انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ (/showthread.php?tid=296488)

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - Prometheus - 26-04-2021

(26-04-2021، 13:01)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدونم شايد چون هميشه ناراحتم
كلا تو اكثر پيامرسانا اسمم همينه

چرا همیشه ناراحتی مرده متحرک؟

RE: گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۴۲۳ - ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ - 26-04-2021

(26-04-2021، 13:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:01)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نميدونم شايد چون هميشه ناراحتم
كلا تو اكثر پيامرسانا اسمم همينه

ميدوني مشكلات زياد تو زندگي هر كسي هست نميشه گفت همه شادن
منم يكي از اون مشكلاتو دارم
سعي ميكنم خوشحال باشم ولي نميشه
در ضمن ميشه نگي مرده متحرك؟

(26-04-2021، 13:10)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:08)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعد بقیه چرا اینقد ناراحت نیستن که تو هستی؟
اون بچع ایی که تو جوب میخوابه مرده متحرکه یاتوکه توی تخت زیر پتوی گرم و نرم میخوابی؟

(26-04-2021، 13:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:10)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون بچع ایی که تو جوب میخوابه مرده متحرکه یاتوکه توی تخت زیر پتوی گرم و نرم میخوابی؟

مگه ما مشكلاتتو زندگيمون نداريم؟
ايا ما ادم نيستيم؟
اون مشكل خودشو داره يه جور ما هم يه جور شما نميتوني كسيو با كسي مقايسه كني Smile
درضمن بالا هم گفتم اسمو نميدونم چرا گذاشتم اين فقط يه دليل بود Smile

(26-04-2021، 13:14)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايا ما ادم نيستيم؟
اون مشكل خودشو داره يه جور ما هم يه جور شما نميتوني كسيو با كسي مقايسه كني Smile

موفق باشی

(26-04-2021، 13:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:14)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ايا ما ادم نيستيم؟

موفق باشی

يه چيزي ازت بپرسم؟

تو از من بدت كه نمياد؟
احساس ميكنم ازمو بيزاري
ميشه بگي چرا؟

(26-04-2021، 13:17)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:15)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشی

يه چيزي ازت بپرسم؟

تو از من بدت كه نمياد؟
احساس ميكنم ازمو بيزاري
ميشه بگي چرا؟

من اصن نمیشناسمت که ازت بدم بیاد یا که ازت خوشم بیاد :|

اوم
نكنه فك كني ميخوام شاخ بازي در بيارم؟ Huh

(26-04-2021، 13:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوم
نكنه فك كني ميخوام شاخ بازي در بيارم؟ Huh

:|

(26-04-2021، 13:44)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-04-2021، 13:39)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوم
نكنه فك كني ميخوام شاخ بازي در بيارم؟  Huh

:|

خوب سواله پيش مياد:|