انجمن های تخصصی  فلش خور
گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

+- انجمن های تخصصی فلش خور (http://www.flashkhor.com/forum)
+-- انجمن: مسائل متفرقه (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- انجمن: گفتگوی آزاد (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=19)
+---- انجمن: بحث و گفتگو (http://www.flashkhor.com/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+---- موضوع: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ (/showthread.php?tid=292665)

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 08-01-2021

استاد از رها چ خبر
خیلی عوض شده بود منم دیگه دوسش ندارم
بلکه ازش متنفرم :/

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - ᗩᐯᗩ⁷ - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:09)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 23:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موگما... شاگرد در بدو ورود پر افتخارم به این سایت وقتی عضویدم و همچین یه نمه نگا کردم ببینم چی به چیه انقده ادبی میحرفیدن و نمد پستا از اینا بود که تو مخ من نمیگنجه گفتم اینجا دیوان حافظ بیده 0-0
و سپس الان با اینجا آشنا گشتم... و دیدم مردم عادیم اینجا وجود داره خخخ

اینجا مردمش زیادم عادی نیستن. یکم باشی پی میبری به عجایب گ.آ

عژب ... نمد والا حالا صبر و تقوا میکنیم ببینیم چی میشه بعله

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - م‍حمّد - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:08)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موگما... شاگرد در بدو ورود پر افتخارم به این سایت وقتی عضویدم و همچین یه نمه نگا کردم ببینم چی به چیه انقده ادبی میحرفیدن و نمد پستا از اینا بود که تو مخ من نمیگنجه گفتم اینجا دیوان حافظ بیده 0-0

به به و هزاران به به.
سلام (: خوش اومدی (: 
معرفی میکنی خودتو (به قول بزرگی : عسل میدی؟ )

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - THEDARKNESS - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:11)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 23:09)Mahdi 1381 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا مردمش زیادم عادی نیستن. یکم باشی پی میبری به عجایب گ.آ

عژب ... نمد والا حالا صبر و تقوا میکنیم ببینیم چی میشه بعله

عمل صالح یادت نره

(08-01-2021، 23:10)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد از رها چ خبر

خاک تو مخم ... جدی که نمیگی شاگرد؟؟
اینو نگو آبجیته باز یه دعوا کوصولو کردین دیگه
درست موشه مثل همیشه
شاید باید باز همچین تا دهنم آسفالت شه باهاتون بحرفم قضیه حل شه...
موخوای باهاش حرف بزنم؟؟

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - Âɴɢ℮ℓ Evιℓ - 08-01-2021

میگم استاد خوش بحالت اومدی زود معروف شدی
من دو روزه صبح تا شب آنلاینم یکی یه سلامم بم نمیگه :/

(08-01-2021، 23:11)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به به و هزاران به به.
سلام (: خوش اومدی (: 
معرفی میکنی خودتو (به قول بزرگی : عسل میدی؟ )

عااام... سلام Smile

آوا بیدم ... عام چی بگم خو
کوچولوعم ... ۱۳ سالمه :/
وبلاگرم
و تازه وارد *-*
و استاده شاگرد Big Grin

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - _sehun_ - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:13)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-01-2021، 23:10)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد از رها چ خبر

درست موشه مثل همیشه
موخوای باهاش حرف بزنم؟؟

تو چرا اینطور حرف میزنی؟/:

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - THEDARKNESS - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:13)AVA_MADI* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد از رها چ خبر

درست موشه مثل همیشه
موخوای باهاش حرف بزنم؟؟

استاد لطفا به فکر فردوسی هم باش که تنش در گور میلرزد.

(08-01-2021، 23:15)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست موشه مثل همیشه
موخوای باهاش حرف بزنم؟؟

تو چرا اینطور حرف میزنی؟/:

برای اولین بار . لایک Heart

RE: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۴ - م‍حمّد - 08-01-2021

(08-01-2021، 23:14)BTS.ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میگم استاد خوش بحالت اومدی زود معروف شدی
من دو روزه صبح تا شب آنلاینم یکی یه سلامم بم نمیگه :/
تو خودت صابخونه شدی :دی
یه احوالی از ما نمیپرسی؟ :دی