انجمن های تخصصی  فلش خور
انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مربوط به انجمن ها (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- انجمن: اخبار، اطلاعیه ها و قوانین (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- موضوع: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! (/showthread.php?tid=9961)

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - ~SoLTaN~ - 27-06-2012

(27-06-2012، 10:03)علی20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون برا قبلا هستش الان دکمه سپاس رو برداشتن ولی خود سپاس ها موندهSleepy
خب پسر خوب برای اینکه بتونی سپاس بزنی باید حتما عضو باشی ! این دیگه سوال کردن نداره ! Angel

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - Ali MuSiC - 27-06-2012

(27-06-2012، 10:06)armina نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زکی...این که دارهSleepy

میگم نداره اونا برا قبلا هستش اگه باور نمیکنین یکیتون عضو بشه ببینین من دروغ نمیگمDodgy

(27-06-2012، 10:08)Soltane-Ehsas-M2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-06-2012، 10:03)علی20 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون برا قبلا هستش الان دکمه سپاس رو برداشتن ولی خود سپاس ها موندهSleepy
خب پسر خوب برای اینکه بتونی سپاس بزنی باید حتما عضو باشی ! این دیگه سوال کردن نداره ! Angel

من عضو هستم سلطان جان من همیشه سوالات کشتی کج رو اونجا مطرح میکنم به شما میگم نداره

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - Armina - 27-06-2012

منو که یه میلیاردم بدیدعضونمیشم خیلی جای مزخرفیهSleepy

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - ~SoLTaN~ - 27-06-2012

خب اگر نداشته باشه هم باید دلیلش رو بپرسی ! قطعا بخاطر افت سرعت نیست !

خیلی خله اگه واسه افت سرعت برداره ..Sleepyاگه من میخواستم اینجا عضو بشم الان اگه سپاس نداشت عضو نمیشدم..Sleepy

(27-06-2012، 10:14)Soltane-Ehsas-M2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب اگر نداشته باشه هم باید دلیلش رو بپرسی ! قطعا بخاطر افت سرعت نیست !

این همه کاربر توشن حتما به دلیل افت سرعت این کارو کرده وگرنه کرم نداشت که

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - SABER - 27-06-2012

عزیزم این داره!
زیر پست تشکر داره.

ولی یه انجمن بزرگ دیدم سپاس نداشت فک کنم بخاطر سرعت بود بر داشتنش.

به هر حال باید یکی رو انتخاب کرد!

ولی الان داریم روش کار می کنیم و در چند روز اینده ایشالا این مشکل بر طرف می شود...

(27-06-2012، 10:20)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم این داره!
زیر پست تشکر داره.

ولی یه انجمن بزرگ دیدم سپاس نداشت فک کنم بخاطر سرعت بود بر داشتنش.

به هر حال باید یکی رو انتخاب کرد!

ولی الان داریم روش کار می کنیم و در چند روز اینده ایشالا این مشکل بر طرف می شود...

وای صابر جان میگم اونا برا قبلا هستش الان برداشته شده اگه توجه کنی باید پاین پست ها و تاریخ عضویت تشکر شده ها نوشته شده باشه که نیست من مطمعنم که دارم این حرفو میزنم

RE: انجمن به آخرین نسخه ارتقا پیدا کرد! - ps3000 - 27-06-2012

من الان اكانتمو فعال كنم سپاس باشه چي؟Dodgy

اگه بردارید........