انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ღSηow Princessღ - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:33)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شب از پنجره بهت زلـ زدمـ..../♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 110

مـنـ خیلی صداشو دوست دارم

ها؟! دختره ی بی حیا! Dodgy به پسر مردم زل میزنه!

دارم البوم اکسیژنش رو کامل گوش میدم(بخرید حتما)

خـرید چرا دوسوته دانلود:cool:

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:31)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: رومی خَره 2 سـآعَته رفته♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 110
غیبت نباشه ها. به خودشم بگو!
امروز پس از یه ماه به من پیم داده میگه سپاسگزارم از این که نویسندم کردید! (می خواستم فوشش بدم!)

برآ اَوَلین بآر دِلَم وآسَش سوخت

مَن ک بآت قَرَم اَصاً رومیناعم قَر میکنه هاDodgy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - P e D i - 15-09-2013

خداااااااااااااااااااااااااا

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ♥سارا♥ - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:33)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن کسی اینجا منو ادم حساب میکنههههههه؟
نهــــــ به سلامت

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ღSηow Princessღ - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:36)♥سارا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 15:31)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 15:30)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: در حا حاضر چی گوش میدید عاقایان وخانو ها؟؟؟؟؟؟

گوش نمیدیم ولی کلیه خواستی پیش ما بیا. یدونه کلیمو می فروشم! هرچی باشه 15 تومن(ملیون) پولشه!

دارم بابک جهان بخش گوش میدم!

شب از پنجره بهت زلـ زدمـ..../Big Grin

با فریدی یا اسم اهنگو میگی؟

حـآلــآSleepy

نمونه دولتی شهید محمد حسین اسدیانـUndecided

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Apathetic - 15-09-2013

آی  .. خدا  .. حالم بده  ..

این روملـ کوشـ؟

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - **MOHAMMAD** - 15-09-2013

سلام...!@×

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - P e D i - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:37)♥سارا♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 15:33)pedram021 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن کسی اینجا منو ادم حساب میکنههههههه؟
نهــــــ به سلامت

ار ار نکن نمیفهمم اخه حیوون با انسان صحبت نمیکنهBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ♥سارا♥ - 15-09-2013

(15-09-2013، 15:36)paria/1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 15:33)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: شب از پنجره بهت زلـ زدمـ..../♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 110

مـنـ خیلی صداشو دوست دارم

ها؟! دختره ی بی حیا! Dodgy به پسر مردم زل میزنه!

دارم البوم اکسیژنش رو کامل گوش میدم(بخرید حتما)

خـرید چرا دوسوته دانلود:cool:
فقط تراک 2 خیلی زیباست....اکسیژن