انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

درود - ☼آریا☼ - 15-09-2013

(15-09-2013، 16:04)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: الان داری لذت "صبا رو مُخ نبودن" رو میبری نع؟؟؟

Big Grin باور کن هر چی گفتم شوخی بود! اگه تو روی مخی پس یه سری رو باید چی بگم بهشون!؟

شوخی کدومه.اراس میگی.این بچه یک بند رو مخهAngry

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: میخوام بدونم کیا دارن حاج اقا؟
وظیف ماست نه وظیفه ی شما!
نقل قول: آره.......!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119 جون عمت.... ! دختر باز.....!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119

Dodgy...

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 15-09-2013

[quote='فرید_رومل' pid='1050779' dateline='1379250247']
Big Grin باور کن هر چی گفتم شوخی بود! اگه تو روی مخی پس یه سری رو باید چی بگم بهشون!؟
[quote]

میخوای برم رو مخ ببینی کلافه میکنم همرو ؟؟؟؟

خب دیگه خدافظ

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - dj amir 1992 - 15-09-2013

(15-09-2013، 16:04)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: این یارو چرا میاد سلام میکنه جیم میشه
دقیقاBig Grin
نقل قول: دفعه بعد اومد جلو بگیرم در نره
واسه اون دنیاشونه...
یادگاری ببرن♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119
اهان پس عمشون اون دنیاست!

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - .. ReZa .. - 15-09-2013

(15-09-2013، 16:10)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: میخوام بدونم کیا دارن حاج اقا؟
وظیف ماست نه وظیفه ی شما!
نقل قول: آره.......!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119 جون عمت.... ! دختر باز.....!♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119

Dodgy...
چیه....؟ دروغ میگم.؟Big Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: خو...
همگی حالتون خوبه؟-___-

دیر اومدی نفس جوجه شومپت ! -___-

بدرود

نقل قول: چیه....؟ دروغ میگم.؟♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 119

رضا فردا می بینمتDodgy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mïņ̃†êR - 15-09-2013

نفس چطوری؟Angel

راستی من سلام نکرده بودم سلامSleepy

کیا اینجا نومن؟Huh

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 15-09-2013

(15-09-2013، 16:09)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...
شیوا
ماکان
فرید
محمد
و دوست خیلی خوفم پریا!
پیا اینجایی؟
اع؟صباصونم اینجاس!سلام-_-
خانوم شادی سلام!

خو...
همگی حالتون خوبه؟-___-

سیلآم نَفَس نونیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ ولی من باید برم بای بای فعلاSad

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Apathetic - 15-09-2013

نفس بگو شادی  .. بهدر شدم  ..

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ♥سارا♥ - 15-09-2013

(15-09-2013، 16:09)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام...
شیوا
ماکان
فرید
محمد
و دوست خیلی خوفم پریا!
پیا اینجایی؟
اع؟صباصونم اینجاس!سلام-_-
خانوم شادی سلام!

خو...
همگی حالتون خوبه؟-___-
سَـلـآم