انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - DarkLight - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:25)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:22)#로진# نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدش میاد کتکم میزنه:/
به همون دلیل که نمیدونم:/

سهون روزی 8 دست کتکم میزنه با بچه س قلو و دو تا بچه کوچیک چی میگی/:
/:
اینو گفتم که قضیه کش پیدا نکنه:)
وگرنه اون وقت کتک نداره:/
فردام داره میرهT_T
چی بگم بهت:/

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:49)ʟᴇɪᴛᴏ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آر ._.
عجب:/

هعیییییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl3.golsarmusic.ir/GolsarMusic-Root-DL3/98/09%20Azar/19/Hildur%20Gudnadottir%20-%20Bathroom%20Dance.mp3

مرسی دنبالش میگشتم *-* 252629

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Mohlek - 28-03-2021

(28-03-2021، 20:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:24)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی یکم اووردوز کردیا!
اون شب و خارش و نوازش مناسب نیستن Telegh_42

حاجی یه اوسکول برگرده ب طور غیر مستقیم بت بگه مادر ج...
تو اوردوز نمیکنی ؟ الان ناموصا حقش نبود من خودم شخصا هف جد آبادشو از پشت به عزاش بنشونم ؟تا کی جلوی خودتو بگیری و به یه اوسکول شیرین عقل چیزی نگی ؟
هی من دارم جلوی خودمو میگیرم بعد این لوله بخاریا فک میکنن چیزی ندارم بهشون بگم

واقعا جای تاسف داره
دنیا پر آدمای عقده ای مث توعه
واقعا حال ب هم زنی
میدونی این حرفات فقط توهین ب من نیست داری ب هرکسی اینجاست توهین میکنی
اینجا اینجوری ای دلم واسه دورو بریات میسوزه چ زجری میکشن
معلومه از ی جای دیگه سوختی ک هر کاری میکنی عقده هات تموم نمیشن
[/quote]
هعی خدا...
یه اشتباه بکنی و از طرف معزرت خواهی بکنی
اما اون هی بت فحش بده
هی تو بگی حاجی بیخیال شو میگم ببخشید
ولی خب اون باز ب فحش و بحث ادامه بده
تهش
ولی تهش
تو بشی آدم بی شخصیت
تو بشی حروم زاده بیناموس
تو بشی کسی ک حضورش همه جا اضافس و عقده ایه!
برو خانوم! برو!
خدا روزی امثال شما ها رو ک خودتونو فرشته میبینین و بقیه رو حیف نون امیدوارم در جای دیگه بصورت زیاد و بزرگ حواله کنه
من نه بات شوخی دارم
نه بیکارم بات صحبت کنم
ولی شما سعی کن نگران دور و بریای من نباشی
همینکه تو دور و برمون امثال تو وجود نداره خدارو شکر میکنم
برو خوش باش و سعی کن تو کارای کسی دخالت نکنی
بازم میگم ؛ من هرگز نخواستم کرم بریزم و نمیریزم
اگرم اشتباهی کردم ازت معزرت خواهی کردم و میکنم
همیشه هم سعی کردم روابطم با بقیه خوب باشه و به غیر از شما فکر نمیکنم با کسی اینجور داستان پیش اومده باشه واسم
ولی ازت تنخا خواهشی ک دارم
تنها چیزی ک ازت میخوام اینه که وقتی ازت پرسیدن حاجی داستان چیه و چرا دعوا افتادین ؛ کل قضیه رو بگو
نگو طرف الکی اومد بدون هیچ عذر و بهونه ای کرم ریخت و فلان

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - shghyegh - 28-03-2021

(28-03-2021، 21:16)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حاجی یه اوسکول برگرده ب طور غیر مستقیم بت بگه مادر ج...
تو اوردوز نمیکنی ؟ الان ناموصا حقش نبود من خودم شخصا هف جد آبادشو از پشت به عزاش بنشونم ؟تا کی جلوی خودتو بگیری و به یه اوسکول شیرین عقل چیزی نگی ؟
هی من دارم جلوی خودمو میگیرم بعد این لوله بخاریا فک میکنن چیزی ندارم بهشون بگم

واقعا جای تاسف داره
واقعا حال ب هم زنی
هعی خدا...
اما اون هی بت فحش بده
تهش
ولی تهش
تو بشی آدم بی شخصیت
تو بشی حروم زاده بیناموس
برو خانوم! برو!
خدا روزی امثال شما ها رو ک خودتونو فرشته میبینین و بقیه رو حیف نون امیدوارم در جای دیگه بصورت زیاد و بزرگ حواله کنه
من نه بات شوخی دارم
نه بیکارم بات صحبت کنم
برو  خوش باش و سعی کن تو کارای کسی دخالت نکنی
همیشه هم سعی کردم روابطم با بقیه خوب باشه و به غیر از شما فکر نمیکنم با کسی اینجور داستان پیش اومده باشه واسم
تنها چیزی ک ازت میخوام اینه که وقتی ازت پرسیدن حاجی داستان چیه و چرا دعوا افتادین ؛ کل قضیه رو بگو
[/quote]

