انجمن های تخصصی  فلش خور
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 (/showthread.php?tid=284071)

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور THEDARKNESS » - _sehun_ - 08-07-2021

خب مهدی/:
بچه خوبیه
رو مخه/:
فضوله/:
درس میخونه
درازه
اوتاکو
والیبال دوس داره
اکسو دوس نداره/:
سهونم همینطور/:
شوخه
ولی پسر مومن و خوبی است
برادر من است
موفق باشی♥

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور THEDARKNESS » - THEDARKNESS - 08-07-2021

(06-07-2021، 11:38)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام بر تو
ایشونننن زون داره شیش متر._.
"چیز بدی نیستاا ، برا پنج متره"

فکر نکنم درس خون باشه._.

در کل از همه اینا بگذریم پسر خوبیهD:::::
مثه بعضیا نیس ک نشه باهاش چت کرد..چت کردن با ایشون حال میده
موفق باشی پسر✨
مرسی بابت وقت گذاشتنت زون چیه؟ درسم یکم میخونم .
(06-07-2021، 12:23)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا مهدی من همون تصورات قبلی رو ازت دارم
فقط . از ساعت 12 به بعد شب نمیشه باش چت کرد "خطر مرگ"
نردبون زاخارا :|
عسل باباش
=\
خدافظ
زاخارا چیه؟ نردبون چیه؟ بگو سرو خوش قامت =/
اره دیگه نمیدونم حکمتش چیه از ۱۲ به بعد کلا اختیارش دست خودم نیست.
(06-07-2021، 12:55)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهدی گلیست از گل های بهشت
فرزندی صالح و با تقوا
کرم در حد تیم ملی :v
دوستت داریم دا
بلی بلی درود بر تو با این شناخت کامل کرم ما در سطح المپیک نیز میرسد.
همچنین دا
(06-07-2021، 13:39)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
فردی بی اعصاب اما مهربان
برای خودش زندگی میکنه
سرش تو زندگی خودشه
فقط میتونم بگم هرجور دوست داری باش اما کمیاب
با ارزوی موفقیت آرکاداش
بی اعصاب نه بگو حساس
اره بابا زندگی منه برای خودمه به بقیه چه ربطی داره
همچنینن ارزوی موفیقت برای تو . مرسی
(06-07-2021، 19:08)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ی بار دیگم گفته بیدم فک کنم
عشق والیبال
قد بلند
تفلون
لو...ولش کن Big Grin
مث خودم تا ی ماه دیگه هر روز می‌میرد و زنده میشود
انیمه دوستم ک هست
خیلیَم جدیه بعضی وقتا  Dodgy
وسط حرف یهو میزاره میره ک این از ویژگی های بارز یک انسان تفلون است
آما دور از شوخی انسان خوبی است 7
من وسط حرف نمیرم شما دیر جواب میدید حوصلم سر میره میرم یه گیم بزنم مییبینم نیم ساعت رد شد. انیمه دوست قبلا جدیدا حسش نیست ببینم. اون لو ولش کن لولو خور خوره نبود؟
عشق جاست والیبال و زندگی فقط تفلون بودنش اونم فرد اعلاش
(07-07-2021، 8:24)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اونجایی که نمیشناسمش مجبورم حدس بزنم

