

يکي از دوراهي هاي زندگي وقتي است که نمي دانيد در شيشه اي مقابلتان را بايد بکشيد يا فشار دهيد
----------------------------------
دوست عزيز در هنگام دروغ گفتن حداقل شعور را براي مخاطب خود متصور شويد ... مچکرم ...
فکر کنم خدا وقتي داشت دماغ ما ايرانيا رو مي افريد دکمه caps lock رو فشار داده بود ...
غضنفر صبح يه ليوان خاکشير ميخوره تا شب پشتک ميزنه که ته نشين نشه
غضنفر از ژاپن بر ميگرده بهش ميگن اونجا مشکل زبان نداشتي ميگه من نه ولي ژاپني ها چرا
دقت کردين وقتي ميخواي يه بسته رو با اژانس بفرستي تويوتا کمري ميفرستن ولي وقتي خودت ميخواي با اژانس جايي بري پيکان مدل 48 ميفرستن
دختر خالم زنگ زده ميگه مشخصات لپ تاب تو بده به من ميگم براي چي ميخواي ميگه ميخوام يه مدل بالاترشو بخرم تا چشت در بياد
اينم چندتا ترول خنده دار ...

جوک خنده دار جديد 1جوک خنده دار جديد 1جوک خنده دار جديد 1جوک خنده دار جديد 1
جوک خنده دار جديد 1
جوک خنده دار جديد 1جوک خنده دار جديد 1

Tongue سپاس يادتون نره Tongue
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinخیلی جالب و خنده دار بود اما اون ابر ها یه خورده بی ادبانه بودن
ای امضاتو میخوام مامان مامان
ههههههههههه ممنوننننننHeart TongueTongueTongue
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
nkyHeartHeartHeartHeart25r3025r30
(27-03-2014، 12:43)محمد هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinخیلی جالب و خنده دار بود اما اون ابر ها یه خورده بی ادبانه بودن

مرسي که نظر دادي

(27-03-2014، 13:36)negin 20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
nkyHeartHeartHeartHeart25r3025r30

WinkHeart

(27-03-2014، 12:50)MSSI نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Shy

(27-03-2014، 12:50)محمد2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ههههههههههه ممنوننننننHeart TongueTongueTongue

خواهش

(27-03-2014، 12:47)amO tataL نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای امضاتو میخوام مامان مامان

امضامو خيلي دوست دارم TongueTongueTongue
خخخخخ خنده دار بود