انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ (/showthread.php?tid=278411)

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - setayesh- - 21-02-2020

حالا بس کنید دیه چیزی نشده که Huh

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - شـــقآیــق - 21-02-2020

@sh.99
عزیزم میشه سوسه نیای.چرا بدترش میکنی؟

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - Ɗєя_Mσηɗ - 21-02-2020

(21-02-2020، 17:59)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:53)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:48)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه حسی داری وقتی بازنده ی همیشگی بحث ها هستی Telegh_01

خودتو تصور کردی احیانا
دیگه حوصلتو ندارم نبینم برام اطلاعیه بیاد ک نقل قول کردی

فعلا تویی که داری فرار میکنی تو بحثی که خودت شروعش کردی (((:
الان که داری میبینی چه حسی داری :؟

فرار نمیکنم حوصله ی بحث با بی خودی ها رو ندارم...
مشکلی داری دنبال بحث هستی بیا پ.خ اونوقت بفهمی کی میبره
من احترام بچه هایی ک میان این پیاما رو میخونن نگه میدارم ک بهت چیزی نمیگم
پس دور برات نداره وگرنه یه کاری میکنم چرخشی بزنی همیشه

پس اگه حوصله نداری چرا بحثو شروع میکنی ((: اگه نمیتونی بحثو ادامه بدی اصلا نباید شروعش کنی
من دنبال بحث نیستم خودت میای میگی دنبال دعوایی در حالی که من اصلا کاریت نداشتم :|
چرخشیم بزنی عین یه شوتی تو تیرک ((:

بحث نتونستن نیست...تو یه جمعی ک عمومیه نمیخوام دعوا کنم ک بقیه اذیت بشن
من شروع کردم؟؟؟؟...شروع کننده همیشه خودتی واسه همون بهت گفتیم درست صحبت کنی!!!!
دنبال بحث نیستی؟ تیکه میندازی و توقع داری هیشکی هم بهت هیچی نگه...؟
خخخخخخخ فک کنم خودت چرخشی میزنی با توجه ب پیام قبلی...توصیف حال خودت بود Tongue Tongue Tongue

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - Đęąđ.ğïřł - 21-02-2020

(21-02-2020، 18:04)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99

نه نمیشه((:

(21-02-2020، 18:04)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:59)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:55)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:53)The.One.True_Morty نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 17:51)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خودتو تصور کردی احیانا
دیگه حوصلتو ندارم نبینم برام اطلاعیه بیاد ک نقل قول کردی

فعلا تویی که داری فرار میکنی تو بحثی که خودت شروعش کردی (((:
الان که داری میبینی چه حسی داری :؟

فرار نمیکنم حوصله ی بحث با بی خودی ها رو ندارم...
مشکلی داری دنبال بحث هستی بیا پ.خ اونوقت بفهمی کی میبره
من احترام بچه هایی ک میان این پیاما رو میخونن نگه میدارم ک بهت چیزی نمیگم
پس دور برات نداره وگرنه یه کاری میکنم چرخشی بزنی همیشه

پس اگه حوصله نداری چرا بحثو شروع میکنی ((: اگه نمیتونی بحثو ادامه بدی اصلا نباید شروعش کنی
من دنبال بحث نیستم خودت میای میگی دنبال دعوایی در حالی که من اصلا کاریت نداشتم :|
چرخشیم بزنی عین یه شوتی تو تیرک ((:

بحث نتونستن نیست...تو یه جمعی ک عمومیه نمیخوام دعوا کنم ک بقیه اذیت بشن
من شروع کردم؟؟؟؟...شروع کننده همیشه خودتی واسه همون بهت گفتیم درست صحبت کنی!!!!
دنبال بحث نیستی؟ تیکه میندازی و توقع داری هیشکی هم بهت هیچی نگه...؟
خخخخخخخ فک کنم خودت چرخشی میزنی با توجه ب پیام قبلی...توصیف حال خودت بود Tongue  Tongue  Tongue

بابا مهسا چیزی نشده که حالا ول کنید دیه Angry

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - شـــقآیــق - 21-02-2020

(21-02-2020، 18:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 18:04)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99

نه نمیشه((:

معلومه.کرم در وجودت ریشه کرده

اقا عقب نکشینا مگه بچه این زود میدونو خالی کنید._.

RE: گفتگوآزاد نسخه ۳۳۲ - سهَ‌ند - 21-02-2020

(21-02-2020، 18:02)setayesh- نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا بس کنید دیه چیزی نشده که  Huh

تموم شده دیگه چیزی واسه گفتن نداره . داره نانسنس میگه ((:

(21-02-2020، 18:06)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-02-2020، 18:05)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99

نه نمیشه((:

موافقم Heart

@sh.99 میشه تمومش کنی؟

(21-02-2020، 18:06)SHAGHAYEGH-MIRR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@sh.99

نه نمیشه((:

تو دروجود من؟گمون نکنم((: