انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:00)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 21:57)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جذب کنندس
چرا سخت؟

اره
هندل کردنش سخته
الان توی فلشخور چطوری میشه بازی کرد؟
مگر اینکه چتروم بزاریم براش

مافیای گیم D:
اره چتروم خوبه

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - آمین - 29-04-2021

چی میشه ادما پشت پا میزنند به چیزایی
که دوست داشتن و نفرت خلق می‌کنند؟

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - امیر‌حسین - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:02)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:00)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره
هندل کردنش سخته
الان توی فلشخور چطوری میشه بازی کرد؟
مگر اینکه چتروم بزاریم براش

مافیای گیم D:
اره چتروم خوبه

چیز خوبیه ولی
میگیره بازیش

یا گروه بزنی با ربات گرگینه تلگرام بازی کنیش

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - THEDARKNESS - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:02)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی میشه ادما پشت پا میزنند به چیزایی
که دوست داشتن و نفرت خلق می‌کنند؟

دیگه به حدشون میرسن

ی هاست و دامین اماده صفر کیلومتر دارم

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ⓩⓐⓗⓡⓐ - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:03)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:02)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مافیای گیم D:
اره چتروم خوبه

چیز خوبیه ولی
میگیره بازیش

گزینه های خیلی خوبیه ک خودت میگی
میخای عملیش کن یا صبر کن شاید چیز جدید پیدا کردی!

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:05)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا یه سوال فنی
من ز یاد با پهنای باند صفحه ها تو هاست آشنا نیستم
الان یه صفحه مثل همین چتروم فلش
این هر رفرش چقد از پهنای باند میگیره؟

(29-04-2021، 22:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:05)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا یه سوال فنی

فلش چتروم نداره ک

(29-04-2021، 22:05)ⓩⓐⓗⓡⓐ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:03)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چیز خوبیه ولی
میگیره بازیش

گزینه های خیلی  خوبیه ک خودت میگی
میخای عملیش کن یا صبر کن شاید چیز جدید پیدا کردی!

باید چند نفر پا به کار پیدا کرد

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Mohlek - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:11)Alef.Shin نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:06)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دادا یه سوال فنی

فلش چتروم نداره ک
همین گ آ و صفحاتش منظورمه