چن بار بگم تو معذرت خواهی نکردی بیخودی ادای مظلوما رو در نیار
لدفا اگه امکانش هستو الان دوباره فحش نمیدی برو ی نگاهی بنداز خودت ببین اول چی گفتی اینکه یهو بیای بگی سرت تو کار خودت باشه ینی چی ینی من الافم اومدم آویزون تو شدم؟ فک نمیکنی اولین جملتم فحش محسوب میشه
اینم بدون اگه هرچی میگی هیچی بهت نمیگم چون دارم احترام تو که ن احترام بقیه رو نگه میدارم
فک کنم شما خواهر نداری برا همین بلد نیستی چجوری با دخترا حرف بزنی ک خب اینو کاریش نمیشه کرد

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _Strawberry_ - 28-03-2021

(28-03-2021، 21:07)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 20:53)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعیییییی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl3.golsarmusic.ir/GolsarMusic-Root-DL3/98/09%20Azar/19/Hildur%20Gudnadottir%20-%20Bathroom%20Dance.mp3

عجب :|
چی بگم خواهش
بیا فکر کنم اینم یکی دیگس

http://dl3.golsarmusic.ir/GolsarMusic-Root-DL3/98/09%20Azar/18/joker.mp3

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 28-03-2021

(28-03-2021، 21:27)♔Khalse♔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 21:07)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عجب :|
چی بگم خواهش
بیا فکر کنم اینم یکی دیگس

http://dl3.golsarmusic.ir/GolsarMusic-Root-DL3/98/09%20Azar/18/joker.mp3

برا خودم متاسفم که دنبالشون نمیگشتم!
ممنون!

(28-03-2021، 21:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 21:16)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا جای تاسف داره
واقعا حال ب هم زنی
هعی خدا...
اما اون هی بت فحش بده
تهش
ولی تهش
تو بشی آدم بی شخصیت
تو بشی حروم زاده بیناموس
برو خانوم! برو!
من نه بات شوخی دارم
نه بیکارم بات صحبت کنم

لدفا اگه امکانش هستو الان دوباره فحش نمیدی برو ی نگاهی بنداز خودت ببین اول چی گفتی اینکه یهو بیای بگی سرت تو کار خودت باشه ینی چی ینی من الافم اومدم آویزون تو شدم؟ فک نمیکنی اولین جملتم فحش محسوب میشه
اینم بدون اگه هرچی میگی هیچی بهت نمیگم چون دارم احترام تو که ن احترام بقیه رو نگه میدارم
فک کنم شما خواهر نداری برا همین بلد نیستی چجوری با دخترا حرف بزنی ک خب اینو کاریش نمیشه کرد
[/quote]
الان من به چه زبانی بگم ؟ میگم بد حرف زدم بعدشم معزرت خواهی کردم
دوما اتفاقا من دقیقا بات درست صحبت کردم
حاجی بمولا میگم فحش دادی منم جواب فحشتو دادم
انتظار داشتی هر چی میخوای بم بگی منم جوابتو ندم ؟
اولین بار تو پ.خ کی فوش داد ؟ 
من گفتم بابت اتفاقای افتاده معزرت میخوام بعدش گفتی مسخره و فلان و اینا 
من هی گفتم ببخشید ولی تو باز گفتی هر چی گفتم حقت بود! الانم ک میگی من فحش میدم...

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - shghyegh - 28-03-2021

(28-03-2021، 21:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 21:26)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هعی خدا...
اما اون هی بت فحش بده
تهش
ولی تهش
تو بشی آدم بی شخصیت
تو بشی حروم زاده بیناموس
برو خانوم! برو!
من نه بات شوخی دارم
نه بیکارم بات صحبت کنم

[/quote]

آقا منم میگم شما معذرت خواهی نکردی
درست صحبت کردی ؟ واقعا ؟
خب من میگم تو اول فحش دادی برو برگرد نگا کن خدایی من چیکار داشتم چرا باید فحش میدادم
زشته واقعا خیلی زشته لطفا از این ب بعد یکم فکر کن ببین چی میتایپی

(28-03-2021، 21:42)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(28-03-2021، 21:37)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا منم میگم شما معذرت خواهی نکردی
درست صحبت کردی ؟  واقعا ؟
خب من میگم تو اول فحش دادی برو برگرد نگا کن خدایی من چیکار داشتم چرا باید فحش میدادم
زشته واقعا خیلی زشته لطفا از این ب بعد یکم فکر کن ببین چی میتایپی
[/quote]
ببین من اولش بت گفتم علاف که اون اشتباهی بود
ینی من اشتباهی شماره رو وارد کردم
بعدش تو تاپیم بت گفته سرت تو لاک خودت باشه و بعدشم ک قضیع رو فهمیدم ازت معزرت خواستم
همین!
ضمنا تو معزرت خواهی رو چطور قایلی ؟ ینی بیام چیکار کنم ک ب درگاه حضورت بپذیری ؟

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - моои - 28-03-2021

@shghyegh
@"Musalick"
نمیخوام دخالت کنم ولی سعی کنید همدیگرو ببخشید و هر چی بوده رو فراموش کنید شقایق جان ت ک بزرگتری این بچه ژان رو ببخش♡
حسام رو من فک کنم ی ۲ ماهی میشناسم کلا آدم فانیه ولی در عین اینکه فانه اگه اشتباه بکنه معذرت هم میخواد حالا درست حسابی ازت معذرت خواهی نکرده رو بذار ب حساب ۱۶ سالگیش(:
من دقیق نمیدونم چی شده و نمیخوام بدونم ×_×
موفق باشین هر دوتاتون