انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 (/showthread.php?tid=296557)

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - *VENUS* - 29-04-2021

(29-04-2021، 23:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتا vs سحر
داستان من شدcry2
@мσнα∂єѕєн
@ʟeмoи

ارمیتا ۱ - سحر ۰

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 29-04-2021

(29-04-2021، 22:38)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 22:31)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@"Alef.Shin"
با سلام به مدیریت اعظم انجمن تخصصی تفریحی فلشخور ★

اینجانب کاربری عادی در راستای ادامه سوالات و مزاحمت هایم با عرض معذرت خواستار بازکردن قفل موضوع نویسندگی در انجمن موسیقی میباشم.

فلزا بنده اگر بازنشستگی مدیر بزرگواری را با چشم ندیده بودم چنین جسارتی نمیکردم!

حال این بینوا طبق محاسباتش این ارسال را میفرستد و اگر شرایط محیا نبود یا طبق میل جناب نبود بنده مشکلی نداشته و دوران بیکاری را با خیال آسوده و فکری آزاد ادامه میدهم!

با تشکر ”جنسیت نامعلوم”
حقیقتا انجمن موسیقی دیگه نویسنده قبول نمیکنه
چون به اندازه کافی نویسنده و مدیر داره
چند نفری هم که میخواستن نویسنده موسیقی بشن و شرایطش رو داشتن قبول کردن که نویسنده ی سایر بخش ها بشن
+
این همه بخش که اصلا مدیر هم نداره!! چرا تو اون بخشا فعالیت نمیکنین؟
گرفتم مرسی تمام! ._.

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Prometheus - 29-04-2021

@حتی فحش دادن به ممدم درست نیست
اخی...

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ѕααяeη - 29-04-2021

(29-04-2021، 23:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:11)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جرررر ن باو اینا ب من خیانت نمیکنن Telegh_01

نه عزیزمممم به تو خیانت نمیکنن که
هم دیگرو پاره پوره میکنن و هیچ وقت از هم خوششون نمیاد ._. مثل دو تا هَوو
توام الان یک مردِ دو زنه ای ._.

لعنتی عاشق توصیف کردنت شدم اصلاTelegh_01
انشالله ک همچین مشکلی پیش نمیاد._.

(29-04-2021، 23:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:08)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستات با چی حال میکنن؟
والا شما به ما که واس دس گرمی دوتا الفاظ اونم با سانسور گفتین میگین بی ادب
بعد رفیقم اینجورین ک وقتی میرم دیسکورد میگن
عع این ک***  !  چطوری ** ؟
خب طبیعیه با جو اینجا حال نکنن
البته یبار یکیشونو عاوردم
ولی خب با اینجا حال نکرد

هوم ._.
اره به نظرم نیارِشون .-.

(29-04-2021، 23:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:09)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچ وقت نباید دو تا دوست صمیمیتو با هم رو در رو کنی ( قانون ۳۳ دخترا )
الان پارمیس اشتباه کرده دقیقا ._.
ارمیتا vs سحر

چه جالب!

قانون ما میگه دوست صمیمی اولت...دوست صمیمی اول .. دوست صمیمی اولت باشه! :/

درکش سخته...پسرا میدونن چی میگم -_-!!!

صلبح بخیر

چی ؟ ._.

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Emmɑ - 29-04-2021

(29-04-2021، 23:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:11)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داستان من شدcry2
@мσнα∂єѕєн
@ʟeмoи

ارمیتا ۱ - سحر ۰
نه من محدثه رو به پارمیس معرفی کردم بعد دیدم همو تو بیوشون تگ کردن._.
حالا وقتی پارمی @Волшебник معرفی کرد الانم که میدونی شده ددیم4fvf
تلافی کردم

(29-04-2021، 23:14)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:12)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه عزیزمممم به تو خیانت نمیکنن که
هم دیگرو پاره پوره میکنن و هیچ وقت از هم خوششون نمیاد ._. مثل دو تا هَوو
توام الان یک مردِ دو زنه ای ._.

لعنتی عاشق توصیف کردنت شدم اصلاTelegh_01
انشالله ک همچین مشکلی پیش نمیاد._.

من زیاد حس مرد دو زنه رو درک کردم .—.

از الان خدا بهت صبر بده ^^

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - Prometheus - 29-04-2021

(29-04-2021، 23:14)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:11)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

والا شما به ما که واس دس گرمی دوتا الفاظ اونم با سانسور گفتین میگین بی ادب
بعد رفیقم اینجورین ک وقتی میرم دیسکورد میگن
عع این ک***  !  چطوری ** ؟
خب طبیعیه با جو اینجا حال نکنن
البته یبار یکیشونو عاوردم
ولی خب با اینجا حال نکرد

هوم ._.
اره به نظرم نیارِشون .-.

(29-04-2021، 23:12)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب!

قانون ما میگه دوست صمیمی اولت...دوست صمیمی اول .. دوست صمیمی اولت باشه! :/

درکش سخته...پسرا میدونن چی میگم -_-!!!

صلبح بخیر

چی ؟ ._.

نخودچی
کرانچی

هرچی که اخرش "چی"

RE: گفتگـو آزاد || نسخـ ـه ۴۲4 - ѕααяeη - 29-04-2021

(29-04-2021، 23:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(29-04-2021، 23:13)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتا ۱ - سحر ۰
تلافی کردم

هیچوقت سر این نمیبخشمت .-.

(29-04-2021، 23:16)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارمیتا ۱ - سحر ۰
تلافی کردم

عه عه عه :>>>
«دوستْ دزدی ؟ »