انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 (/showthread.php?tid=287187)

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 14-07-2020

اقا صابر تو خواب من یه گرز و یه شمشیر برقی دستش بود.
تو دنیای واقعی هم میشه ساخت.

(14-07-2020، 11:42)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 11:40)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب خواب دیدم نصف شب با پیشدبستانی ها و همکلاسی های خودمون رفته بودیم اردو تو جنگل.
یکی خبر یکی از همکلاسی های ما کشته شده.
با همکلاسی ها رفتیم سمت جاده،کامین های پوکیده،جنازه های نیروی انتظامی،خلاصه همه جا خونی بود.
به دوستام گفتم:بهتره دیگه جلوتر نریم.
یکی رفت جلو یه زامبی پرید روش له و پهش کرد.
زامبیا حمله کردن بین اون همه همکلاسی من زنده موندم.
رفتم بالای یه برج بالای یه کوه.
یه زامبی به من حمله کرد،میخواست منو گاز بگیره،یه نفر از پشت سر زد کلش رو شلو پل کرد.
زامبیو مرد.
چند نفر بودن.
یه مرد اومد جلو دست منو گرفت،ماسکشو برداشت دیدم سیروانه!
اون چند نفرم باز مانده های فلشخور بودن.
مهسا و ارشو امیر حسینو اقا صابر.
چند نفر دیگه هم بودن.
از حواب بیدار شدم.
ایا این قسمت دوم داره؟

تو مگر تعبیر خواب نمیکنی؟

+
@SABER

یه سلام فقط
فکر نکنم تعبیر قابل توجهی داشته باشه. Confused

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 14-07-2020

(14-07-2020، 11:41)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی بدونین تو خواب من اینقدر تاریک و ترسناک بود که نگو.

@عجب

+
@SABER

یه سلامه ها

(14-07-2020، 11:42)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا صابر تو خواب من یه گرز و یه شمشیر برقی دستش بود.
تو دنیای واقعی هم میشه ساخت.

(14-07-2020، 11:42)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-07-2020، 11:40)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دیشب خواب دیدم نصف شب با پیشدبستانی ها و همکلاسی های خودمون رفته بودیم اردو تو جنگل.
یکی خبر یکی از همکلاسی های ما کشته شده.
با همکلاسی ها رفتیم سمت جاده،کامین های پوکیده،جنازه های نیروی انتظامی،خلاصه همه جا خونی بود.
به دوستام گفتم:بهتره دیگه جلوتر نریم.
یکی رفت جلو یه زامبی پرید روش له و پهش کرد.
زامبیا حمله کردن بین اون همه همکلاسی من زنده موندم.
رفتم بالای یه برج بالای یه کوه.
یه زامبی به من حمله کرد،میخواست منو گاز بگیره،یه نفر از پشت سر زد کلش رو شلو پل کرد.
زامبیو مرد.
چند نفر بودن.
یه مرد اومد جلو دست منو گرفت،ماسکشو برداشت دیدم سیروانه!
اون چند نفرم باز مانده های فلشخور بودن.
مهسا و ارشو امیر حسینو اقا صابر.
چند نفر دیگه هم بودن.
از حواب بیدار شدم.
ایا این قسمت دوم داره؟

تو مگر تعبیر خواب نمیکنی؟

+
@SABER

یه سلام فقط
فکر نکنم تعبیر قابل توجهی داشته باشه. Confused

پس لابد بخاطر غذا بود که خوردی

+

@SABER

بیا دیگه

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - red_Queen - 14-07-2020

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس

منم دیشب انگار خواب، بیداری بودم

خیلی هم که ترسناک.

(14-07-2020، 11:46)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس
مستر وینر بود.

(14-07-2020، 11:46)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس

@SABER Smile

باور کن دیشب من قهوه ای بیش نخوردم..

(14-07-2020، 11:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس

@SABER Smile
بن دوست داری؟

RE: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷2 - red_Queen - 14-07-2020

(14-07-2020، 11:47)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان
اقا صابرو الکی تگ نکنید
کار درستی نیس

@SABER Smile

این یه جور ایجاد مزاحمته
در صورت تکرار اخطار دریافت میکنید

(14-07-2020، 11:46)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم دیشب انگار خواب، بیداری بودم

داشتم تو شب تو شهر ول میچرخیدم از مغازه همکلاسیم تو خواب مفتی خوراکی بر میداشتم خیلی حال میداد

نوشتم تعبیر خواب رادیو اکتیو یارو بهم خندید.