انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: با همسر خیانتکار چیکار میکنی؟ بیا داخل بدرد آیندت میخوره!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان چطورین؟
یه نظر سنجی مهمـــــــــــــــ که بدرد زندگی آیندتونم میخوره!
اگه روزی گوشی همسرتون زنگ بزنه و شما جواب بدین و بفهمین که همسرتون داره بهتون خیانت میکنه و خودشم جوابی نداشته باشه که بهتون بده و شما هم شرایط طلاق گرفتن و نداشته باشین چیکار میکنین؟؟

با همسر خیانتکار چیکار میکنی؟ بیا داخل بدرد آیندت میخوره!!! 1

اول سپاس بعد نظر
ممنونمــــــــــــــــــ
اگه بچه داشته باشیم تحملش میکنم
اگه نه میرم خونه مامانم:cool:
به نظرم بمیره بهتره جفتشونو بکشی راحت شیExclamation
مهم نی بهش میگم اگه اینطوریه رابطتون رو بهم نمیزنم منم میرم با یکی دیگه دوست میشمSleepy
(31-03-2014، 17:00)monster girl+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مهم نی بهش میگم اگه اینطوریه رابطتون رو بهم نمیزنم منم میرم با یکی دیگه دوست میشمSleepy

اه اه اه
برو غیرتو از خروس یاد بگیر

من اگه این جور بشه تا میخوره میزنمش
بعدشم راحت میرم یه کشور خارجی خودمو پناهنده سیاسی میکنم که تا آخر عمرم ریختشو نبینم
من لهش میکنمAngry اگه شد با ساطـــور به قطعات 3 سانت 3 سانت تیکه تیکش میکنمAngry
(01-04-2014، 14:53)لپ عسلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من لهش میکنمAngry اگه شد با ساطـــور به قطعات 3 سانت 3 سانت تیکه تیکش میکنمAngry

تا این حد خشونتم لازم نیستا Big Grin
بهش میگم برو به درک بعد از اینکه مهریمو دادی
وقتی دیدمش میزنم به دوتیکه نامساوی تقسیمش میکنم...بعدش دیگه باهاش کاری ندارم...حتی ج سلامشم نمیدم...
قهر خاص Sleepy
صفحه‌ها: 1 2