انجمن های تخصصی  فلش خور
♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ (/showthread.php?tid=289697)

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *Aɴѕel* - 07-10-2020

دختره بیچارع رو دق دادین
واقعا که._.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - omidkaqaz - 07-10-2020

پابجی موبایل بازا
ایدی رو شوت کنن پ.خ

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:06)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 20:59)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک میکردم شده|:
کاملا اشتباه کردم(((":

گفتم نشده بیبی((=

فکرشم نمیکردم((:
فاطی|:

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - م‍حمّد - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:03)omidkaqaz نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:02)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این بحث که تموم شد بریم واسه شیطان پرست بودن یا نبودن امینم؟

به نظرت اول میورغ بود یا تخم میورغ؟
سوال جالبیه.
یه عده دانشمند از فرط بیکاری رفتن تحقیق کردن دیدن اگه مرغ نباشه تخم، مرغ نمیشه.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - *VENUS* - 07-10-2020

هیت کردن یه گروه موسیقی‌ به خاطر اینکه از سبک موسیقیش خوشت نمیاد اوکی .. اصن گوش نده به اهنگاش
اگه خوشتم میاد اوکی! هی گوش کن بهشون
ولییی
توهین به گرایش و عقاید یه بحث کاملا جداست!

جدا از همه ی اینا

جای این بحثا اینجا نیست..
هر بحثی مونده ادامه بدین ( بدون توهین) تو پ.خ
هر چند که کار بیهوده ایه.. هیچ کس نمیتونه افکار خودشو تو سر بقیه فرو کنه!
من اخطارمو تو پ.خ دادم..
ادامه پیدا کنه مجبورم یه جور دیگه اخطار بدم
بچه ها تو پ.خ میگن کلافه شدن!
حقم دارن
اینجا واسه بحث نیست
ادامه ندین..
با تشکر ^.^

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - _sehun_ - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:05)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ریحون بابات میشد پس؟
الان اینجا فقط من خونواده فلشی ندارم یعنی؟ ._.

اونا منو دک کردن الان مامانم فاطمسD::
من خواهرت(:

دخترم با قریبه ها حرف نزن

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - BIG-DARK - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:06)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خاطرات کودکی:
من در کلاس سوم شلنگ رو از دست معلم گرفتم و به اونور پرت کردم تا منو نزنه.
به این میگن شجاعت

برو عامو مدیرمون اومد منو بزنه دستشو پیچوندم یه لگد زدم به ب*سنش با یه اردنگی پرتش کردم بیرون این شجاعته

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ρυяρℓє_ѕку - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:05)▪неизвестный▪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:02)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من شوهر ندارمممD::
Big Grin

ریحون بابات میشد پس؟
الان اینجا فقط من خونواده فلشی ندارم یعنی؟ ._.

این چند روز هی به جنسیتم شک میکنم D:

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - ᴀᴡᴀʏᴀᴜʀᴏʀᴀ - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-10-2020، 21:06)ʀօʍɨʀ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونا منو دک کردن الان مامانم فاطمسD::
من خواهرت(:

دخترم با قریبه ها حرف نزن

داداشمه._.

RE: ♪ گفتگوی آزاد نُسخــہ 381 ♫ - Medusa - 07-10-2020

(07-10-2020، 21:03)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱ من نه بدم میاد از بی تی اس نه خوشم میاد اهنگاشم گوش دادم خوشم نیومده هنونطور ک ممکنه از خیلی از اهنگایی ک من گوش میدم خوشت نیاد 

۲خودت میگی این همه موفقیت ایناش با حرف هیتر خراب نمیشه پس چرا شماها خودتونو جر میدید که اثباتش کنید؟؟

۳این بحث بخاطر نژاد و جنسیت و و و صورت نگرفته پس بحثو نکشون به اونور بحث همیشه تو این سایت بخاطر این بود که یکی میاد مخالف نظر شما به بی تی اس رو میگه 
بعدشم کی اینجا  شایعه سازی کرد؟ پرهام؟ کی هست که بتونه شایعه سازی کنه؟ بعد راه حل درست شما برای جلوگیری از شایعه چیه؟ اینکه مدرک رو کنید و دلیل بیارید؟ یا اینکه بدبختو به فحش بگیرید و محروم و اخطار بدین بش؟

اینجا دیگه بحث تموم شده‌ست انگار. بقیه اذیت می‌شن اگه ادامه بدیم. باشه یه وقت دیگه، یا اگه خواستی توی پ.خ.