انجمن های تخصصی  فلش خور
♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ (/showthread.php?tid=57822)

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 15-09-2013

(15-09-2013، 20:06)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مَن 40 دَرصَد اِخطآر دآرَم .. Sleepy

قآبِلیَم نَدآره .. :|
نه مال خودت cof

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ♥سارا♥ - 15-09-2013

سَـلـام...

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Mason - 15-09-2013

عاقا این چرا این همه مدته بن هس؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/member.php?action=profile&uid=88047

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: خو نه فرید یعنی برا گفتگو ازاد می گیرین ؟♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

آخ لیلی و مجنون از هم دورن ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
نترس فرید بلاخره بهت ایمیل میده و شماها با خوبی و خوشی ازدواج می کنین و خوشبخت میشین ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

راس میگم ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
اره به احتمال زیاد. میگیریم. ببینم تو تجربه مدیریت جایی داشتی؟! یا باید واسه تو هم وقت بذارم و یادت بدم!؟

یادت رفت بگی پاری سه تا دختر و یه پسر هم میزاد برامSleepy

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Wanton - 15-09-2013

همه اخطار دارن ماشالا :|
از کاربر عادی تا مدیر تالار :|

(15-09-2013، 20:09)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: خو نه فرید یعنی برا گفتگو ازاد می گیرین ؟♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

آخ لیلی و مجنون از هم دورن ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
نترس فرید بلاخره بهت ایمیل میده و شماها با خوبی و خوشی ازدواج می کنین و خوشبخت میشین ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

راس میگم ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
اره به احتمال زیاد. میگیریم. ببینم تو تجربه مدیریت جایی داشتی؟! یا باید واسه تو هم وقت بذارم و یادت بدم!؟

یادت رفت بگی پاری سه تا دختر و یه پسر هم میزاد برامSleepy
باشه باشه همون cof
اصن برات 100 تا دخدر و 1 پسر بیاره cof
نه ندارم Big Grin

نه خدایی تجربه ندارم cof
(15-09-2013، 20:09)ChaRisMa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه اخطار دارن ماشالا :|
من بی گناهم یه شکلک خالی فقط دادم Big Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - FARID.SHOMPET - 15-09-2013

نقل قول: مَن 40 دَرصَد اِخطآر دآرَم .. ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

قآبِلیَم نَدآره .. :|

اون 20 درصد دیگه که میگی 40 درصد واسه خواهر دو قلوته که چسبیده به تو!؟ :|

نقل قول: عاقا این چرا این همه مدته بن هس؟
یه سه چهار روز دیگه باز میشه. تبلیغ کرده بود.

نقل قول: همه اخطار دارن ماشالا :|
جز من و خودت!
اینجا فلشخوره! یه انجمن که قوانینش رو همه باید رعایت کنن وگرنه هر کسی ممکنه جریمه بشه! بی صاحاب نیست اینجا.

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - goldengirl - 15-09-2013

(15-09-2013، 19:53)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ديگه نميام):

اگه دلت واسم تنگ شد بدون دل منم واست تنگ شدهWink

شايد سال ديگه بيام
باي باي....

.......

پسرایی که اعتماد به نفس دارن که خیلیا دنبالشونن اینو بدونن جنسه ارزون مشتری زیاد داره .. شامله دخترا هم میشه ..: ))
من برایه کسایی که از من متنفرم وقتی ندارم .. چون گرفتاره دوست داشتنه کسایی هستم که منو دوست دارن.. Wink
بعضیا هم هستن که باهاتن ولی همیشه با کسایه دیگه هم گرم میگیرن.. تو قانونه رفاقت به اینا میگن **** .. :|
دخترایه عزیزی که میگن پسرا همه مثله همن .. کسی مجبورتون نکرده بود همرو امتحان کنید .. :|

اصلا به تو مربوط نی .. =)
بکش کنآر .. :|

....

♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥
این جـا مَنـ مینِویسَم•••

خُودَم را •••

لَحظِه هــ.ـــایَم را •••

عَصَبانیَتَـم را •••

دِلتَنگی هایَم را •••

غُرغُر هایَم را •••

گِـلِه هایی کِ هیچـ گاه•••

بِ زَبانـ آوَردِه

نِمیشَوَند وَ مُدامـ نِوِشتِه میشَوَند:|

چیزهایی کِ روزی آزارَمـ میدادِه •••

خُـــ♣ــودَم را •••

تــــ♣ــو را •••

او را •••

هــــ♣ـــمه را •••

تویِ آشُفتِه تَرینـ لَحَظاتـ هَــــم •••

مَرا بِبینی ظاهِرَم آرام اَستـ

اما اینجا کَلَمِه هام فَریاد اَستـ •••

اینجا مالِـ مَنـ اَستـ •••

مالِـ خودَم*^_^*

هَر جور دِلَم بِخواهَد ×_×

توشـ مینِویسَم *●_●*

تا آرامَم کُنَد وَقتی+_+

صِدا کَم می آوَرَم•••

وَقتی دَردَم میگیرَد -_-

وَقتی بُغضـ میکُنَم~_~

وَقتی میمیرَمـ *_*

هَرکَسـ دِلَشـ گِرِفته اَستـ •••

اَز اینـ جا بِرَوَد:|

اینجا اُتاقِ خاطِراتِ ۩

♥★♥

تَرَکـ خُوردِه مَنـ اَستϟ♥ϟ

♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡♬♥♡

این همه زر زدم نفهمیدی ینی گمشو بیرون? ! ¿¡ ؟
♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚♚

درود

نخست یه نکته بگم که شناخت من اسون نیست پس اندیشه نکنید که با خوندن نوشته های زیر و چند ماه گفتگو با من می تونید من رو بشناسید.

