انجمن های تخصصی  فلش خور
*•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* (/showthread.php?tid=294812)

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 02-03-2021

(02-03-2021، 19:28)lady_tailor نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 19:26)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شتتت چرا من ندیدم پس الان میرم نگاه میکنم:/

ی پیتزاعه شقی رگ اصفهانی داری؟ ):

خدا نکنه ژو ژو و از این داستانا .-.
صبح پاک کردم Exclamation
ن خواهر جدو آبادان گرگانین Big Grin
♥️♥️♥️♥️

پـس این خـوی خسـاستـت برای چیـه ): ؟

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Berserk - 02-03-2021

(02-03-2021، 21:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر نگاش کنv:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/2011-01-03-22-16-07.jpg
@Berserk

عه نه این اونی نیس ک تو ذهن من بود
ی بار مصرف؟ مرد حسابی من ی دونه ازینا دارم شیش ماهه استفادش میکنم 
قبلشم ی دونه مث خودشو داشتم ی سال شده بود 
تازه خراب نشدااا گم شد 
اصنم ی بار مصرف نیس 

(02-03-2021، 21:56)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 21:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه تست کرونا بده بنظرم  Telegh_01
عررررر من موسالیک میخوندم:/
اصن یعنی چی واقعا؟

خیلی اسمش غلط اندازه D=

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 02-03-2021

(02-03-2021، 21:56)ʍouʞ noʎ ʻʍouʞ n ɟı نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 21:49)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سهند ._.
فقط شیش روز .__.

بشدت دارم از هندزفریم مراقبت میکنمTelegh_01

خخ نه!
منم واسه اهنگ جدید بهرام از هنذفریم بشدت مراقبت کردم...سیماش اتصالی کرد :|
الان باید البوم گوزن رو بایه هنذفری که یدونه سیم داره گوش بدم -_-

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ - 02-03-2021

(02-03-2021، 20:08)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 12:35)ғαறØᴜs_ραѕѕeя_βყ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا چیشده ژو ژو ؟ .-.

ژووون واسه منم بخر یادت نرع!
._.رفتم خرید بدتر شدم
فقط 1 شال و 1 روسری و یه بلوز خریدم._.
هیچی مورد پسندم نبود لاناتییی
جات خالی با شبنم رفتیم مخ زدیم|:

آره دقیقا منمـ خیلی سخت پسنـدمـ :!

بی ادبـ ایـن چ حرکتـی بُـود زدیـ :|

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - моои - 02-03-2021

(02-03-2021، 21:59)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 21:56)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر نگاش کنv:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@Berserk

تازه خراب نشدااا گم شد 
اصنم ی بار مصرف نیس 

(02-03-2021، 21:56)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصن یعنی چی واقعا؟

خیلی اسمش غلط اندازه D=

حسامه دیگع کلا کم داره بچم:/
بیشتر از این ازش توقع نمیره:/

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Prometheus - 02-03-2021

(02-03-2021، 21:59)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر نگاش کنv:
@Berserk

تازه خراب نشدااا گم شد 
اصنم ی بار مصرف نیس 

اصن یعنی چی واقعا؟

خیلی اسمش غلط اندازه D=

ناموسن؟ ://///

ما به اینا میگیم یبار مصرف....چون قبلا دوتومن بود...بعد از هرپاکتی که تموم میکردیم مینداختیم v:
بعد از اینکه خانواده به کار بنده پی بردن دیگه پول ندارم v: و سلطان کبربت 4fvf

چند گرفتی؟

(02-03-2021، 22:00)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حسامه دیگع کلا کم داره بچم:/
بیشتر از این ازش توقع نمیره:/

چرا چیکار کرده مگه  Telegh_01

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 02-03-2021

(02-03-2021، 21:55)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-03-2021، 21:52)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره بخدا...حالا عکسشو میفرستم صبر کن v:

از این یبار مصرفاست :/ تو تهران مگه هست از اینا؟ :/

آره 
همونا ک چخماقی هستن دیگه بدنشونم چاقه؟ من ی دونه نارنجیشو داشتم 

بفرس :v 

(02-03-2021، 21:52)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جر vvv: 

موزالیک ینی چی؟ 
راستشو بگم خودمم نمیدونم
دیدم قشنگه گزاشتم پروفایلم ://

(02-03-2021، 22:02)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه خراب نشدااا گم شد 
اصنم ی بار مصرف نیس 

خیلی اسمش غلط اندازه D=

ناموسن؟ ://///

ما به اینا میگیم یبار مصرف....چون قبلا دوتومن بود...بعد از هرپاکتی که تموم میکردیم مینداختیم  v:
بعد از اینکه خانواده به کار بنده پی بردن دیگه پول ندارم v: و سلطان کبربت 4fvf

چند گرفتی؟

حقیقتا یادم نی ازونجا ک خیلی وقته نخریدم
ولی فک کنم حدود ۴ ۵ تومن 

پی بردن خونواده یکی از بدترین اتفاقای زندگی میتونه باشه ! 

RE: *•~ گفت و گو آزاد نسخه ۴۱۳ ~•* - Mohlek - 02-03-2021

اصن یعنی چی واقعا؟
شما سعی کن اصن چیزی نخونی ک پرونده اعمالت خرابه =)
خودمن نمیدونم :///