انجمن های تخصصی  فلش خور
[ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] (/showthread.php?tid=280967)

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - AMIRMAHDI_AEZAZI - 07-04-2020

(07-04-2020، 1:35)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:33)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:31)عاطفه تک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست خوب پیام میدی چی بشه؟؟؟ازتون یه کمک خواستم شما شماره میدی
اگه دوست پسر میخواستم داخل انجمن ها ثبت نام نمیکردم
خدافس حمه
ولش کنبابا نرو ما مهمان نوازیم این سیروان شکیه با اینکه خودشم جدیده به ما فرست بده

@"kind-girl-nafas"

ابجی نفسم بهش بگو توی کارای من دخالت نکنه
دهنتو ببند همش پایه اونو وست میکشی
کاربر میاد هی میگه پرهامه

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - red_Queen - 07-04-2020

(07-04-2020، 1:35)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:33)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:31)عاطفه تک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس حمه
ولش کنبابا نرو ما مهمان نوازیم این سیروان شکیه با اینکه خودشم جدیده به ما فرست بده

@"kind-girl-nafas"

باش
هر دوتون بسه بچه ها خواهشا
ما قرار نیس همش دعوا کنیم
همه باید با هم دوست باشیم
اینجا یه انجمنه برای سرگرمی و اینکه یه چیزایی یاد یگیرم
نه اینکه هروز یه دعوا
اونم سر چیزای الکی
اگه پرهامم باشه
به ما ربطی نداره
بزارید مدیرا تصمیم بگیرن

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - Sirvan10_a - 07-04-2020

(07-04-2020، 1:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:34)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:32)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه بس کنین

ببین گهسا شاهد باش من گفتم  اینا باور نکردن
فردا روزی پرهام اومد پ.خ فش داد نگید سیروان نگفت اون موقعه منم به اونی که بهش پ.خ یاد داد فش میدم

سیروان داری منو عصبی میکنی اون بدبخت ارشه جدید بود رفت دیگه برنگشته به خاطره کی تو تو نظر نده نگاه کن خیلی کاربره جدیدی هستی

تو اروم باش بیخودی عصبانی نشو

سیروان توام دیگه بس کن
باشه من خفه میشم شما از این خانوم بپرسید کدوم پسر بهش پ.خ داده اسمشو بگه

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - AMIRMAHDI_AEZAZI - 07-04-2020

(07-04-2020، 1:37)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدافس حمه

@"kind-girl-nafas"

باش
هر دوتون بسه بچه ها خواهشا
ما قرار نیس همش دعوا کنیم
همه باید با هم دوست باشیم
اینجا یه انجمنه برای سرگرمی و اینکه یه چیزایی یاد یگیرم
نه اینکه هروز یه دعوا
اونم سر چیزای الکی
اگه پرهامم باشه
به ما ربطی نداره
بزارید مدیرا تصمیم بگیرن
سیروان شروع کرد

(07-04-2020، 1:38)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:36)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:34)اعزازی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:32)sirvan.. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2020، 1:30)m.h.sa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اه بس کنین

ببین گهسا شاهد باش من گفتم  اینا باور نکردن
فردا روزی پرهام اومد پ.خ فش داد نگید سیروان نگفت اون موقعه منم به اونی که بهش پ.خ یاد داد فش میدم

سیروان داری منو عصبی میکنی اون بدبخت ارشه جدید بود رفت دیگه برنگشته به خاطره کی تو تو نظر نده نگاه کن خیلی کاربره جدیدی هستی

تو اروم باش بیخودی عصبانی نشو

سیروان توام دیگه بس کن
باشه من خفه میشم شما از این خانوم بپرسید کدوم پسر بهش پ.خ داده اسمشو بگه
برایه ازمایش بود که پرهام نبود Angry

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - عاطفه تک - 07-04-2020

باشه اسم نمیبرم کی هستی قسم جون مادره خودت بوخور

ولی همین جا جوابت رو میدم که لطفا جنترمن باش فکر کن خواهر خودت بره جایه قریبه سریع چشم چرونی نکن

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - red_Queen - 07-04-2020

اقا محمد یکم مداخله کنید لطفا

شبتون خوش من رفتم 

(07-04-2020، 1:39)عاطفه تک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی همین جا جوابت رو میدم که لطفا جنترمن باش فکر کن خواهر خودت بره جایه قریبه سریع چشم چرونی نکن

اصلا شما پرهام کیستی خوبه اسمشو بگو تا ما گزارش بدیم محروم بشه اگه واقعا پیامی اونده نترس کسی نمی تونه جیزی بهت بگو بدون ترس اسمشو بگو

(07-04-2020، 1:41)Kind-girl-nafas نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا محمد یکم مداخله کنید لطفا

شبتون خوش من رفتم 

به سلامت ابجی خوشکلم

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - Ɗєя_Mσηɗ - 07-04-2020

بس کنید دیگه
افتادین به جون همدیگه که چی ؟
تموم کنین این بچه بازیا رو

RE: [ گفتگو آزاد نسخـ ـه 347 ] - عاطفه تک - 07-04-2020

ببخشید همگی دعواتون شد من دوست ندارم کسی دعوا کنه خوش باشید من از اینجا میرم راحت باشد

(07-04-2020، 1:39)عاطفه تک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عخانوم محترم میشه اسمشو بگی الا
سه تا پسر انراینن من محمد اعزازی
کدوممون منو محد نیستیم پس کی؟

(07-04-2020، 1:44)عاطفه تک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید همگی دعواتون شد من دوست ندارم کسی دعوا کنه خوش باشید من از اینجا میرم راحت باشد

نه دعوا سر شما نیست دعوا سر اون گفری که به شما پیام داده خواهشن اسمشو بگو