انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _ƇRAƵƳ_ - 08-01-2021

(08-01-2021، 22:35)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:33)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبی ای پسر:/ ؟
لعنت بد چیزیه:/
نه نه بگذار یک وجه اشتراک بین کاربرای عادی و مدیران گرامی باشه:/
متشکرم
بله همینطوره.
هردومون میتونیم پاسخ بدیم دیگه؟! کافی نیست؟ D:
آخر نفهمیدم خوبید یا نه:/
نه کافی نیست باید وجه اشتراک زیاد باشه
نباید فرقی باشه://

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - م‍حمّد - 08-01-2021

(08-01-2021، 22:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چپوووف
نشسته ام به در نگاه میکنم :/
دری که اه میکشد :/
تو از کدام سوی میایی؟ که اگر نیایی *@#%×¥  #@+¥%
چون روحیه جوونا یکم لطیف تر شده قسمت اخرشو تغییر دادن.

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ᗩᐯᗩ⁷ - 08-01-2021

(08-01-2021، 21:56)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"AVA_MADI*"
استاد سلام
چ خبرا Smile

سهلام شاگرد

چطور مطوری ؟

عژبببب ... موگم من تا حالا زیاد نیومدم اینجا تازه عضویدم یه وخ سوتی ندم... *-*

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 08-01-2021

(08-01-2021، 22:38)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:35)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متشکرم
بله همینطوره.

الان بنت میکنه ها خخخ D:

(08-01-2021، 22:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:35)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوس دارم:/
او او  ما ما:/
هق جدی؟:/
لاغره رو میفرستم:/

خیلی**/:
/:
رح/:
سهون لاغر دوس داره/:
ممنون:/
شما آن ها
مرگ بر بچه هایت:/
مرده رو می فرستم:/

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 08-01-2021

صبا جوابمو بده

(08-01-2021، 22:41)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:36)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی**/:
/:
رح/:
سهون لاغر دوس داره/:
شما آن ها

خواهش/:
اون ها
بی ادب مرگ بر کودکان خودت
اون ک نمیتونه کری کنه/:

(08-01-2021، 22:40)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:38)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان بنت میکنه ها خخخ D:
129f
هق:/
من بچه خوبیم:/

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Prometheus - 08-01-2021

(08-01-2021، 22:40)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 22:37)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چپوووف
نشسته ام به در نگاه میکنم :/
دری که اه میکشد :/
تو از کدام سوی میایی؟ که اگر نیایی *@#%×¥  #@+¥%
چون روحیه جوونا یکم لطیف تر شده قسمت اخرشو تغییر دادن.

اوه اوه قلبم تپش گرفت :/ چقد جوونای ما پای این جنمله خودزنی کردن /:

(08-01-2021، 22:41)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صبا جوابمو بده

(08-01-2021، 22:41)صباnafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما آن ها

خواهش/:
اون ها
بی ادب مرگ بر کودکان خودت
اون ک نمیتونه کری کنه/:

:/
این:/
بی تر ادب:/ کودکان من مظلوم اند:/
چرا میتونه:/ روحرف من حرف نزن:/

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - م‍حمّد - 08-01-2021

متشکرم
بله همینطوره.
فردا امتحان جامعه شناسی داریم. از اونجایی که از اول سال یه کلمه هم نخونده بودم تصمیم گرفتم بخونم، سه چهار درسو (از روی درسنامه شاد) بصورت خیلی خیلی سطحی خوندم... اخرشم گفتم گور بابای درس :/ مهم کنکوره که تا اون موقع ان شاء الله یاد میگیرم :/ الان حالم خیلی خوبه :/
تا جایی که یادم میاد کاربرای عادی میتونستن پیام خصوصی ارسال کنن . عالی نیست؟ Telegh_08