انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگو آزاد | نُسخه [458] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگو آزاد | نُسخه [458] (/showthread.php?tid=298171)

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - سهَ‌ند - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:40)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:39)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خِیآر /=

قُلمبه ی بد:/
حداقل یه چیزی بگو شیرین باشه:/

تو که شیرین نیستی. خیاری

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - آمین - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:41)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:40)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قُلمبه ی بد:/
حداقل یه چیزی بگو شیرین باشه:/

تو که شیرین نیستی. خیاری

حتما ته خیار که تلخه. ملت شانس دارن منم شانس دارم دیگه:/
حالا چرا خیار؟

(10-09-2021، 15:43)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:41)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که شیرین نیستی. خیاری

حالا چرا خیار؟

اگه اول آخرشو بخوری دیگه تلخ نیست
چون سبزه

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - shahid - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:35)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون از تو خوشش نمیاد
=| جواب دیگ ای نداری؟

حتی دشمنمون تو خلوتش دوستمون داره
نه

جرررررر
ببین اعداد معنا دارن من منظورم اون معناست

(10-09-2021، 15:44)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:43)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا چرا خیار؟

چون سبزه

مبهم بید:/ از شخصیتم برداشت کنم؟ من تلخم؟
من کی سبزم؟

(10-09-2021، 15:45)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:38)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حتی دشمنمون تو خلوتش دوستمون داره
نه

جرررررر

آره معنا دارن

(10-09-2021، 15:45)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:44)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون سبزه

من کی سبزم؟

نه دیگه میگم اگه اول آخرشو بخوری دیگه تلخ نیستگ تو رو هم اول باید از آخر خورد.
خودت گفتی

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 10-09-2021

@سهَ‌ند
ببینم تو که با نازی ها دشمنی
پس چرا یه گروه تشکیل نمیدی؟
کالاهاتون برا فمنیستا
کمک هاتون برا همجنسگرایان
اسلحه هاتون برا صلح طلبا
میخوای یهو یک بمب رو از پشت سرت منفجر کنی
و در حالی که بهش توجه نمیکنی رو به شمال راه بری؟
میخوای سخنرانی های کوبنده بکنی و در میان صدای دست زدن
صدای تظاهر یک نفر رو نشنوی؟

(10-09-2021، 15:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:45)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررررر

آره معنا دارن

(10-09-2021، 15:45)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من کی سبزم؟

خودت گفتی

انتقاد پذیرم قبول:/
اون صورتی رو ندیدی یا آبی؟
ای بابا

(10-09-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
کالاهاتون برا فمنیستا
اسلحه هاتون برا صلح طلبا

چون که اینایی که داری میگی واسه سال های ۱۹۳۹-۱۹۴۵ هستش و الان تو ۲۰۲۱ هستیم

(10-09-2021، 15:48)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:46)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره معنا دارن

خودت گفتی

انتقاد پذیرم قبول:/
اون صورتی رو ندیدی یا آبی؟
ای بابا

پلنگ صورتی؟

RE: گفتگو آزاد | نُسخه [458] - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 10-09-2021

(10-09-2021، 15:49)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-09-2021، 15:47)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@سهَ‌ند
کالاهاتون برا فمنیستا
اسلحه هاتون برا صلح طلبا

چون که اینایی که داری میگی واسه سال های ۱۹۳۹-۱۹۴۵ هستش و الان تو ۲۰۲۱ هستیم
متوجه نشدی؟
به سال ربطی نداره خوبیش اینه که پیشرفته تر میشن