او عاشق والیبال خوردن خواب است. و همیشه قبل از خواب والبیال میبیند و غذا میخورد. حتی یک بار در خواب خواب دید که غذا میخورد و والیبال بازی میکند.
دمت گرم از کجا فهمیدی من همچین خوابایی میبینم؟ Smile
(07-07-2021، 12:15)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بسی پسر خوبیه
ولی خب یه مدتی هست با القاب زیباش ما را مورد عنایت قرار نداده در همین راه کلا خیلی وقته ازش خبر ندارم^^
بله پسر خوبیم
چه کنم دیگه من خودم کم پیدا شدم شما هم نایاب شدی دیگه وقت نمیشه همه القاب مهد کودک.اتشفشان و انابل رو استفاده کرد.
لقبا همینا بود؟ چیز دیگه نبود؟
(07-07-2021، 22:19)моои نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مهدی پسر خوبیه ولی اوایل از نظر من خیلی ناجور بود همه چیش الان یه ذره دیدم نسبت بهش بهتر شده .
چشمش شوره شدید._____.
در کل گلیست از گلهای بهشت(شوخی:/)
الهی برسی به اونی که میخوایش^^
از لحاظ زیست شناسی چشم همه ادما شوره برای اینکه نگنده و خراب نشه.
چرا شوخی پسر به این گلی . =/

(07-07-2021، 22:21)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیک و نوشابه داد
حمومش تمیز بود
ساندویچ داد
تمیز بود
-
مهدی جان پسر خوبیه
گاهی اوقات شمشیر به غیرت بر میداره میزنه همه رو...
کم و بیش مهربونه
در کل از 10 8 رو داره
برات آرزو موفقیت میکنم
مرسی منم برات ارزوی موفقیت میکنم
دیگه چه کنیم فقط همین غیرت برامون مونده
(07-07-2021، 22:22)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
اشنایی خاصی ندارم فقط میدونم بچه درسخونیه
و اینکه مومنه
و اینکه مغروره
در کل موفق باشی :}
مومن و مغرور؟ بله درسته. درسخون؟=/ نه
مرسی وقت گذاشتی
(07-07-2021، 23:07)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مهدی
قبلا ی مقدار بد بود الان بهتر شده._.

مغروره :////
عشق والیبالهD:

موفق باشی
قبلا بد بودم؟ نه من همیشه خوب بودم Angel
غرورم میاد و میره
همچینین موفق باشی
(08-07-2021، 10:28)вɪʟʟɪє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاب مهدی Telegh_02
پسرشوخیه ،گاهی بدجنس ومغرورمیشه 32
عشق والیبیال Big Grin
ولی درکل پسرخوشتیپ،خوبیه ):
موفق باشیHeart
شوخم؟ نه بابا من همون بدجنسم شوخی هامم از بدجنسیمه =/
اره دیگه خوشتیپیم دردسر شده برا ما=/
مرسی موفق باشی
(08-07-2021، 18:46)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مهدی/:
بچه خوبیه
رو مخه/:
فضوله/:
درس میخونه
درازه
اوتاکو
والیبال دوس داره
اکسو دوس نداره/:
سهونم همینطور/:
شوخه
ولی پسر مومن و خوبی است
برادر من است
موفق باشی♥

نگو فضول بگو نگران. نه دیگه انیمه رو گذاشتم کنار حال نمیده عین قبل.دراز چیه بی ادب ؟ بگو بلند قامت. رو مخ مقداری هستم رد نمیکنم کاملا.
بله خواهر جان مرسی. موفق باشی همچنین

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور THEDARKNESS » - Medusa - 08-07-2021

با حضور: @*Aɴѕel*

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 08-07-2021

دختر پررو و بی چشم و روییست.((:
وابسته،خودسر،نیازمند به دوست داشتن کسی،گوگول،بی شاخ و دم، و نهایتا گولاخ! 
با آرزوی بهترینا
( قاه قاه قاه..* )
موفق باشی

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - شـــقآیــق - 09-07-2021

ملی ملی8

ایشون ی خانم فوق العاده احساسی
خوش استایل15
مثه خودم حتما باید یکی دوسش داشته باشهD:
بعضی از اخلاقامون مثه همهD:
هنرمند هستن تو نقاشی
فوق العاده آهنگ دوست
دختر عاشقی هستن
منم خیلی دوس دارهTelegh_0132

