انجمن های تخصصی  فلش خور
_گفتگو آزاد نسخه 354 _ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ (/showthread.php?tid=282291)

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - م‍حمّد - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه نویسنده شدن:>
یا مدیر(:
لنتیا کاربر عادی کی باشه پس-_-

به افراد انلاین نگاه کنی میبینی عادیا خاص و کمیابتر شدن 

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - ÆMÆշЇÑζ - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:40)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:28)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:10)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آها موفق باشی Heart
این حاجی از دهن مشهدیا نمیوفته ها Smile
من نیشابوریم
امسال که قسمت نشد دانشگاه برم منتظرم ببینم کنکور 99 چی میشه
فردوسی میری ینی؟
مخلص برار Heart
اره :>
ب سلامتی , سال بعد حتما میتونی
سفت بگیر
نه داداش فردوسی مال از ما بهترونه
ی سما هست تو قاسم اباد
اونجا میرم
واسه فردوسی داری میخونی؟
مرسی عزیزم Smile Heart 
سما رو حقیقتا نشنیده بودم تا الان :/
نه فردوسی نمیخوام
همه چیش خوبه ها هم نزدیکه به ما هم سطح علمیش بالایه ولی میگن جو بدی داره
حالا میخونم ببینم چی میشه دیگه با این وضعیت کرونا که بیچاره کرده مارو

افتخار اشنایی نداشتیم پسر  Heart
من کوروشم , شمارم ندیده بودم
چرا گپ اونور نبودی؟ من و امیر بابل و اینا , همه خودمونی ها اونجان
بچه ها هستن , میگن همه خرخون فقط بار علمی و جو داره
شبیه حکومت نظامی از نوع علمیشه
بازم بزن اولویتت رو
اگ ازاد هم میتونی بزن , اونجا پلنگ خونس ولی D:
منم که پوریام (:
کدوم گپ؟ Huh 
من کلا همیشه ساکت یه گوشه مینشستم به کسی هم کاری نداشتم جدیدا یکم روم باز شده D:
آخه خییییلیییی بزرگه فردوسی بچه ها از هم دورن اون صمیمیتی که باید یه دانشگاه داشته باشه رو نداره و بچه هاش هم که خرخون
والا فردوسی و پارک ملت روبروش میشه اندازه نیشابور ما :|
تجربی میخونم
آزاد برای رشته های ما خیلی گرونه

خوشبختم
پ.خ مسج بده فالو کنیم و اینا

داداش نظر منو میخای اگ ب خودت میبینی روزی 6/7 ساعت بخونی برو فردوسی , باید هرترم پروژه بدی و کلن دهن سرویس میکنن اونجا
دولتی باحال هم هست جز فردوسی
پارک ملت ک نگو , منبع فساد :>

داداش باز شما هست واستون..
رشته من اصا ازاد داره
دولت هم چون پر هزینس چوب براش کلا تو مشد یدونه زده :^

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - م‍حمّد - 23-04-2020

مار نه اژدها (-;

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Đęąđ.ğïřł - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:45)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:38)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه نویسنده شدن:>
یا مدیر(:
لنتیا کاربر عادی کی باشه پس-_-

به افراد انلاین نگاه کنی میبینی عادیا خاص و کمیابتر شدن 

الان باز خوبه یه ۵،۶ماه پیش کلا ۱۰نفر انلاین بودن همشونم مدیرونویسنده Telegh_01

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Mr.Robot - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:45)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:42)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:40)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:37)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:36)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باش Telegh_01

اینو بخور .. مشروبه کمک‌میکنه بیشتر حال کنیم ((:

استغفرالله حرامه :ngh:

مشروب از قدیم الایام مد بوده .. وگرنه فک‌مبکنی یه عصا رو مار دیدن کار آدم عادیه (((((:

