انجمن های تخصصی  فلش خور
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ (/showthread.php?tid=122816)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ღSηow Princessღ - 21-06-2014

لادن بریــم..!*^__^*

خب مـآ رفتیم دیگـه..!:*

لادن دستتو بده به من..!:*

خدافظ همگـی..!
پگـآه خوش..!Big Grin

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Jack Daniel'ѕ - 21-06-2014

خدا به داد فلش برسه

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ஐற£ℒἶ†дஐ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:31)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزمممم :*
برش دار :|

می ترسم چشم بخوره^__^

خواهرشم خیلی نازه ولی عکسش را ندارم تو پاییز دو سالش میشه من آخرین بار تابستون گذشته دیدمش.__.

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - GαяBagє Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:31)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:29)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:28)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: هوف
به یه یارو اخطار دادم که اسپم نده
ولی بازم داره اسپم میده :|

او پ. خ براش توضیح بده..!بعضیا نمیدونن..!!

حالا میفهمید که چقدر مدیریت سخته..!Angel
تا حالا دو بار تو پ.خ بهش گفتم! /:
اره واقعا سخته! /:

(21-06-2014، 0:30)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:27)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قراره هووی لادن بشم یا نه ؟؟؟؟

مگه من میزارم -_-

سلــوم بابا من دوباره میخوام با پری ازدواج کونم *^__^*
:| تو کی طلاق گرفتی؟!

چند روز پیش پری طلاقم داد رف با تارا ازدواج کرد T__T

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:30)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:27)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:26)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دو دیقه رفتم موضوع بزنم :|
سلام

نســــیAngel
از نسی به فرین

من تو بهشتم (:

تو کجایی؟!

یه عالمه گشتم پیدات نکردم! :|

معلوم نی رو زمین چه غلطا که نکردی! :|
من تو جهنمم باو
دارم با شیطون شرطبندی میکنم!
سر یه لیوان شربت!

اره من میگفتم که جهنمی میشم باور نکردین!!!!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ρяіηcεss~Αιοηε - 21-06-2014

تاحالا انقدر احساس بی فایدگی نکرده بودمAngel

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Jack Daniel'ѕ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:33)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:30)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:27)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:26)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نســــیAngel
از نسی به فرین

من تو بهشتم (:

تو کجایی؟!

من تو جهنمم باو
سر یه لیوان شربت!

از موضوع علمی به کجا رفتن!!!!!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:33)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

نســــیAngel
از نسی به فرین

من تو بهشتم (:

تو کجایی؟!

من تو جهنمم باو
سر یه لیوان شربت!

:| میخوای واست غذا مذا قاچاق کنم اونور؟!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - F A R ! N - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:33)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:31)F A R ! N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزمممم :*
برش دار :|

می ترسم چشم بخوره^__^

خواهرشم خیلی نازه ولی عکسش را ندارم تو پاییز دو سالش میشه من آخرین بار تابستون گذشته دیدمش.__.
اوخی .._..
منم پسرخالمو دوساله ندیدم
البته اون یه سال ازم بزرگتره
سر یه اس ام اس بیخود باهم دعوامون شد :|

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mσηѕтєя Gιяℓ - 21-06-2014

(21-06-2014، 0:33)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:31)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:29)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:28)ⁿâ$târàⁿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

/: هوف
به یه یارو اخطار دادم که اسپم نده
ولی بازم داره اسپم میده :|

او پ. خ براش توضیح بده..!بعضیا نمیدونن..!!

حالا میفهمید که چقدر مدیریت سخته..!Angel
تا حالا دو بار تو پ.خ بهش گفتم! /:
اره واقعا سخته! /:

(21-06-2014، 0:30)றiSs~AlØn نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 0:27)ஐற£ℒἶ†дஐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من قراره هووی لادن بشم یا نه ؟؟؟؟

مگه من میزارم -_-

سلــوم بابا من دوباره میخوام با پری ازدواج کونم *^__^*
:| تو کی طلاق گرفتی؟!

چند روز پیش پری طلاقم داد رف با تارا ازدواج کرد T__T
/:
خو حالا زیاد مهم نی!
:|
مهم الانه که پیشته ^_^
مباارکه (: