انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ناز خوشگله - 14-09-2013

یکی جواب منه بدبخت رو بدهUndecided

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 14-09-2013

(14-09-2013، 12:45)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 12:34)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

:|

نه برنجام عالی شده بودن نمک به اندازه نچسبیده بودن به هم خیلی هم خوش عطر !!
نه نه خوشم اومد =)

0_0

ندا :|

فهمیدی چیکآر کردم :|

تو برنج روغن و نمــک نریختم!!

♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 10

نداااااااااااااااااااا!

بدبخـــت شدم (:
حالا منو مسخره میکنی؟-_-
میخوای مسخرت کنم ؟-_-

از بس که تو منحرفه ذهنت همه چی یادت میره :}

میخوای بیام یادت بدم ؟ Big Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - dj amir 1992 - 14-09-2013

[quote='✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖' pid='1043639' dateline='1379151244']
سلام (:

نه نه خوشم اومد =)
[/quot فکر کنم برنج من از تو بهتر شده باشه

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 14-09-2013

(14-09-2013، 12:49)dj amir 1992 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

نه نه خوشم اومد =)
تو فعلا برو پستونکی که گم کردی پیدا کن (:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - black devil - 14-09-2013

(14-09-2013، 12:49)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 12:45)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 12:34)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

نه نه خوشم اومد =)

0_0

نداااااااااااااااااااا!

بدبخـــت شدم (:
حالا منو مسخره میکنی؟-_-
میخوای مسخرت کنم ؟-_-

((:
خآنــوم میتونی قرمــه سبزی درست کن -___-

آشپزی من حرف ندآره -___-

همه میگن -__-

تخصیره توعه دیگه -__-

حوآصمو پرت کردی -___-

الان چه کنم من (:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - mfire44 - 14-09-2013

:-\
:-\ :-\
:-\ :-\ :-\
:-\ :-\ :-\ :-\
:-\ :-\ :-\ :-\ :-[
هر روز عادی تر از دیروز.......

تف........

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - *2gether4ever* - 14-09-2013

علافاAngel

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - dj amir 1992 - 14-09-2013

(14-09-2013، 12:53)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 12:49)dj amir 1992 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

نه نه خوشم اومد =)
تو فعلا برو پستونکی که گم کردی پیدا کن (:

میرم پیداش میکنم ولی شرط می بندم برنج من ازتو بهترهTongue

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - MONA-GH - 14-09-2013

سلآ«مـــــــــ

(14-09-2013، 12:54)black devil نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-09-2013، 12:49)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام (:

نه نه خوشم اومد =)

0_0

نداااااااااااااااااااا!

بدبخـــت شدم (:
حالا منو مسخره میکنی؟-_-
میخوای مسخرت کنم ؟-_-