انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - THEDARKNESS - 07-01-2021

(07-01-2021، 16:59)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 16:56)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودت گفتی:/

اها....کی گفتم؟
فک کنم من فقط به مهدی گفتم...یاخدا...نکنه الزایمر گرفتم؟!

میگم اول میزنی بعد میای اینجا بعد میگی نه. تو گ.آ گفتی

(07-01-2021، 16:59)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _ƇRAƵƳ_ - 07-01-2021

(07-01-2021، 17:16)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:13)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/ آخییی
خوش به حالتون من تا پنج شنبه هفته بعد امتحان دارم:/
عه منم شنبه ریاضی دارم:/

...ولی این فصل امتحانات خیلی جالب بود =| من به جز شیمی و زیست و زبان هیچ کتابیمو از اول سال باز نکردم ._. به جز فیزیک بقیشو من تقلب رسوندم =|
تجربه جالبی بود درکل D:
تقلب خوبه:/
ایشالا تجربه ها بیشتر بشن:/
منم سلامت و هویت باز نکردم:/
سلامتو با حدود 7 نفر از دوستام هماهنگ کردم:/
هویتم کلا مامانم جواب داد:/

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 07-01-2021

(07-01-2021، 17:16)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها....کی گفتم؟

میگم اول میزنی بعد میای اینجا بعد میگی نه. تو گ.آ گفتی

اها....کی گفتم؟

میگم اول میزنی بعد میای اینجا میگی نه

عه لعنتی راست میگی یادم اومد D:

(07-01-2021، 17:20)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:16)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

...ولی این فصل امتحانات خیلی جالب بود =| من به جز شیمی و زیست و زبان هیچ کتابیمو از اول سال باز نکردم ._. به جز فیزیک بقیشو من تقلب رسوندم =|
تجربه جالبی بود درکل D:

یاخدا ._. سلامت و هویت چین¿؟
تجربی بودی دیگه؟

(07-01-2021، 17:21)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:20)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تجربی بودی دیگه؟
دو عدد درس مضخرف در کلاس دوازدهم:/
آره تجربیم
ایشالا سال بعد باهاشون آشنا میشی
تازه سلامت و هویت نهایین:/ هق:/

(07-01-2021، 17:25)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:21)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تجربی بودی دیگه؟
آره تجربیم

ناموسا چرا؟
این همه هزینه میکنن سالی سی میلیارد بودجه میگیرن برا چاپ کتاب....جاش دوسه تا کتاب تست بدین...چیه این درسای عمومی؟ نمیدونم دینی و فارسی و عربییییی و جغرافی و .... =| بعضیموقع ها فکر میکنم رفتم ادبیات

(07-01-2021، 17:28)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:25)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره تجربیم

ناموسا چرا؟
این همه هزینه میکنن سالی سی میلیارد بودجه میگیرن برا چاپ کتاب....جاش دوسه تا کتاب تست بدین...چیه این درسای عمومی؟ نمیدونم دینی و فارسی و عربییییی و جغرافی و .... =| بعضیموقع ها فکر میکنم رفتم ادبیات
چراشو فهمیدی به منم بگو
تازه یه کتاب هس اسمش مدیریت خانواده وسبک زندگی ولی خوشبختانه مدیر ما خودش برامون 20 میذاره و ما اصلا نمیخونیمش:/
آره والا مثلا یه دکتر دینی به چه دردش میخوره:/ بره بالا سر بیمار دعا بخونه تا خوب بشه:/ یا آرایه چه ربطی بهش داره:/

(07-01-2021، 17:32)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:28)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ناموسا چرا؟
چراشو فهمیدی به منم بگو
تازه یه کتاب هس اسمش مدیریت خانواده وسبک زندگی ولی خوشبختانه مدیر ما خودش برامون 20 میذاره و ما اصلا نمیخونیمش:/
آره والا مثلا یه دکتر دینی به چه دردش میخوره:/ بره بالا سر بیمار دعا بخونه تا خوب بشه:/ یا آرایه چه ربطی بهش داره:/

خدااااا
ماچه گناهی کردیمممم؟
من دلم خوش بود میام تجربی از دست فارسیو عربی و .... اینا راحت میشم =|
دانشگاه هم هست این عمومیا؟
اگه دانشگاه عمومی باشه من ترک تحصیل میکنم میرم تو کوهستان زندگی میکنم ._.

(07-01-2021، 17:36)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 17:32)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چراشو فهمیدی به منم بگو

خدااااا
ماچه گناهی کردیمممم؟
من دلم خوش بود میام تجربی از دست فارسیو عربی و .... اینا راحت میشم =|
دانشگاه هم هست این عمومیا؟
اگه دانشگاه عمومی باشه من ترک تحصیل میکنم میرم تو کوهستان زندگی میکنم ._.
شرمنده تو این مورد خدا پنبه گذاشته تو گوشش:/
چو والا
دلت خوش نباشه:/ ولی از دست بعضی چرت و پرتا راحتی:/
آره انگار تو دانشگاهم هست:/
منم با خودت ببر:/ هق

ممد نبودی ببینی.... عررررر عررررر =|

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 07-01-2021

(07-01-2021، 15:29)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-01-2021، 11:52)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ژرررررر Telegh_01
بجاش ی انگشت دیگه در میاد؟/:
من براش دعا میکنم که انگشتش در بیاد:/

ممنون/:♥
ته جون حالا گمشو مگ نگفتم انگشت اینو قط کنی؟/:

(07-01-2021، 16:18)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-01-2021، 22:26)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کثافت این از کجا ب ذهنت رسید؟  Telegh_01

*وی دارای ذهن خلاقی است* Telegh_38Telegh_01

(07-01-2021، 11:21)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرتون برا تولد اسما چ بکنم؟ .-.

اگه اجازه میدن براش تولد دو نفره خیلی کوچولو بگیر :»

خیر اجازه نمیدن/:
تاحالا ن خونمون اومده ن خونشون رفتم چون مامان هردومون نمیزارن/:
Telegh_01 25r30
مادر من رو ببخششش