انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوے آزاد نسخه 314 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوے آزاد نسخه 314 (/showthread.php?tid=267461)

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - DarkLight - 23-09-2017

(22-09-2017، 21:40)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش کنیم دیگه تایپیکو -_- .. 
کی بودش میگف به ۲۰۰ میرسونیم ؟؟ 
یکی گف :| یادم نمیاد کی ..

فک کنم سهند بود

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - Maryam Farrokhy - 23-09-2017

هعی روزگار ._. هی میخوایم از این فلشخور دل بکنیم نمیشه ._.

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - Mr. Potato Head - 23-09-2017

(23-09-2017، 10:25)یه دختر به نام لیانا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(22-09-2017، 21:40)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویرایش کنیم دیگه تایپیکو -_- .. 
کی بودش میگف به ۲۰۰ میرسونیم ؟؟ 
یکی گف :| یادم نمیاد کی ..

فک کنم سهند بود

تکذیب میکنم

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 23-09-2017

سال تحصیلی جدید رو تبریک یا تسلیت میگم
امیدوارم سال تحصیلی خوبی داشته باشید
موفق باشید

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 23-09-2017

مدرسه.. شلوار گـُشاد و پیرنش |:
ی بطری آب کافیه بیاری تا با تشنه لبانِ دشت کربلا مواجه شی
چیزی ام بخری عین کفتار میریزن سرت :|
یهو چشماتو وا میکنی میبینی امتحانا شروع شده 
همش استرس '
هعی

|:

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - Interstellar - 23-09-2017

(23-09-2017، 4:16)αρнσтιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-09-2017، 1:35)ɪnτersτellαr نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@αρнσтιc 
حتی مخصوص تولدم , فکر کن (((((:

« گــفـتـگوی آزاد » نسخه 314 , مخصوص تابستان (که به مهرماه نیز ادامه یافت)

این خلاقیتاتو در راه آبادانی مملکت به خرج بده ..
عاغا خوشش میاد |: ((:

برای اون ایده های دیگه ای دارم , نگران نباش ((((:

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - Actinium - 23-09-2017

خب خب...بگید امروز تو مدرسه چی ها یاد گرفتید؟

برید دفتر مشقتون رو بیارید امضا کنم.  بُدو بینم...

Telegh_44

(23-09-2017، 15:04)actinium نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب خب...بگید امروز تو مدرسه چی ها یاد گرفتید؟

برید دفتر مشقتون رو بیارید امضا کنم.  بُدو بینم...

Telegh_44

روز اول ک مشق نمیگن ک خخخ
روز خوبی بود معلم ریاضیمون عالیع چون فقط حرف میزنه اصلا درس نمیده خخ امروز فقط از دخترشو اقاش گفت خخ خدا به خیر کنع انگار واسه ما قصه میگه ما هم میخابیم خخ

RE: گفتگوے آزاد نسخه 314 - Actinium - 23-09-2017

(23-09-2017، 15:06)IM DINA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

روز اول ک مشق نمیگن ک خخخ
روز خوبی بود معلم ریاضیمون عالیع چون فقط حرف میزنه اصلا درس نمیده خخ امروز فقط از دخترشو اقاش گفت خخ خدا به خیر کنع انگار واسه ما قصه میگه ما هم میخابیم خخ

آره...دوران ما هم بعضی معلم ها همین جوری بودن. زنگ اولشون رو کلا به وعظ و خطابه های اخلاقی و غیردرسی اختصاص می دادن. راستش من خیلی از اون حرف های غیردرسی شون خوشم می یومد. الان تنها خاطره یعنی پررنگ ترین خاطره ای که از کلاس های درس دارم همین حرف های خارج از کتاب معلم هامون هست.

یادمه معلم کلاس دوم مون دو روز اول مدرسه رو اختصاص به داستان آفرینش انسان داد. یعنی کل داستان آدم و حوا و شیطان و درخت و سیب و هبوط و هابیل و قابیل و شیث و نوح و الیاس و ترک و عرب و عجم و روم و زنگی و ...را قشنگ واسه مغزهای کلاس دومی ما گفت...اصلا تا چند ماه تو فاز حرف هاش بودم و قصه تو ذهنم می بافتم...خیلی حرف های اون روزهاش روم تاثیر گذاشت :/

مغرور نباش...