انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تقلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
تا حالا تقلب کردی؟؟؟؟؟
به چه روش هایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اول خودم:
رو دیوار نوشتم
یه بار تو سالن مدرسه رفتم اون اخر کنار سن نشستم که یه عالمه خرت و پرت و کارتون هم اونجا بود
کتابم رو از زیر کارتون باز کردم جواب ها رو دیدمBig Grin
یه بار هم در کلاس قفل شده باز نمی شد دبیرمون سوالات رو از در داد تو ما هم نشستیم گروهی حل کردیم
دیگه واسه امتحان تاریخ هم از پشتسریم گرفتم
اون رو کاغذ نوشت داد به منBig GrinBig Grin
دوستم کتابش رو سر جلسه گذاشته بود تو کتش بعد رفته بود دستشویی اونجا هر چی بلد نبود حفظ کرده بود
یه بار یه کاغذ که توش تمام جوابا نوشته بود رو با هزار تا بدبختی و دوز و کلک چسبوندیم به پشت  معلم بعد همه کلاس تو اون امتحان 20 بردن.......
من شاگرد اولم Sleepy ماشاالله چشم نخورم ایشاالله  Big Grin
هیچ وقت تقلب نمیکنم اما فقط 1 بار اونم نو کلاس اول ابتدایی فقط یه سوال بلد نبودم دوستم (اونم شاگرد اوله) دیدم اونم یه دونه ننوشته من به اون جواب رو گفتم اونم به من گفتTongue
هممممممممممممممه هم ازم اتماس میکنن بهشون نشون بدم منم میگه هر امتحان 5000 تومان WinkBig GrinBig GrinBig Grin
به دیگــــــــران زیاد تقلب میدم ولی خودم نچـــــــــ
اصن از کسی نمیگیرم...
ینی اگه ندم که از جلسه امتحان اومدم بیرون دخلم اومدع...
=)
(29-03-2014، 20:57)AVA JOON نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به دیگــــــــران زیاد تقلب میدم ولی خودم نچـــــــــ
اصن از کسی نمیگیرم...
ینی اگه ندم که از جلسه امتحان اومدم بیرون دخلم اومدع...
=)
من هم معمولا خیلی خیلی کم می دم خودم هم یک بار معنی کلمه ی نخجیر { شکار }رو نمی دونستم بهم رسوندن
البته بعد توبه کردم الان هم دیگه نه می دم و می کنم تمام Sleepy
کف دستم نوشتم!

روپام نوشتم!

دوره راهنمایی توی جامدادیم تقلب گذاشتم و بردم سر جلسه!

رو دیوار!

رو میز!

AngelAngelAngelAngelAngelAngelAngelAngel
من فقط برای امتحان عربی صرف فعل و اسم و حرف رو رو میز به صورت جداگانه و با ترتیب خاصی نوشتم در ضمن برای اینکه معلم متوجه نشه روی میز اوراقی نشته بودم تا نوشته هام ضایع نباشه
مابرگه جابه جا کردیمBlush
من هميشه از رو كتاب مينويسم.
ولي ي روز رو برگهاي كوچيك نوشتم خودم حفظم شد ديگه تقلب نكردمBig Grin
تقلب پایمال کردن حق دیگرانه...

اون دوستانی که تقلب براشون عادته بدونن اگر حقشون جایی خورده شد حقشون بوده
صفحه‌ها: 1 2