انجمن های تخصصی  فلش خور
≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ (/showthread.php?tid=290751)

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ - 31-10-2020

چرا وقتی با پیرهنی که روش پرچم آمریکاس میری تو خیابون،گشت ارشاد خرت رو میگیره؟/:

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - *VENUS* - 31-10-2020

(31-10-2020، 14:32)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:29)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-___- آقا دیگههه! اونقدام بد نیست

اصن برو یه همگروهی دیگه واسه خودت پیدا کن -__-
اومدم نجاتت دادم ریوایوت کردم ، جنازه ی بی جانت رو با روح پر فروغ سیمرغ مَنش ام، زنده کردم ..

تو پابجی و غیره اینطوری نیست تو این کالاف از همه جا دشمن میاد.. 
فورت نایت میزدم ی زمانی 

فورت نایت چقد دوست داشتم *.*
دیگه بازی نمیکنی ؟

+حتما امریکا دشمن ماست دیگه/:

من:دشمن ایرانه دشمن من که نیست Big Grin

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - Ξrιc logιc - 31-10-2020

با پیسی هم بازی میکنید شما؟؟؟
اگه که اره روگ کمپانی دارید؟ یا اپکس یا فورتنایت...

منتظرم شوهر خواهرم بیاد که با صورت وحشتناکم بپرم جلوش و سکته کنه ^.^

امروز تا اینجا ۵ نفرو سکته دادم ^.^

RE: ≈ گفتگـو آزاد نسخـ ـه ۳۸۶ ≈ - ʜɪᴅᴅᴇɴ - 31-10-2020

(31-10-2020، 14:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:32)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اومدم نجاتت دادم ریوایوت کردم ، جنازه ی بی جانت رو با روح پر فروغ سیمرغ مَنش ام، زنده کردم ..

تو پابجی و غیره اینطوری نیست تو این کالاف از همه جا دشمن میاد.. 
فورت نایت میزدم ی زمانی 

دیگه بازی نمیکنی ؟
رو ps4 داشتم که دیگه ندارم ..
براول استارز هم باحاله خواستی نصب کن 
هرچند تایم بازی کردنم بهش نمیرسه اختصاصش دادم به کالاف ، بازی آنلاین کل حالش به اینه با یکی بری هرچی بیشتر باحال تر! وگرنه خسته کننده میشه 

(31-10-2020، 14:39)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

F-E-A-R

(31-10-2020، 14:40)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:39)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

F-E-A-R
شما که نمیدونین چه بلایی سر صورتم آوردم .__.
خودم میبینم یه لحظه قلبم وامیسته ._.
+
گفت FEAR یاد بازی FEAR افتادم
کسی بازی کرده؟

NO CUNTRY FOR TERORISTS

(31-10-2020، 14:43)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:40)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

F-E-A-R
شما که نمیدونین چه بلایی سر صورتم آوردم .__.
خودم میبینم یه لحظه قلبم وامیسته ._.
+
گفت FEAR یاد بازی FEAR افتادم
کسی بازی کرده؟
اون دختر لباس قرمز؟
اره بابا خیلی فانه

(31-10-2020، 14:40)ʜɪᴅᴅᴇɴ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-10-2020، 14:36)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه بازی نمیکنی ؟
رو ps4 داشتم که دیگه ندارم ..
براول استارز هم باحاله خواستی نصب کن 
هرچند تایم بازی کردنم بهش نمیرسه اختصاصش دادم به کالاف ، بازی آنلاین کل حالش به اینه با یکی بری هرچی بیشتر باحال تر! وگرنه خسته کننده میشه 

هوم دقیقا
یا اینجا عضو clan شی که اینجوری کلی رفیق تو اونجا پیدا میکنی دیگه
من نمیدونم چرا اکثرا اینجا عربن ؟
من یه مدت به شدتتتتت معتاد بازی state of survival شده بودم -__-