انجمن های تخصصی  فلش خور
❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ (/showthread.php?tid=122816)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Brooklyn Baby - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:11)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:09)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس!

خوش بگذره!!

مرضیه وایسا !

کارت دارم !

همش میری ): !

وایسا خُب !..

(:؟

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ERF@N - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:12)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:11)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:10)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا من که عزن خروج کردم همه دارن میرن (.. )

چه قدر خز

خودت که میدونی همه دنبال چیتن..؟!Wink

بسم الله الرحمن الرحیم و بهی نستعین اهدنا الصراط المستقیم والذین یومنون بالغیب و یقیمون صلاه و مما رزقناهم ینفقون :|

کفگیر

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Dead Silence - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:10)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر خز

عرفان این آهنگ مورد علاقتو چجوری گذاشتی ؟ ( ..)

من و رزی هرکاری میکنیم نمیخونه :|

خوب آهنگو اول آپ کردیم بعد لینکشو گذاشتیم :|

پَ چرا نمیخونه ؟ ( * ..)

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Mr.Robot - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:11)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:08)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:04)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:02)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:00)ALONE B0Y نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

|:
کـــــی با تو بود |: هر وخ اسمتو بردن بیا وسط عر عر کن |:

وقتـی داری به ملّتِ ترکـ توهین میکنـی همه آذری هـآ جواب میدن..
اِی بـابـآ این چه حرفیه تو میزنـی پسر..!چرا سارا بـآید صوتِ تورو از خودش دراره..؟!(:
پری ، بیخی .. این عقل و شعورس در همین حد رشد کرده..!

فقط بلدن با تیکه حرف بزنن !
یکم از اون مغز نداشتت مایه بذار امیر خان! ..
|:
خـــآنومی حیف مدیرم |:
وگرنه دو تا چیز بت میگفتم هف جدت مخشون استوپ کنه |:
ببـــند پیلیز |:

هنوزم نتونسته عین ادم حرف بزنه..! 0_0

وختی شما بی احترامی و توهین میکنی فقط میتونی معذرت بخوای ، فمیدی ؟

طلبکارم هسن..!فرق شوخی و توهینم نمیفهمی! 0_0

برا همین میگم مغز نداری .. آخییی .. دلم کباب شد ..
اشتـــب میکنی |: تـــ مغزت هنوز به جایی نرسیده که فرق بین شوخی و تهمتو تشخیص بده |:

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ღSηow Princessღ - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:12)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:11)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر خز
خودت که میدونی همه دنبال چیتن..؟!Wink
این که پسر برتر سال شدم؟ ای بابا من نمی خواستم خبرش پخش بشه!

درست مثل فریـد..Big Grin تـآ میومد سیلـی از دختر هـآ روانـه میشدن اینجـآ..Smile

میدونم که حواست هست...ولـی بیشتر حواستو جمع کن..!@__@

دنبـال اینن پـآرتی بازی کنی براشون..-__- دیدم که میگم..!*__*

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ERF@N - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:14)××~بهتـــرین××~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه قدر خز

عرفان این آهنگ مورد علاقتو چجوری گذاشتی ؟ ( ..)

من و رزی هرکاری میکنیم نمیخونه :|

خوب آهنگو اول آپ کردیم بعد لینکشو گذاشتیم :|

پَ چرا نمیخونه ؟  ( * ..)
لینک اشتباهه. 

اینجا آپلود کن:

upir.ir

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - Magical Girl - 21-06-2014

(21-06-2014، 14:13)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:09)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-06-2014، 14:03)ღSnow Princessღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وای پری ! خعلی خوسگل شدم..! 6gd

موهامو موس زدم .. جیغغغ ! *^_^*

میخوام برم خواستگاری خودم *._.*

دیـوونـه..((:

گفتی به صادق..؟؟!

واقعـاً حمید جاش خالیـه..!+_+
اگه اینجـآ بود روزی هزار دفـه دعـوا میداشتیم اینجـآ..!Smile

جواب نمیده |:
سرش شلوغه حتتمن ..

ج داد میپرسم

فک نکنم بیاد اینجا ._.

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - First Star - 21-06-2014

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=111883

ســــــپـــــــاس قـــــــرمـــــــــز ^_________________________^

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ρяіηcεss~Αιοηε - 21-06-2014

اوفف!

RE: ❞ گُـفتگـوی آزاد نسـخه 148 ❝ - ღSηow Princessღ - 21-06-2014

سارا جهت شادی روحِ آتاتورکـ بیخیال شو..!Smile بسه ..!Angel