انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مصاحبه ی بانمک بادابــــــ♥ـل اس♥سری1
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
این واسه چند وقت پیشاس... اگه نخوندید بخونید...جال.به..

از اعضا میپرسن دوست داری جای کدوم عضو باشی.

کیو:اول اینکه هر چهار عضو قابل تحسین هستن اما اگه بخوام یه نفرو انتخاب کنم اون جونگ مینه.چون اگه جونگ رو انتخاب نکنم بعدش اون دشمنم میشه. من از جونگ میترسم برای همین فقط میتونم بگم جونگ مین.(جونگی مگه نگفتم کیورو اذیت نکن..؟؟ با هیونگ تام و جری تشکیل دادین بس نیس؟؟؟؟ کیو پلنگ صورتی منه ..نبینم اذیتش کنی ها...)

هیون:این سوال یه کم سخته.چون من توی غذا خوردن و درست کردن خوب نیستم میخوام هیونگ جون باشم.اگه بشه عین هیونگ جون غذا بپزم عش.ق زیادی دریافت میکنم(نه بابا... هیونگ اینکارس؟؟؟)

هیونگ:من دلم میخواد هیون جونگ هیون باشم.من همه اعضا رو تحسین میکنم و همشون نقاطی دارن که باید ازشون یاد گرفت.ولی هیون جونگ هیون حتی توی نقاط منفیشم با اعتماد به نفسه.اون میدونه افکار منو چطوری بیان کنه و یه اخلاق عجیبی داره.(موافقم ..اما قبلش یه خنده بریم تو وجه اشتراک هیون و هیونگ...)

یونگ سنگ:من توی مراقبت از دیگران خوب نیستم و از درون یه مقدار بداخلاقم (رو نمیکردی؟)پس دوست دارم برعکس خودم باشم.یکی مثل کیوجونگ با قل.ب مهربون.منم یه قل.ب گرم مثل اون میخوام(منم میخوااام؟؟)

جونگ مین:صدای من خیلی پایینه و توی نقاط اوج خوب در نمیاد(حرف نداری جونگی غصه نخور داداش)و اگه بخوام تو نقاط اوج به خودمم فشار بیارم صدام عجیب غریب میشه(!!).برای همین خیلی دلم میخواد این مشکلو از بین ببرم.و. یونگ سنگ هیونگ هیچ وقت بااین مشکل روبرو نمیشه(.100 در 100).از بچگی نقطه اوج بالایی داشت صداش و بخاطر همین من دلم میخواد یونگ سنگ هیونگ باشم.
چرا اینقدر ریز بود؟
فونتش درشت ترنمیشدعزیزمHeart
معذرت میخوامBlush
Thank you it was interesting
خیلی جالب بود
ممنون باحال بودBig Grin
چشم کور شد -__-
خعلی ریز نبید ؟
خوب بودSleepySleepy
بیچاه کیو عزیزم چه گیری کردهاSmile!!!!!!!!!!!!!!!!!
HeartHeartHeartHeartHeartHeart ممنون