انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ (/showthread.php?tid=280009)

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Ƒαкє ѕмιƖє - 20-03-2020

(20-03-2020، 19:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:06)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه! من قدیمیم :-|

میشناسمت ؟

انتظار نداشته باش بهذهنت عالم باشم و بدونم کیارو میشناسی D:
ولی من نمیشناسمت !

بیبی من نگفتم حدس بزن کیارو میشناسم ک ! گفتم ینی میشناسمت از قدیمیایی ؟ 
من اومدم ی سر اینجا بزنم ببینم دوستام هستن یا نه 
نمیدونم کی ب کیه خیلی آ اسماشونو عوض کردن .. برا همین پرسیدمت
خب نمیشناسی منو دیگه پس منم نمیشناسمت و نو پرابلم زیبا رو

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - م‍حمّد - 20-03-2020

(20-03-2020، 19:11)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:03)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نظر ماها جدیدی !
یه زمان اینجا ۲۰۱۵ رو مسخره میکردیم.
الان دیگه شماهام قدیمی شدید ، ای عمر ..
ما قدیمی حساب میشیم شما اولیه

(20-03-2020، 19:12)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:10)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:06)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشناسمت ؟

ولی من نمیشناسمت !

بیبی من نگفتم حدس بزن کیارو میشناسم ک ! گفتم ینی میشناسمت از قدیمیایی ؟ 
من اومدم ی سر اینجا بزنم ببینم دوستام هستن یا نه 
نمیدونم کی ب کیه خیلی آ اسماشونو عوض کردن .. برا همین پرسیدمت
خب نمیشناسی منو دیگه پس منم نمیشناسمت و نو پرابلم زیبا رو
این شکلک D: یعنی مزاح
نه من حدودا از سال ۲۰۱۸ فعالیت میکنم.

(20-03-2020، 19:11)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از نظر ماها جدیدی !
یه زمان اینجا ۲۰۱۵ رو مسخره میکردیم.
الان دیگه شماهام قدیمی شدید ، ای عمر ..

رها .. ^^
خیلی وقت بود نیومده بودم اصن ب چیزی عادت ندارم :|

(20-03-2020، 19:13)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این شکلک D: یعنی مزاح
نه من حدودا از سال ۲۰۱۸ فعالیت میکنم.

آها اوکیه عزیزم ..
من مال 2013 ام

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - Faust - 20-03-2020

ولی من نمیشناسمت !

ببین وقتی آیسانِ انجمنو نمیشناسی پس قطعاً اونم تورو نمیشناسه ((:
خیلی محبوبه آخه.

(20-03-2020، 19:15)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رها .. ^^

ببین یعنی من تنها کاربر قدیمی ام که اصلاً از فلشخور نرفته و هر روز سر میزنه.
خودمم از این کار خودم تعجب میکنم ، ولی بعد از چندین سال دیگه عادت شده برام (((:

(20-03-2020، 19:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من نمیشناسمت !

ببین وقتی آیسانِ انجمنو نمیشناسی پس قطعاً اونم تورو نمیشناسه ((:
خیلی محبوبه آخه.

محبوب ؟ بیخیال Telegh_01

(20-03-2020، 19:20)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محبوب ؟ بیخیال Telegh_01

به شدت !
یه طرز تایپ معروفم داشتی ها (((: اون چی شد؟

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - م‍حمّد - 20-03-2020

منم هیمنو گفتم دیگه ):
از لیست دوستاش خوشم اومد. همشون کاربرای حرفه‌این

(20-03-2020، 19:17)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:15)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رها .. ^^

ببین یعنی من تنها کاربر قدیمی ام که اصلاً از فلشخور نرفته و هر روز سر میزنه.
خودمم از این کار خودم تعجب میکنم ، ولی بعد از چندین سال دیگه عادت شده برام (((:

من خب خیلی یهویی با مهتاب ب سرمون زد ب فلش سر بزنیم
ینی هیشکی دیگه از بچه ها آن نی ؟

(20-03-2020، 19:21)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(20-03-2020، 19:20)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

محبوب ؟ بیخیال Telegh_01

به شدت !
یه طرز تایپ معروفم داشتی ها (((: اون چی شد؟

دیگه معروف نی ! همه تایپ میکنن دیگه :| خجالتم نده تونه خدا ._.

RE: گفتگوی آزاد نسخه ۳۴۰ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 20-03-2020

شوی WFK خیلی خوب بود....

(20-03-2020، 19:22)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من خب خیلی یهویی با مهتاب ب سرمون زد ب فلش سر بزنیم
ینی هیشکی دیگه از بچه ها آن نی ؟

آره دیگه قرنطینه شد و حتماً بیکار شدید .
نه ..
از اونایی که باهاشون برخورد داشتی تقریباً هیچکس !