انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:14)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فرار میکردم چون واقعا میترسیدم._.
افرین._.

واقعا چطور میتونید شماره بگیرید
ممن هر جنس مخالفی نزدیکم شه جرش میدم
من نمیگرفتمممم._.
وایسا حقیقتو بگممم._.ما رفتیم یه مجتمع همون ستاره باران تو گوگل بزنی میاره/: بعد اونجا یه پسر بود وفتی از اون جا خارج شدیم دوستم گفت ارمی این پسره پشت سرمونه
اومد گفت اهای دخترر بعد من فرار کردم برگشتم پشتم دیدم به دوستم کارت داد پشتشم شمارش بود
رفتیم جلو تر یه پاساژ بود اونجا هم چند تا پسر بودن همشون راه افتادن دنبالمون من از ترسم رفتم پیش مامانم دیدم پسره دست از سردوستم برنمیداره بعد از اونور اون یکی دوستش اومد به من گفت آیدیتو بده._.ندادیم اخر رفتن گم شدن ولی دوتاشون به دوستم باز شماره داد//:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 02-03-2021

سمیه های عزیزم جایی نمیرید شما وگرنه پارتی میگیرم تمیز کردن خونه با شما میشه!♡

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Medusa - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:09)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وی لاو یو پی‌ام‌سی 

چی می‌داد آخر هفته‌ها؟ یادم نیست.
صنم یه ویدیو سم دارم از خودم
گفته بودم ای لاو یو پی ام سی
فکر کنم کلاس اول دوم بودم
الان تو پ.خ میفرستم.-.
فقط امکان اینکه چشات کور شه زیاده

واهااای. ویدیو از ملیکای کوچولو. **
ببینممم.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - _sehun_ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:16)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا چطور میتونید شماره بگیرید
ممن هر جنس مخالفی نزدیکم شه جرش میدم
من نمیگرفتمممم._.
وایسا حقیقتو بگممم._.ما رفتیم یه مجتمع همون ستاره باران تو گوگل بزنی میاره/: بعد اونجا یه پسر بود وفتی از اون جا خارج شدیم دوستم گفت ارمی این پسره پشت سرمونه
اومد گفت اهای دخترر بعد من فرار کردم برگشتم پشتم دیدم به دوستم کارت داد پشتشم شمارش بود
رفتیم جلو تر یه پاساژ بود اونجا هم چند تا پسر بودن همشون راه افتادن دنبالمون من از ترسم رفتم پیش مامانم دیدم پسره دست از سردوستم برنمیداره بعد از اونور اون یکی دوستش اومد به من گفت آیدیتو بده._.ندادیم اخر رفتن گم شدن ولی دوتاشون به دوستم باز شماره داد//:

من بودم آگ مامانم بود درجا ب مامانم میگفتم._.
تو شهر ما همه همو میشناسن وقتی از مدرسه میام پسرا با دوچرخه دنبالم میوفتن منم ب ننم میگفم پسر فلانی تا خونه باهام اومده/:

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:21)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیگرفتمممم._.
احسنت!
همچین پسر هایی رو باید جارو کرد.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:17)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صنم یه ویدیو سم دارم از خودم
گفته بودم ای لاو یو پی ام سی
فکر کنم کلاس اول دوم بودم
الان تو پ.خ میفرستم.-.
فقط امکان اینکه چشات کور شه زیاده

ببینممم.

انقدر زشت بودم خدا میدونه.-.

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Emmɑ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من بودم آگ مامانم بود درجا ب مامانم میگفتم._.
تو شهر ما  همه همو میشناسن وقتی از مدرسه میام پسرا با دوچرخه دنبالم میوفتن منم ب ننم میگفم پسر فلانی تا خونه باهام اومده/:
من یبار گفتم بعدش دیگ سعی کردم نگم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:23)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببینممم.

برای منم بفرست:V

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - *Aɴѕel* - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:24)*Aɴѕιl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 20:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای منم بفرست:V

چشم

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 02-03-2021

@"ƤᴏᴏƁᴏи"
ارمی یه چیزیت میشه هااااااا