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - سهَ‌ند - 09-07-2021

سلام.
میدونی همیشه درباره ت این فکرُ میکردم که سعی داری خودت رو بهتر از اون چیزی که هستی نشون بدی ولی یه خورده که گذشت و تونستم یه ذره بیشتر ببینمت فهمیدم که اتفاقا برعکسه و خودت خیلی بهتر از اون چیزی هستی که نشون میدی. یعنی یجورایی سعی میکنی که اون بهترین خودت رو واسه بهترین آدمای دور و ورت نگه داری. نه اینکه همیشه بخوای با همه خوب باشی. و خب خوشبحال اونایی که بهترین تورو میتونن ببینن.
قبلنا خیلی احساسی تر حرف میزدی. حداقل اینجا تو فلش. ولی الان میبینم که کمتر سر چیزای کم اهمیت احساسی میشی و بیشتر سعی میکنی که بهشون اهمیت ندی. و خب فکر میکنم که این چیز خوبیه. چون که کسی میتونه بهتر زندگی کنه که هنر ظریف بیخیال بودن رو داشته باشه. که خب کار هرکسی هم نیست. من خودم خیلی سعی میکنم نسبت به دور و ورم بیخیال باشم ولی نمیشه. و همیشه حسرت این رو میخورم که هیچوقت نمیتونم اونقدری که باید بیخیال باشم. چون انگار هرچقد بیخیال تر باشی راحت تری و دیگه لازم نیست به هر چیزی دو ساعت فکر کنی و بعد تصمیم بگیری.
آدم ها میتونن خیلی خسته کننده باشن. مثلا خودم میبینم که چقدر بعد یه مدت حرف زدن با کسایی که دوسشون دارم یا ازشون خوشم میاد حوصله سر بر و رو مخ میشم. ولی تو اینجوری نیستی و انگار که همیشه میتونی بحثی که با طرف مقابلت داری رو جذاب کنی تا اون طرف خسته نشه. و این خیلی ویژگی مثبتیه.
مثل خیلی از دخترای ایران زمین تو هم (فک کنم البته) دوس نداری که تو ایران زندگی کنی یا حتی تو ایران بدنیا بیای. من بعنوان یه پسر خیلی کم متوجه تبعیض، حتی از سمت خانواده، میشم. نه اینکه نبینم و حسشون نکنم نه. ولی هیچوقت هدف ۱۰۰ درصدیشون نیستم. مثلا چن روز پیش میخواستم برم بیرون یه ذره هم وقتش بد بود. میخواستم صرفا به یکی زنگ بزنم ولی تو خونه نمیتونستم باهاش حرف بزنم. واسه همین میخواستم برم بیرون. بعد با خودم میگفتم که اَه الان مامانم میخواد گیر بده و .. ولی حتی ازم نپرسید کجا میخوای بری و فقط گفت به سلامت. و خب این خیلی واسم عجیب بود که اون گیرهایی که به خواهرم داده میشه حتی نصفشم به من داده نمیشه. با اینکه من بزرگترم و سوژه های گیر دادن بیشتری دارم. البته اینکه کلا واسم مهم نیست هم کم تاثیر نیست. شاید کلا بیخیال من شده. ولی خب کلا دخترا خیلی خیلی خیلی بیشتر از پسرا اذیت میشن. حالا من که کل دنیا رو ندیدم ولی تو ایران خیلی اوضاع بَده.
حالا نمیدونم آیا هدفت در آینده میتونه رفتن از ایران باشه؟ اگه هست امیدوارم که موفق باشی. من همیشه حس چرتی نسبت به رفتن داشتم. فکرشو بکن کلی درس بخونی. زبان یاد بگیری. مدرک زبان بگیری. کلی پول خرج کنی. از خونواده و دوستات جدا بشی. که تااازه برسی به جایگاهی که میلیون ها نفر از بچگیشون تو اون جایگاه بودن. و خب این خیلی تحقیر آمیزه حداقل واسه من.
امیدوارم ‌که تو بتونی تصمیم درست تر و منطقی تری رو نسبت به تصمیم هایی که من گرفتم بگیری. اینو یادت باشه که هر چیزی انتخاب کنی همیشه یه چیز بهتر هم هست. ولی ولی اون چیزی که تو انتخاب کردی خاص تر از بقیه چیز هاست. چون که انتخاب توعه‌ و بقیه باید بهش احترام بذارن و به اون ها هیچ ربطی نداره.
خیلی خوبه که به فیلم و سریال انقدر علاقه داری. واقعا تاثیر فوق العاده ای روی باز کردن ذهن آدم داره. سلیقت هم خیلی جالبه که انقد فیلم ها و سریالای های اسکولی و تین ایجری دوس داری. من خودم هم اینجور فضا ها رو خیلی دوس دارم و عجیبه که به دوستام که میگم این سریالو ببین وقتی میفهمن تین ایجریه خیلی بدشون میاد و اصلا نمیخوان ببیننشون. الان یه چنتا فیلم یادم اومدش که باحالن اگه ندیدی حتما ببین:
Eight grade
The edge of seventeen
The perks of being a wallflower
Boy hood
Lady bird
Spontaneous