از آدم های با شخصیت و فهیمده خوشم میاد پس اگه شخصیت مزخرفی داری و یا آدمی نیستی اهل دونستن نزدیک من نشو !

میشه گفت از همون زمانی که فلش خور شکل گرفت من این جا بودم و زمان زیادی رو هم همراه با اقا صابر و پویا در تیم مدیریت در خدمت شما دوستان گذراندم.

دخترها رو دوست ساده خودم می دونم
متولد ۶ اسفند هستم.
درسم خوبه
دست چپ هستم.
رشتم علوم انسانی هست(عاشق این رشته ام)

علایق: دنبال کردن اخبار جهانی ، بازی های استراتژیکی رایانه و اشپزی و کتاب خوانی و گوش کردن موسیقی و اینترنت

اندیشمندان مورد علاقه: جان لاک و افلاطون و ژان ژاک روسو و آلوین تافلر و مارکس و شریعتی و حسینعلی منتظری و...

ورزش مورد علاقه: پینت بال و فوتبال و راگبی

موسیقی مورد علاقه: راک ، پاپ ، سنتی

خوانندګان مورد علاقه: سلنا ګومز، بابک جهانبخش، شریل کول، استاد شجریان، استاد داریوش و بهنام صفوی و ابی

ګروه های موسیقی مورد علاقه: ګروه ایرانی7(seven) و ګروه maroon5

بازیګران مورد علاقه: تام هنکس ، رآبرت دنیرو ، پرویز پرستویی

شخصیت های تاریخی مورد علاقه: اروین رومل ، دکتر مصدق و امیر کبیر و کورش بزرگ و میرزا ابوالقاسم قائم مقام

تیم فوتبال: المان و بایرن مونیخ و اینتر و ذوب اهن و سپاهان

حیوان مورد علاقه: گربه و روباه

رنگ مورد علاقه: ابی و مشکی و قرمز و توسی

اعتیاد ها: چایی و اینترنت و گیم نت

انتقاد پذیرم
اهل ګفت و ګو.

صفت هایی که بهم میدن:
توی اینترنت فری مو فر فری(مو هام فر فری نیست ها) و شومپت(گاهی هم شومپت بزرگ و سرور شومپتا! :دی) و روباه صحرا و رومل و اشنایدر و...

سربلند و کامیاب باشید دوستان

....

cof
دستتو ببر چون جاستین هم چپ دستهBig GrinBig Grin

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - ~JaSmIn~ - 15-09-2013

(15-09-2013، 19:54)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 19:51)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 19:48)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 19:45)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید رفتم شام خوردم جاتون خالی Big Grin
سَ ل آ م Shy

سَلآم رَوآنیم .. ^__^

چه زود شآم میخوری .. :|

مَن اَصَن هیچی نَخوردَم تآ این نِتِه لآمَصَبو وَصل کُنَن .. dit

خخخخخخSmile

خُب الان برو بخور:cool:

(15-09-2013، 19:48)✖♥♀ LØVЄ !s √♥✖ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 19:47)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: ببخشید رفتم شام خوردم جاتون خالی ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
سَ ل آ م ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132
چه دیر! ما 7 و نیم شام می خوریمAngel
چه زود !! Angel
ما سابقه داشته ساعت 3 نصفه شب شام بخوریم Angel
حتی 5 Angel

5؟؟؟؟Confused

مطمونی شام بودعـ؟؟؟Angel
شام صبحونه بوده Big Grin

بعـــله ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

بخوآب بآو♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ 132

(15-09-2013، 19:53)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میری صَبآصون ..؟؟ Sleepy

مَن تآزه اومَدَم هــآ .. Dodgy

مَن خِیلی کَم میآم دیه .. :|

اَز وَختی مَدرِسه هآ شُروع میشه فَخَط پنجشَنبه هآ و جُمعه هآ میآم خَلآص .. :|

):

نَ من هسم

تارایی اینو

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58285

چرآ همه این تاپیک منو میزنن؟؟؟؟Sad

RE: ♦*گُــفـتُـــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 40 ُ هشــ×ـــت *♦ - Wanton - 15-09-2013

(15-09-2013، 20:13)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جز من و خودت!
اینجا فلشخوره! یه انجمن که قوانینش رو همه باید رعایت کنن وگرنه هر کسی ممکنه جریمه بشه! بی صاحاب نیست اینجا.
من تا حالا یه بار اخطار گرفتم اونم تو یه فروم دیگه :|