انجمن های تخصصی  فلش خور
•°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• (/showthread.php?tid=284169)

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - ρσєѕɪ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:48)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دارم هاسکی میشم !!
اخطار دوم !

هاسکی یکی دیگه شد =/

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - سهَ‌ند - 14-05-2020

تو اضطراب دستهای خالی آرامش دستهای پُر نیست crying

@خخخخ

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Faust - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بزار باد بیاد دخی جون.

ببین مثل خودت باهات حرف میزنم.
حرف دهنتو بفهم !
یه آدم تا چه حد میتونه گستاخ باشه ..

@"ѕмσкє"
من نمیفهمم چرا ایشون با وجود اخطارهای فراوان !!! (که رسماً فایده ای هم نداره ، چون تغییر نمیکنه و مدام دنبال بحثه ) چرا یکبار بن نمیشه ؟!

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Ɗєя_Mσηɗ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:51)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:43)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهسا میونی اخرین دندونی ک ت دهن ادم پیدا میشع اسمش چیع

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
چون علم پیشرفت كرده
میدونی چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟

25r30
نه بگو Big Grin

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Sirvan10_a - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:50)Anill نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:46)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو به کسی که داداش ترم اخر رشته پرستاری میگه مرفین(به کسی ربط نداره من دویت دارم غلط بنویسم)

خودتون با رشته های ادبیات داره برای من از پزشکی حرف میزنه

این چیزی نیست که تخصصی باشه
یه آدم عادی هم می دونه!
کاش حداقل از داداشت می پرسیدی که نیمه ی عمر مورفین چقدره ((:

فردا اومد ملاقت سخن گران بهاتونو به اطلاعش میرسونم

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - @پوریا@ - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:52)MO-R-TY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو اضطراب دستهای خالی آرامش دستهای پُر نیست crying

@خخخخ
کجایی که سرت دعوا شده Smile

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - sober - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:49)*SIRVAN* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث رو ادامه نمیدم تا بیشتر از این به کسی توهین نکنم

ببخشید بابت حرفای زشتی که زدم

راست میگی نباید ادامه می دادم
داشتم به شعور خودم توهین می کردم حرفاتو خوندم ((:
دفعه ی بعدی یه چیزی بگو که منطقی تر باشه
متاسفانه داروشناسی هم خوندم چون رشته م روانشناسیه و ادبیات مطالعه ی آزادمه!

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Sirvan10_a - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:52)Faust نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببین مثل خودت باهات حرف میزنم.
حرف دهنتو بفهم !
یه آدم تا چه حد میتونه گستاخ باشه ..

@"ѕмσкє"
من نمیفهمم چرا ایشون با وجود اخطارهای فراوان !!! (که رسماً فایده ای هم نداره ، چون تغییر نمیکنه و مدام دنبال بحثه ) چرا یکبار بن نمیشه ؟!

رها خانوم من دنبال بحثم یا شما من سرم توی کار خودم بود شما اومدین به بنده گیر دادین

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - کــــــــــⓐرمَن - 14-05-2020

(14-05-2020، 22:52)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:51)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:50)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:47)mentol*vkook نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-05-2020، 22:44)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بگو بگو Big Grin

خندع دار نیس ولی میگم
دندون مصنوعی
میدونی چرا دو دوتا می‌شود پنج تا؟

Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
بگوو
چون علم پیشرفت كرده
میدونی چرا دود از دودكش بالا می‌رود؟

25r30
نه بگو Big Grin

چون ظاهرا چاره دیگری نداره
میدونی چطور می‌شود چهار نفر زیر یک چتر بایستند و خیس نشن؟

RE: •°•گفتگوی آزاد || نسخه ۳۶۱•°• - Jack Daniel'ѕ - 14-05-2020

دیگه هیچی مهم نیست سیروان ((:
__
ما بریم کال آو دیوتی :|
شبتون خوش