انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Faust - 14-05-2020

(14-05-2020، 21:59)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart از فردا تمام سعیمو میکنم تا اینجا باشم Smile

آفرین دختر گل ♡

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ρσєѕɪ - 14-05-2020

(14-05-2020، 21:59)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:55)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:52)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:51)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:47)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گریه ی من از ناتوانی در ابراز قربون صدقه ی لازمه ._.
برات چ.خ می کنم اینجا آبروی دوتامون میره D:
تحمل گریه هاتو ندارم ):
اره اره
یونگی رو دیدی تبلیغ موبایل سامسونگو میکنه؟
قربون تو بشم ♡♡
اره دیدم *-*
یونگی رو دیدی که جیمین براش پیانو کشیده بود؟

نشی cry2
خیلی هنرمنده
ندیدم ولی میبینم crying
جیمین خیلی یونگی رو دوست داره ن Telegh_26

اوهومممم
حتما ببین فکر کنم bts bomb باشه
اره مکنه لاین خیلی وابسته ن به هیونگ لاین
مخصوصا جونگ کوک

چشم حتما میبینم Telegh_48
بعله...
من کوکی رو هم خیلی دوس دارم (:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 14-05-2020

(14-05-2020، 21:59)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:53)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به حرف عشق من گوش ندادن بی ادبیه -_-

ووش (((: ♡

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• 110

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Jack Daniel'ѕ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقت کردین شما خانوم های محترمم فقط به بنده گیر میدن و اذیت میکننین من نه کاری با شما دارم نه نرفی به شما زدم نه توی حرفتون دخالت کردم دارم سهندو تگ میکنم

اگه اون خانما بت گیر میدن ولشون کن
بیا دوتا مرد حرف بزنیم
بنظرت کسی ک خونه نباشه آیفونو سوراخ کردن کار درستیه؟ 

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - کــــــــــⓐرمَن - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:00)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:57)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:55)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه خداحافظ

بعدا میگن من بی تربیت و بی اخلاقم
دقت کردی هر چی دلت میخواد میگی؟! -_-

دقت کردین شما خانوم های محترمم فقط به بنده گیر میدن و اذیت میکننین من نه کاری با شما دارم نه نرفی به شما زدم نه توی حرفتون دخالت کردم دارم سهندو تگ میکنم
کسی بهت گیر نمیدع سیروان دارن باهات حرف میزنن یا دارن بعضی از اشتباهاتتو میگن

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Sirvan10_a - 14-05-2020

(14-05-2020، 21:56)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:55)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه خداحافظ

خیالت راحت از من بداخلاق تر اینجا پیدا نمیکنی .
رو مخ بودن هم حدی داره بخدا !
یا حق.

من خودم قاطی کنم ذیگه کسی رو نمیشناسم اینو گفتم که بگم خواهشن با من کاری نداشته باشید منم سرم تو کاره خودمه به هیچ کدومتونم کاری ندارم و حرفی نمیزنم توهینم نمیکنم شما هم مثل قبلا منو ادم حساب نکنین

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - کــــــــــⓐرمَن - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:01)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:59)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Heart از فردا تمام سعیمو میکنم تا اینجا باشم Smile

آفرین دختر گل ♡

نظر لطفتونعTelegh_51

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ρσєѕɪ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:00)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 21:59)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عه! اومدی ک Telegh_01

بلع ت راه وایستادم ی بستی خوردم اومدمTelegh_01گفتم دارم میام Big Grin

برا من هم میگرفتی نامرد )):

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:02)★★ Ali ★★ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظرت کسی ک خونه نباشه آیفونو سوراخ کردن کار درستیه؟ 

به عمق صحبتای دوتا پسر پی بردم اصن D:

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - sober - 14-05-2020

(14-05-2020، 21:57)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با اجازه خداحافظ

دقت کردی هر چی دلت میخواد میگی؟! -_-

ما اذیتت کردیم؟!
بدهکار هم شدیم!
نمی دونم چرا هی یه چیزی رو ادامه میدی!
می بینی که نیست!
حالا اون هم بود که بهت محل نمی داد