انجمن های تخصصی  فلش خور
- گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ (/showthread.php?tid=268963)

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Interstellar - 04-05-2018

(03-05-2018، 23:59)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:56)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جهان های موازی فوق العادست, خیلی عجیبه همه چی توش
"همزادها" (((:
نه, خوبه؟

اره راجبه همین جهان موازیه .. معرکس ! ولی قسمت 2 یی هم داره ک هنوز نیومده ..

از اون بهتر ی مستند بت معرفی میکنم پیشنهاد میکنم همین الان بزنی دانلود

مطمعنم خوشت میاد ! Journey to the Edge of the Universe 2008 

معرکس ..
میبینمشون حتما
پس من هم اعلام میکنم کنکور هیچی قبول نمیشم :|
Theory of everything رو دیدی؟ خیلی خوووبه

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - ÆMÆշЇÑζ - 04-05-2018

(04-05-2018، 0:02)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهری اینا رو بیخیال...
راجب فضا صحبت میکنن ):

ته دیگ چی گذاشتی امروز ^__
 کد بانوییه واسه خودش :v

_

صندوقت پر شده خالی کن کوروش :|

نه ی حقه بازه تو بحث پیچیده و اسرار امیز ته دیگ Telegh_54

یپ , خالیه بیبی ...

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Faust - 04-05-2018

(04-05-2018، 0:02)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

_

آره از هر انگشتم یه هنر میباره ..

داداش مجرد نداری ؟ (((:

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Dead Silence - 04-05-2018

(04-05-2018، 0:03)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:59)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:56)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"همزادها" (((:
نه, خوبه؟

معرکس ..
میبینمشون حتما

کنکور ینی مریضی . استرس .. من همیشه سعی کردم از این مریضیه دور بمونم ولی دوستام دچارش شدن ..
نه ندیدم دان میکنم شب ._.

(04-05-2018، 0:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:53)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهری اینا رو بیخیال...
راجب فضا صحبت میکنن ):

ته دیگ چی گذاشتی امروز ^__

_

یپ , خالیه بیبی ...

بزارید پر بشه

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - ÆMÆշЇÑζ - 04-05-2018

(04-05-2018، 0:02)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:59)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دروغگو حقه باز Telegh_44

تقصیر باباته ... اگ ی قال بکنه یادمیگیری اورجینال درست کنی :/

نه بابای من فقط وظیفه داره غذارو بخوره :|

انقدر خوشمزه میشه که اصلاً توجه نمیکنه به چیزای دیگه :^

ماشالاا بابات :||

منم مث باباتم ولی ب جرعیات خیلی دقت میکنم .,__.
مثلا ته دیگ یکیش برشته باشه یکیش یکم خام نداریم..
باید همش یکدس طلایی باشه :|
برش ها تو ی اندازه نسبی...
اینا مهمه ://

(04-05-2018، 0:07)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(04-05-2018، 0:03)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-05-2018، 23:59)✘ ɔʁɑzʎ ϱiяʟ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"همزادها" (((:
نه, خوبه؟

معرکس ..
میبینمشون حتما

کنکور ینی مریضی . استرس .. من همیشه سعی کردم از این مریضیه دور بمونم ولی دوستام دچارش شدن ..
نه ندیدم دان میکنم شب ._.

من اونقدر نیستم که بقیه هستن, اما به هرحال یه استرسی هست. مخصوصا اینکه اگر بخوام بمونم چون نظام جدیده و با ما فرق دارن اصلا معلوم نیست چی قراره بشه
آره ببین حتما

(04-05-2018، 0:03)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یپ , خالیه بیبی ...

میگم همین مهری کافیه دیگه لازم نی من اشپزی یاد بگیرم
میاریمش برامون غذا میپزه میره :|
مگه نه مهری ؟ ._.*

(04-05-2018، 0:04)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره از هر انگشتم یه هنر میباره ..

داداش مجرد نداری ؟ (((:

مجرد ک هست ولی قصده ازدواج نداره :| میگه عاشق شدم زن نمیگیرم :|

RE: - گفت و گو آزاد نسخه ۳۲۱ - Faust - 04-05-2018

(04-05-2018، 0:08)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماشالاا بابات :||

منم مث باباتم ولی ب جرعیات خیلی دقت میکنم .,__.
مثلا ته دیگ یکیش برشته باشه یکیش یکم خام نداریم..
باید همش یکدس طلایی باشه :|
برش ها تو ی اندازه نسبی...
اینا مهمه  ://

اینارو دیگه به مرضیه بگو یاد بگیره .

ما سر ته دیگ تو سروکله هم میزنیم مهم نیست چجوری باشه .

یادت نره ما ته دیگای محرمو برمیداریم پاورچین فرار میکنیم (((:

(04-05-2018، 0:09)Interstellar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اونقدر نیستم که بقیه هستن, اما به هرحال یه استرسی هست. مخصوصا اینکه اگر بخوام بمونم چون نظام جدیده و با ما فرق دارن اصلا معلوم نیست چی قراره بشه
آره ببین حتما

مگه نمیدونی :| 
تا 3 سال کنکور نظام قدیما ینی ما برگذار میشه ک اگه کسی اونی ک میخاد نشد بمونه پشت کنکور
لازم نیست کتاب حدیدارو بخونی :|