انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ (/showthread.php?tid=277569)

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Faust - 12-01-2020

(12-01-2020، 12:23)Dıятч Søυł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تعریف احمق:

حقیقت را میداند،
حقیقت را می بیند،
اما هنوز دروغ را باور دارد ...
" جهنم همان زندگی اجباری با احمق های اطراف است ! "

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - امیر‌حسین - 12-01-2020

دوستان ، اعتراضی‌دارید برید فرمانداری شهر خودتون :/
یا هر‌ ارگانی که رسیدگی میکنه :/

بخدا ما نه از مدیران جامعه ایم نه مقامی داریم تو کشور :/
بکشید بیرون ..
میریم تلگرام ی عده دارن دفاع میکنن ی عده هم نقض ..
میریم اینستا یه عده هشتگ زدن هواپیما ، یه عده زدن سیل لرستان یه عدم زدن سلیمانی :/
میایم فلشخور که از همه بدتر :/ انگار دیوان عالی کشور‌اینجاس‌، یکی تاریخ رو تحیلی میکنه یکی دینو یکی سیاستو :/

بحث درسی کنید:/

عمو دایی @"Mr.ɢʀɪɴᴄʜ" ریپ نمیزنم زیاد هوا برت نداره ، گرچه هوا همش برت میداره .. من بعد از هر صحبتی از طرف عذرخواهی میکنم ، یکبارم از شما عذرخواهی کردم شما هوا برت داشت زرت و پرت کردی . الانم عدرخواهی نمیکنم ولی خیلی جدی دارم بهت میگم .. بقیم بحث کردن ، بی شرف و فلان و بسار چیه؟ مشکل داری برو بیوفت تو خیابون نمیدونم اداره جات هرجا ک رسیدگی میکنن مجازی واینستا اینجا توهین نکن . صاحابش و برداشت و این چرت و پرتام تحویل نده ، کاربرا گزارش میدن منم حذف میکنم ، بیکار نیستم حرفایی که واسه خودت ارزش داره رو دنبال کنم و مشغله زندگیم همین باشه .
حالا خوددانی .

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - RedSparrow - 12-01-2020

حقیقت تلخه دگ :v کاریش نمیشه کرد :|
من نمنم نمن منم :|

(12-01-2020، 13:53)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت تلخه دگ :v کاریش نمیشه کرد :|
من نمنم نمن منم :|

حقیقت تلخه .
ی گروه بحث میکنن حق با اوناست یه گروهم مث شما بحث میکنن که میگن حق باماست .
و هیچ یک از گروه از جبهشون رو ترک نکردن ..

فکر نکنم جلوگیری و استاپ زدن از توهینات و بحثایی که تهش هیچ برنده ای نداشته باشه بشه اینجور تعریف کرد ک حقیقت تلخه :/
شما ادامه بدی اون مدیر محمد و .... تااااا یک‌هفته بحث میکنن .. شما دلیل میاری اونام یه دلیل دیگه .. ، کسی ک سکوت میکنه دلیل بر این نیست که شما پیروزید و حقیقت رو گفتید و اینا سوختن .

(12-01-2020، 13:50)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عمو دایی @"Mr.ɢʀɪɴᴄʜ" ریپ نمیزنم زیاد هوا برت نداره ، گرچه هوا همش برت میداره .. من بعد از هر صحبتی از طرف عذرخواهی میکنم ، یکبارم از شما عذرخواهی کردم شما هوا برت داشت زرت و پرت کردی . الانم عدرخواهی نمیکنم ولی خیلی جدی دارم بهت میگم .. بقیم بحث کردن ، بی شرف و فلان و بسار چیه؟ مشکل داری برو بیوفت تو خیابون نمیدونم اداره جات هرجا ک رسیدگی میکنن مجازی واینستا اینجا توهین نکن . صاحابش و برداشت و این چرت و پرتام تحویل نده ، کاربرا گزارش میدن منم حذف میکنم ، بیکار نیستم حرفایی که واسه خودت ارزش داره رو دنبال کنم و مشغله زندگیم همین باشه .
حالا خوددانی .

زرت و پرت ؟ هوا ؟ جدیم داری میگی ؟  خیلیم جدی داری میگی ؟ چیز دگ نیست بگی بعد وایسی جواب بشنوی بن کنی ؟
هرکی هرچی گفت کابر* گزارش داد بیا وظیفتو انجام بده , توهینی دیدی ب خودت چرا میگیری ؟
چرا جو سازی میکنی اصن ؟ خیر سرت مدیر انجمنی , شاید غلط برداشت کردی مدیر بودن و من نمیفهمم

(12-01-2020، 14:01)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2020، 13:50)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا خوددانی .

زرت و پرت ؟ هوا ؟ جدیم داری میگی ؟ خیلیم جدی داری میگی ؟ چیز دگ نیست بگی بعد وایسی جواب بشنوی بن کنی ؟
هرکی هرچی گفت کابر* گزارش داد بیا وظیفتو انجام بده , توهینی دیدی ب خودت چرا میگیری ؟

باشه ، ادامه نده .

(12-01-2020، 13:59)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حقیقت تلخه .
ی گروه بحث میکنن حق با اوناست یه گروهم مث شما بحث میکنن که میگن حق باماست .
و هیچ یک از گروه از جبهشون رو ترک نکردن ..

فکر نکنم جلوگیری و استاپ زدن از توهینات و بحثایی که تهش هیچ برنده ای نداشته باشه بشه اینجور تعریف کرد ک حقیقت تلخه :/
شما ادامه بدی اون مدیر محمد و .... تااااا یک‌هفته بحث میکنن .. شما دلیل میاری اونام یه دلیل دیگه .. ، کسی ک سکوت میکنه دلیل بر این نیست که شما پیروزید و حقیقت رو گفتید و اینا سوختن .

باز ب خودت گرفتی که

(12-01-2020، 14:03)TRUMP نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-01-2020، 14:01)Mr.ɢʀɪɴᴄʜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا خوددانی .

زرت و پرت ؟ هوا ؟ جدیم داری میگی ؟  خیلیم جدی داری میگی ؟ چیز دگ نیست بگی بعد وایسی جواب بشنوی بن کنی ؟

باشه ، ادامه نده .

اها تموم شد ؟ امر دگ ندارید اقای مدیر ؟

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - Faust - 12-01-2020

چو شوده باز :<
مگه دوباره بحثی شده رد‌تایید شده که دوباره اینطوری شده

چقد شده شده راه انداختم ((× گرفتار شدیم.

(12-01-2020، 14:06)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چو شوده باز :<
مگه دوباره بحثی شده رد‌تایید شده که دوباره اینطوری شده

چقد شده شده راه انداختم ((× گرفتار شدیم.

چیزی نبود کاربر* گزارش کرده بود اومد وظیفشو انجام بده گناه داره :|

RE: گفتگو آزاد نسخه ۳۳۱ - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 12-01-2020

گ.ا رو می بَستین عی چن روز ،بهتر بود واسه هممون :|