انجمن های تخصصی  فلش خور
_گفتگو آزاد نسخه 354 _ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ (/showthread.php?tid=282291)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - @پوریا@ - 23-04-2020

(23-04-2020، 14:15)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قربانت
همشون از دم داغون:v

تو یکی فکر نکنم گرونا بگیری D;

ممد خوبه ...پسری که رفیق ممد نامی نداشته باشه به درد نمیخوره)):

تو دیگه خووتو با سیگار خفه کردی-_-
من دود سیگار بهم میخوره نفس تنگی میگیرم چطو میکشین ناموسا
دانشگاه ما خودش پارکهD:
زمینش انقدر بزرگه ادم میترسه تنها بره ساختمون اداریش-_-
ولی محوتش خیلی قشنگه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/۲۰۱۹۱۱۰۴-۱۱۳۴۴۸.jpg
چرا مشهد رو دوس داشتی؟Telegh_26
جو دانشگاهش خیلی بده که

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - امیر‌حسین - 23-04-2020

احتمال مرگ از بی پولیم بگید لطفا

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - sober - 23-04-2020

یه بخش مشاوره پزشکی بزنین با کمک گوگل همه رو می کشیم D:
تو گوگل سرچ می کنی تشنمه میاره: سرطان کلیه تو میمیری بدبخت :|

(23-04-2020، 14:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گرسنگی،فقر،مرگ،باغچه خونه(بی پولیه دیگه!)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - red_Queen - 23-04-2020

(23-04-2020، 14:39)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیکاری تا 50 درصد خطر مرگ را بالا می برد

بیکاری 50 درصد ریسک مرگ بالا برده است و همچنین ابتلا به بیماری هایی مانند حملات قلبی و دیابت بالا می رود. شاغل بودن ارزش هایی را به همراه دارد که یکی از آنها اعتماد به نفس است.

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Ɗєя_Mσηɗ - 23-04-2020

(23-04-2020، 13:58)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:22)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:15)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اخ اخ
گفتی
خیلی حال میده
فکر میکنن پسری بعد که میگی کی هستی
تا نیم ساعت پشت سرم هم فشت میدن Big Grin

اره خیلیییییی Big Grin  Big Grin  Big Grin
من یبار با یکی از دوستام این کارو کردم..
یه هفته داشتم باش حرف میزدم Big Grin
بعد یه هفته گف ویس بده Big Grin
منم صدامو ک فرستادم...فقط جیغ میزد25r3025r3025r3025r30

خخخخخخخ
دوست های من بیشتر عکس میخوان
یه عکس همون دقیقه میفرستم زبونمو میدم بیرون مسخرع کلا
بعد دیدنش کلی فشم میدن

اره من عکس فیک میفرسم Big Grin  Big Grin  Big Grin
ولی تو ویس گیر میکنم لو میرم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
اصن خیلی کیف میده Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
من تو ویس به داداشم میگم هر چی میخوام بگه Big Grin

خخخخخخخ راحتی پس Wink

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - امیر‌حسین - 23-04-2020

(23-04-2020، 14:40)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بخش مشاوره پزشکی بزنین با کمک گوگل همه رو می کشیم D:
تو گوگل سرچ می کنی تشنمه میاره: سرطان کلیه تو میمیری بدبخت :|

بخش مادیشو میشه دزدی کرد :v
بخش فشار روحیشو بگید

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - جانSina - 23-04-2020

داداشا وابجیای گل من اومدم هورااااااا

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - red_Queen - 23-04-2020

(23-04-2020، 14:42)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:58)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:28)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:22)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 13:21)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره خیلیییییی Big Grin  Big Grin  Big Grin
من یبار با یکی از دوستام این کارو کردم..
یه هفته داشتم باش حرف میزدم Big Grin
بعد یه هفته گف ویس بده Big Grin
منم صدامو ک فرستادم...فقط جیغ میزد25r3025r3025r3025r30

خخخخخخخ
دوست های من بیشتر عکس میخوان
یه عکس همون دقیقه میفرستم زبونمو میدم بیرون مسخرع کلا
بعد دیدنش کلی فشم میدن

اره من عکس فیک میفرسم Big Grin  Big Grin  Big Grin
ولی تو ویس گیر میکنم لو میرم Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
اصن خیلی کیف میده Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
من تو ویس به داداشم میگم هر چی میخوام بگه Big Grin

خخخخخخخ راحتی پس Wink

اره خیلی
داداشمم پایست Big Grin

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - sober - 23-04-2020

(23-04-2020، 14:43)ѕмσкє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 14:40)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخش مادیشو میشه دزدی کرد :v
بخش فشار روحیشو بگید

افسردگی،خودکشی،مرگ،دفن تو باغچه (بخاطر بی پولی!)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Ɗєя_Mσηɗ - 23-04-2020

دارین میمیرین چرا .___.