انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی آزاد نسخه 316 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی آزاد نسخه 316 (/showthread.php?tid=268455)

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:21)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:19)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:17)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:14)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه رنگیه
با رنگ چشات سِتِش کردم
فقد برازنده ی کدبانوعه 
||:
اوه مرسی مستر منتظرم
پس از دریافت جنس با توجه به اینکه واسطه ها حذف شده و از تولید ملی حمایت میشه ی مبلغ کوچیکی رو به پیک پرداخت میکنی + انعامش

قانون من توزندگیم اینه تو کار دیگران  دخالت نمیکنم من این جسارتو نمیکنم تو کار جنتلمنی مثل شما دخالت کنم انعام با شما
اِستِدعا دارم، مَنُ تو ک باهم این تعارفا رو نداشتیم، و اینکه لِیدیز فِرست <:
انعامُ میزاریم رو قیمت کالا ک شما رُند کارت بکشی
ولنتاین ام من ازت انتظار ندارم ولی میتونی با خرید ی آیفون دل ی نوجَوونه خسته رو شاد کنی

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:21)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:19)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:17)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با رنگ چشات سِتِش کردم
فقد برازنده ی کدبانوعه 
||:
اوه مرسی مستر منتظرم
پس از دریافت جنس با توجه به اینکه واسطه ها حذف شده و از تولید ملی حمایت میشه ی مبلغ کوچیکی رو به پیک پرداخت میکنی + انعامش

قانون من توزندگیم اینه تو کار دیگران  دخالت نمیکنم من این جسارتو نمیکنم تو کار جنتلمنی مثل شما دخالت کنم انعام با شما
ولنتاین ام من ازت انتظار ندارم ولی میتونی با خرید ی آیفون دل ی نوجَوونه خسته رو شاد کنی

خواهش میکنم مستر تازمانی که کارت بانکی شما دستم باشه هرجا لازم باشه ازش استفاده میکنم حالا لباس وایفون نداره

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:15)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:02)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تغریبا در جریان مشکلاتت هستم ولی دنبال این داستانا نباش 
بوی سیگار اون طرفا شنیدم زیاد میاد (;
لِیتو تو اون آهنگه ک میگه میام الان با دوتا پلنگه نیاوران یکیشون ظاهرا تو بودی D:

چطوری درجریانی Telegh_01
آره دقیقا من بودم D;
هعی '
آخرشم با اون سایپا تطمئن القلوبت نیومدی ی بوق برا بزنی بری حداقل |:

فعلا که خودم از کاربران وسایل نقلیه عمومی هستم به شما هم پیشنهاد میکنم Telegh_01
ما که هرروز مطب نمیریم ک D:
خونه نشینیم
درجریانی ک

بله درجریانم :/
پاشو یکم جهانو ببین صاف شدی پشت سیستم .___.

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Mïņ̃†êR - 24-01-2018

bathtime

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ - 24-01-2018

دیگه بر وزن »لی« کسی نداریم بیاد .___.

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Mïņ̃†êR - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:36)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جِت لی kaffe2

(24-01-2018، 23:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:29)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه مرسی مستر منتظرم

خواهش میکنم مستر تازمانی که کارت بانکی شما دستم باشه هرجا لازم باشه ازش استفاده میکنم حالا لباس وایفون نداره
متاستفانه دقایقی پیش خط رو خط شد خطوط مخابراتی و خیلی یهویی کارت مسدود شد |:

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - امیر‌حسین - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:38)Mïņ̃†êR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:36)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جِت لی kaffe2

بروسلی 6

RE: گفتگوی آزاد نسخه 316 - Đęąđ.ğïřł - 24-01-2018

(24-01-2018، 23:38)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:32)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متاستفانه دقایقی پیش خط رو خط شد خطوط مخابراتی و خیلی یهویی کارت مسدود شد |:

اخه اشکالی نداره تو که میدونی ادم باید کادو رو مستقیم از طرف بگیره
دوست دارم از دست خودت بگیرم

(24-01-2018، 23:32)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:19)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:15)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:12)✠LEGENDARY✠ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-01-2018، 23:10)ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چطوری درجریانی Telegh_01
آره دقیقا من بودم D;
هعی '
آخرشم با اون سایپا تطمئن القلوبت نیومدی ی بوق برا بزنی بری حداقل |:

فعلا که خودم از کاربران وسایل نقلیه عمومی هستم به شما هم پیشنهاد میکنم Telegh_01
ما که هرروز مطب نمیریم ک D:
خونه نشینیم
درجریانی ک

بله درجریانم :/
پاشو یکم جهانو ببین صاف شدی پشت سیستم .___.
متاستفانه بیرون نت ندارم و از قلبت دیسکانکت میشم، منم ک اصن میدونی تحملش برام سخته و این داستانا