اها حواسم نبود
سامان دیشب واسم خط نشون کشید!
سامان دیگه کیه

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - ρσєѕɪ - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:48)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:45)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:42)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:40)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:37)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشروب از قدیم الایام مد بوده .. وگرنه فک‌مبکنی یه عصا رو مار دیدن کار آدم عادیه (((((:

اها حواسم نبود
سامان دیگه کیه

همون ک گفتی طلاقش بده

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - @پوریا@ - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:46)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:40)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:33)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:28)@پوریا@ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:24)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخلص برار Heart
اره :>
ب سلامتی , سال بعد حتما میتونی
سفت بگیر
نه داداش فردوسی مال از ما بهترونه
ی سما هست تو قاسم اباد
اونجا میرم
واسه فردوسی داری میخونی؟
مرسی عزیزم Smile Heart 
سما رو حقیقتا نشنیده بودم تا الان :/
نه فردوسی نمیخوام
همه چیش خوبه ها هم نزدیکه به ما هم سطح علمیش بالایه ولی میگن جو بدی داره
حالا میخونم ببینم چی میشه دیگه با این وضعیت کرونا که بیچاره کرده مارو

افتخار اشنایی نداشتیم پسر  Heart
من کوروشم , شمارم ندیده بودم
چرا گپ اونور نبودی؟ من و امیر بابل و اینا , همه خودمونی ها اونجان
بچه ها هستن , میگن همه خرخون فقط بار علمی و جو داره
شبیه حکومت نظامی از نوع علمیشه
بازم بزن اولویتت رو
اگ ازاد هم میتونی بزن , اونجا پلنگ خونس ولی D:
منم که پوریام (:
کدوم گپ؟ Huh 
من کلا همیشه ساکت یه گوشه مینشستم به کسی هم کاری نداشتم جدیدا یکم روم باز شده D:
آخه خییییلیییی بزرگه فردوسی بچه ها از هم دورن اون صمیمیتی که باید یه دانشگاه داشته باشه رو نداره و بچه هاش هم که خرخون
والا فردوسی و پارک ملت روبروش میشه اندازه نیشابور ما :|
تجربی میخونم
آزاد برای رشته های ما خیلی گرونه

خوشبختم
پ.خ مسج بده فالو کنیم و اینا

داداش نظر منو میخای اگ ب خودت میبینی روزی 6/7 ساعت بخونی برو فردوسی , باید هرترم پروژه بدی و کلن دهن سرویس میکنن اونجا
دولتی باحال هم هست جز فردوسی
پارک ملت ک نگو , منبع فساد :>

داداش باز شما هست واستون..
رشته من اصا ازاد داره
دولت هم چون پر هزینس چوب براش کلا تو مشد یدونه زده :^
منم همینطور
چشم پیام میدم الان
6 7 ساعت که کمه قربونت بشم برای ما تجربیا Smile
ترجیح میدم راه دور برم ولی فردوسی نباشه
یکی دوبار با دوستام قاچاقی رفتم تو خوابگاهاش خوابیدم 
خیلی وضعیت خوابگاه پسرا داغونه
پارک ملت هم که دقیقا میدونم چی میگیTelegh_02
پرستاری آزاد امسال شهر خودمون ترمی 5.5 میگرفت 18 واحدی نمیصرفه برامون رشته های بهتر که میره تا بالای 10 تومن
ادامه حرفامون رو میام پ.خ میگیم (;
Heart

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - ابراهیم هادی - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:36)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:23)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرما بشین من مقدماتو آماده کنم دلبرم (:

باش Telegh_01

کریستال بود 

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Mr.Robot - 23-04-2020

(23-04-2020، 15:50)Reine نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(23-04-2020، 15:48)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اها حواسم نبود
سامان دیگه کیه

همون ک گفتی طلاقش بده

چاقو دربیاره شمشیر درمیارم 

RE: _گفتگو آزاد نسخه 354 _ - Đęąđ.ğïřł - 23-04-2020

#_____#