انجمن های تخصصی  فلش خور
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ (/showthread.php?tid=289697)

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *Aɴѕel* - 07-10-2020

سرما خوردم(=
کرونا گرفتم(((=
الان میمیرم(((((=

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
پس خودتونم میکنید این کارو فقط نمیخوایید نظر مخالف بشنوید 
بجای این کارا و اخطار و این مسخره بازیا جنبتونو بالا ببرید
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.
قربون ادم چیز فهم

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - sober - 07-10-2020

چقدر عجیبه من یکی حتی دیگه حوصله بحث هم ندارم
قبلا ده صفحه تایپ می کردم اما الان میگم بی خیال
@Offred
چطوری؟*-*

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ☪爪尺.山丨几几乇尺☪ - 07-10-2020

یا خدا....

به هر حال من شما رو به کاخ عالی رطبه اموزنده های پرهام خان دعوت میکنم Bb4

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وقتی اونقدر با جون و دل اینقدر راحت میتونید راجب گروهتون عشق بورزید پس بقیه هم میتونن نظر مخالف شما رو داشته باشن 
مشکل شماها این نیست ک توهین میکنه یا هرچی مشکلتون اینه تحمل ندارید چیزی غیر نظر خودتونو بشنوید 
من قشنگ این موصوع رو تو شما دیدم وقتی که تا اسم گروه بلک پینک اومد درحا هزار تا فحش نصیبشون کردید و دلیلشم فقط این بود چون باهاشون حال نمیکردید و موضوع شخصی بود نمیدونم با یک ادم عادی ازدواج کرده و اینا
اینجا اقا مدیره دوست شماست اخطار میده بیرون این گوشیتون و تو دنیا واقعیم نه حتی تو اینستا و تلگرامم حتی کسی هواتونو نداره و قراره هزاران نظر مخالف بنوشید نمیتونید همش اینجوری رفتار کنید ک.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط لطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:37)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:35)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو کتاب بنویس بده انتشارات پس فردا میتونی بگی تو یه سایتی چن تا گولاخ مسخرم کردن و الان من ملقب به کافکایِ ایرانی شدم تو این سن..
#successful  Bl8
بهتره همین جا بزنم.
تو پنج تا تاپیک.
شما خودتون چه داستان های آموزنده ای نوشتین؟
کنجکاوم بدونم
خودمونیم دست به قلم بشم بد نمینویسم ولی اعتماد به نفس و بهتره بگم پشت کارشو ندارم

یه شعر چند سال پیش گفتم برا بچه محلاتون تعریف کن.

عُمریست رَهِ عشق از نظر گم کردیم

در خلوت خویش سوختیمُ غم دل حاشا کردیم

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 07-10-2020

(07-10-2020، 20:38)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سرما خوردم(=
کرونا گرفتم(((=
الان میمیرم(((((=

شوخیه؟
شوخیه بدیه..

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - omidkaqaz - 07-10-2020

سلام..

(07-10-2020، 20:41)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:37)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حرف شما درست..
ولی چرا باید این بحثا تو گ آ گفته بشه؟
اونم وقتی فرد اگاهه که این حرف به احتمال بالایی با واکنش طرفدارا مواجه میشه و بحث راه میوفته؟
مگه جزو قدانین نیست که گ آ رو از هر گونه بحث پاک نگه دارین؟
فقط اطفا هدف از وجود این تایپیک رو درک کنین
پس کجا این بحث رو کنیم؟
یه تاپیک بزنیم با نام:بحث داغ درباره ضد همجنسگرایی؟