انجمن های تخصصی  فلش خور
گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 (/showthread.php?tid=295736)

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Emmɑ - 30-03-2021

لعنت ب پروفایل تار ((((:

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 30-03-2021

(30-03-2021، 18:08)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2021، 18:05)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غلط میخوری D: :دی
نه ولی کمیابی! شمردی هزار تا رو؟! عررر! ._.
و برکاتوه اوزوا .-.
کتک دلت میخواد !:/
ایام عیده و عشق و حالش14k4fvf
ژان؟ :|

(30-03-2021، 11:54)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Wink

این چشمکاش مخصوص منه نینانای
نه تو چی؟!
چی چی و حالش؟! D:
گفتم "تی جان و چشماتو قربان" :v

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - THEDARKNESS - 30-03-2021

(30-03-2021، 18:12)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2021، 12:52)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو و سهون متولد چه سال هایی هستید؟

@"نــــــــــⓐنسی"
طالع ازدواج تو و سهون
مرد متولد سال موش با زن متولد سال سگ :
رابطه جالبی است. اگر قای موش زیاد در خانه نباشد کارها به خوبی پیش میرود. در غیر این صورت خانم سگ مرتب دور و بر او می پلکد.

من سال موشم نه خانم سگ /:

جابه جا زدم تو و سهونو این شد
مرد متولد سال سگ با زن متولد سال موش :
چرا که نه؟ موش میتواند مقداری احساس و واقع بینی برای جهان خیالی سگ به ارمغان بیاورد.

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - _sehun_ - 30-03-2021

(30-03-2021، 18:25)♜THE DARKNESS♜ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2021، 18:12)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من سال موشم نه خانم سگ /:

جابه جا زدم تو و سهونو این شد
مرد متولد سال سگ با زن متولد سال موش :
چرا که نه؟ موش میتواند مقداری احساس و واقع بینی برای جهان خیالی سگ به ارمغان بیاورد.

از خودت نوشتی؟ .-.

@"نــــــــــⓐنسی"
هیچکی منو دوست نداره کوفت زهرتمساح
برو بامنم حرف نزن/: تو تصوراتم همیشه باهام حرف میزدیD:

(30-03-2021، 18:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
برو بامنم حرف نزن/: تو تصوراتم همیشه باهام حرف میزدیD:

مررض اوسکول /:
اه پستم نرسیده دارم زار زار اشک میریزم):

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - [ SouL ] - 30-03-2021

سلام ب همتون ..

(30-03-2021، 18:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2021، 18:32)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"نــــــــــⓐنسی"
برو بامنم حرف نزن/:  تو تصوراتم همیشه باهام حرف میزدیD:

مررض اوسکول /:
آه سمیه گریه مکن ک سرنوشت

(30-03-2021، 18:38)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(30-03-2021، 18:34)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مررض اوسکول /:
آه سمیه گریه مکن ک سرنوشت

مرض عنتر گاو/:

(30-03-2021، 18:35)CheckMate نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ب همتون ..

سلام*-*
خوبی؟
عیدت مبارک^^

RE: گفت و گو آزاد نسخه ۴۱8 - [ SouL ] - 30-03-2021

@"نــــــــــⓐنسی"
سلام ... ممنون! (: