انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ (/showthread.php?tid=280620)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Hediyee - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:15)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:14)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:05)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا دلم بوکس یا کاراته میخواد
ای لعنت بر کرونا

منم
دلم یه هیجان میخواد

من آرامش ميخوام

خخخخخ خب برو رو تخت یا زمین نفسسسسس بکش
آرامش میابی

هرهرهر مردم از خنده يوقت غش نکنم.شما آرامش را در خسبيدن ميبيني؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - ارش ps4 - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:17)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:15)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیروان جان عزیز دل من پرهام نیستم.
به پیر به پیغمبر قسم من پرهام نیستم.

ببین ادمی هیچ وقت برای ثابت کردن خودش قسم نمی خوره ولی ارش باشی پرهام باشی

برو لیست دوستای منو نگاه کن اینارو اذیت کنی من میدونم توو
تهدید میکنی فکر میکنی از تهدید میترسم.
برو ایمیل من رمز عبور من سن من همه رو نگاه کن بعد بیا دانسان درست کن.
تو دوست زیادی داری به من چه.

(28-03-2020، 16:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:17)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه يه چي بگين سرمون گرم شه.

ایولا
بیاین ....چه بکنیم یا خدااااااا

کی رپ بلده
یا حکم بدیم

ادامه آهنگ بگيم؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - لــــــــــⓘلی - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:17)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:15)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا تو لیست دوستات نیس
@m.h.sa  این جیگرم با من

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - thug life - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:18)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:15)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:14)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:05)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای خدا دلم بوکس یا کاراته میخواد
ای لعنت بر کرونا

منم
دلم یه هیجان میخواد

من آرامش ميخوام

آرامش میابی

بده راه کار میدم
در ضمن منظورت اگه گ.آ آفلاین شو
اگه کروناست تحمل کن

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Sirvan10_a - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:20)ارش ps4 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهدید میکنی فکر میکنی از تهدید میترسم.
برو ایمیل من رمز عبور من سن من همه رو نگاه کن بعد بیا دانسان درست کن.
تو دوست زیادی داری به من چه.

دوست زیاد دارم چون از راهش وارد شدم

(28-03-2020، 16:20)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:18)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:17)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بچه يه چي بگين سرمون گرم شه.

ایولا
بیاین ....چه بکنیم یا خدااااااا

کی رپ بلده
یا حکم بدیم

ادامه آهنگ بگيم؟

ممکنه آهنگایی که میگی
من بلد نباشم یا برعکس

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۲ - Sirvan10_a - 28-03-2020

(28-03-2020، 16:20)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا تو لیست دوستات نیس
@m.h.sa  این جیگرم با من

۲۰ بار درخواست دادم قبول نمی کنه

(28-03-2020، 16:20)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:18)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:17)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم
دلم یه هیجان میخواد

من آرامش ميخوام

آرامش میابی

بده راه کار میدم
اگه کروناست تحمل کن

مرسي از راه کار دادنت.ممنون ترجيه ميدم آن باشم.اصن بيخي.ولش کن.

(28-03-2020، 16:22)Hediyee نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2020، 16:20)thug life نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من آرامش ميخوام

آرامش میابی

بده راه کار میدم
اگه کروناست تحمل کن

مرسي از راه کار دادنت.ممنون ترجيه ميدم آن باشم.اصن بيخي.ولش کن.

خواهش
باش هرجور راحتی