انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - شـــقآیــق - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:01)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:59)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نوتلا ندارم..ب آبنبات قانع باش

چشماش فقطططط 31

شکلات تلخم نداری؟):

خاک تو سرت تو چشاشو دیدی؟/:
من متن آهنگو میگم/:
عرر خیلی وقت بود ب دوستم فحش نداده بودم مرسی ک هستی 8
ن ندارم._.
ارههههههههههه26
عشقم من در خدمتم خودتو خالی کنTelegh_06Telegh_01

(02-03-2021، 20:02)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:01)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیکار کردی گلم((:
ی خبر بگیر ببین کجاسp336

هیچی
بچه زیاد پیام میداد
منم بی اعصاب....
.-.
اما خیلی بد باهاش صحبت کردم
تف تو این زندگی-_-

ای بابا ملیکا._.
توام بدتر از منی ._.
خودت پیام بده..روز عید پیام بده
((:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:05)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:59)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پی ام سی یعنی چی؟ ._.
چیزی که من باهاش از بچگی بزرگ شدم.-.

فهمیدم ینی چی ._.
از بچگی؟/:

@lady_tailor
پس همون آو نبوات بده (ب لحجه خودمون)
/:
خرررر خرررررررررررررررررررر Telegh_01 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*-*

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:03)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:02)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز دوازدهمه. xd

تو پ.خ باید جواب میدادی._.

خب.. چیزه... نه... یعنی می‌خواستم یادآوری کنم که فردا تولد ریحونه دیگه. واسه این تاریخو گفتم. می‌شناسی ریحونو؟ :/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 12:35)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 11:10)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالم خوب نیست  دپم
اه ساعت 12 میریم خرید عید|:

چرا چیشده ژو ژو ؟ .-.

ژووون واسه منم بخر یادت نرع!
._.رفتم خرید بدتر شدم
فقط 1 شال و 1 روسری و یه بلوز خریدم._.
هیچی مورد پسندم نبود لاناتییی
جات خالی با شبنم رفتیم مخ زدیم|:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᗩᐯᗩ⁷ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:02)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:50)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکن برادر
نکننننننن غک۵۳غکغد۵غاکع۳۵دا ._. =.//////

:|

نامسلمون با اینکارت داری آرمان های امامو زیر پا میزاریااا udo
حال تو میخواهی در آتش سوزان دوزخ گرفتار شوی؟ ._.
کوتا بیا .__.

(02-03-2021، 20:08)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:03)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو پ.خ باید جواب میدادی._.

خب.. چیزه... نه... یعنی می‌خواستم یادآوری کنم که فردا تولد ریحونه دیگه. واسه این تاریخو گفتم. می‌شناسی ریحونو؟ :/

ن/:
همون تو پ.خ حرف بزنیم هیچوق نتونستم حرفای جایگذینو بفهمم/:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - شـــقآیــق - 02-03-2021

@"نــــــــــⓐنسی"
بیاااا497
@*Aɴѕel*
یکی هم برا تو497

جونه خرBl8

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:03)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@Medusa
پی ام سی
فقط اخر هفته ها...

وی لاو یو پی‌ام‌سی 

چی می‌داد آخر هفته‌ها؟ یادم نیست.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - DarkLight - 02-03-2021

(02-03-2021، 10:22)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 10:21)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالم از درس و مدرسه بهم میخوره :/
اره بخاطر همینه استرس داری درس میخونی/:
عین من باش بیخیال بیخیال
ادم بیخیال هم به جایی نمیرسه

(02-03-2021، 20:09)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
بیاااا497
"*Aɴѕel*"
یکی هم برا تو497

جونه خرBl8

مرسی._.
بریم مخ زنی و دور دور؟