اوهوم. دیگه چیز خاصی نیست که بخوام بگم. امیدوارم که همیشه بتونی موفق باشی.

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - Mohlek - 10-07-2021

میگن مغروری
ولی این صرفا یه اشتباه از درک شخصیتته
ینی ببین یکی مث من واسم اصلا فرقی نمیکنه که فرد مقابلم کیه
عقایدش چیه و ... تا جایی که بتونم و معمولا با همه کنار میام
اما خب یکی مث خود شما نمیتونه زیاد با هر طیف و سطحی کنار بیاد ، ینی ببین تو فقط جذب شخصیت هایی میشی که از لحاظ فکری شبیه خودتن ؛ بخاطر همینه که معمولا خیلی با فرنود و Medusa و ... اوکی ای
چون نوع فکرتون
نوع حرف زدنتون و حتی نوع پروفایلتونم شبیه همه و سلایقتون یکیه و بخاطر همین نمیتونی زیاد با بقیه جور شی
و چون طی همین قضیه با بقیه کم صحبت میکنی
فکر میکنن مغروری ولی خب اشتباهه
جدای از اینا
ایشون فرد خوبیه و چیزی تو دلش نیست
همین

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - ƁяιƖƖιαηт - 10-07-2021

یه خانوم کاملا باشخصیت مهربونه
خوش اخلاقه دلش صافه خلاصه خیلی دوجت دالم عزیزم
مغرورنیست !

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - Prometheus - 10-07-2021

او در دی ماه 1385؟ متولد شد
در خانواده سلطنتی فلان
همه تصوراتم رو تو نوبت قبل نوشتم...چیز خاصی بش اضافه نشده
فقط جدیدا حس میکنم منزوی شدی
یا شایدم به یه بلوغ فکری خاص رسیده باشی...

RE: « تـصور ما از کـاربران فلشـخـور با حضور *Aɴѕel* » - *Aɴѕel* - 11-07-2021

(08-07-2021، 22:44)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر پررو و بی چشم و روییست.((:
وابسته،خودسر،نیازمند به دوست داشتن کسی،گوگول،بی شاخ و دم، و نهایتا گولاخ! 
با آرزوی بهترینا
( قاه قاه قاه..* )
موفق باشی

افتخار دادید به ما جناب
ممنونم

(09-07-2021، 10:45)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملی ملی8

ایشون ی خانم فوق العاده احساسی
خوش استایل15
مثه خودم حتما باید یکی دوسش داشته باشهD:
بعضی از اخلاقامون مثه همهD:
هنرمند هستن تو نقاشی
فوق العاده آهنگ دوست
دختر عاشقی هستن
منم خیلی دوس دارهTelegh_0132

شقا شقا^^
ممنونم از این همه انرژی مثبت♡♡♡♡♡♡